Grand Fas Turu

İstanbul Çıkışlı

Yurtdışı Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 7 Gece


Tur Programı

GRAND FAS TURU


  8 Gece 9 Gün - 7 Gece Konaklamalı  

 

! FAS KRALIYET ŞEHRİLERİ VE ŞAHRA ÇÖLÜ AVANTAJIYLA !  

 

 • EKSTRA TUR YOK •   

 

 ***  RÜYA GİBİ BİR TUR ***

 

• KAZABLANKA (1) • MARAKEŞ (2) • QUARZAZATE (1) • ERFOUD (1) • MEKNES (2) • 

 

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI' NDAN HAREKETLİ

 

7 GECE YARIM PANSiYON KONAKLAMA  

 

  İSTANBUL - KAZABLANKA / KAZABLANKA - İSTANBUL UÇAK BİLETLERİ 

 

!!!

BÖLGENİN EN ÇOK YURTDIŞI TURU YAPAN FİRMASIYLA

* GÜVENLE FAS'A * 

!!!


*** FARK YARATAN AYRILACIKLARIMIZ *** 

 

 7 SABAH KAHVALTISI 7 AKŞAM YEMEĞİ DAHİL 

 

 • DEVE ve JEEP SAFARİ TURU • 

 

 • MAJÖREL BAHÇESİ TURU • 

 

 • KRALİYET ŞEHİRLERİ TURU  • 

 

 • SAHRA ÇÖLÜ TURU • 

 

   ***   DAHİL   ***   

 


 

 !!! 4* Otellerde YP Konaklama !!! 

  OTELLERDE ALINAN TÜM KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ FİYATA  DAHİLDİR  

 

 Tüm Tarihlerimizde En iyi Fiyat Garantisiyle 

*

 MSA TOUR KALİTESİYLE

 YİNE EN İYİ FİYAT 

*

 1.199 € 

 'den başlayan fiyatlarla 

 

 

> 400 € ÖN ÖDEME YAP FİYATI SABİTLE 

 

Bu Turda Kademeli Fiyat Artışı Uygulanmakta Olup, Her 4 Koltukta Bir Üst Fiyata Geçmektedir.

 

 *

 *** Bir Gidene Sor ***

Yurtdışı Turunu Riske Atma 

Yurtdışı Turların Ehlinden Rüya Gibi Bir TaTiL

*

 HER ŞEY SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 

 KALİTELİ & KEYİFLİ & KONFORLU 

 


TUR TARHLERİMİZ

• 02  - 09 EYLÜL •

• 07 - 14 EKİM •

• 11 - 18 KASIM •

• 02 - 09 ARALIK •


"MSA Tour ile Keyifli, Kaliteli ve Konforlu Bir Tatil Deneyimi Yaşayın"


 10 Kişi ve Üzeri Gruplara Özel İndirim Yapılmaktadır  


Diğer Yurtdışı Programlarımızı Buradan inceleyebilirsiniz.


· Yurtdışı Turlar Galerisi ·


1.Gün : İstanbul - Kazablanka

Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na Uçuş Dış Hatlar Terminali'nden Pasaport Gümrük İşlemleri ardından Saat: 20.50 İstanbul - Fas Kazablanka'ya uçuş 00.05 Kazablanka Havalanına iniyoruz ve pasaport kontrolünden sonra bagajlarımızı alarak ve rehberimizle, otobüsümüzle buluşuyor ardından dinlenmek için otelimize geçiş sağlıyoruz.

 

Konaklama: OUM PALACE 4*


2.Gün :  Kazablanka - Marakeş

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam gün Kazablanka turu için otelimizden hareket edeceğiz. Programımız HABUS MAHKEME BİNASI ziyareti ve çevre gezisi yaptıktan sonra V. MUHAMMETMeydanı’nı ziyaret ederek 1930’lu yıllarda yapılmış Fransız mimarisi binaları arasında gezerek zamanımızı değerlendireceğiz. Sonrasında II. HASAN CAMİİ’ ni panoramik olarak ziyaret ederek ünlü KORNİŞ CADDESİ'ne ( Kazablanka’nın kordon boyu ) hareket edip sizlere serbest zamanımızı veriyoruz. Ardından MARAKEŞ'e hareket ederek yaklaşık 3.5 saatlik bir yolculukla MARAKEŞ şehrine varışımızı gerçekleştirerek otelimize giriş sağlıyoruz.

 

Konaklama: AYUOB HOTEL 4* ( Akşam Yemeği Otelimizde)


3.Gün :  Marakeş

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra MARAKEŞ büyüsünü yaşamak için otobüsümüzle bölgeye hareket ediyoruz. 12. Yüzyıldan kalma şehir surları olan ( UNESCO Dünya Kültür Mirası) BAB-AGNAOUM KAPISI , KRAL SARAYI , KOUTOUBİA CAMİSİ'ni gördükten sonra şehrin en eski yerleşimi olan MEDİNA'yayürüyüş sonrası ünlü JEMAA EL FNA MEYDANI’NA meydanına varıyor ve sizlere fotoğraf çekmeniz için serbest zaman veriyoruz. Ayrıca akşam üstü başlayan meydandaki hareketliliği doyasıya yaşayabilmeniz için iki saatlik zaman olacaktır. MEDİNA gezisi esnasında BABAGNAU BAHARATÇISINI ziyaret edip ARGAN & vb. çeşitli baharatlar alma imkanımız olacaktır. Programımızın ardından ünlü MAJÖREL BAHÇESİ ziyaretini gerçekleştirmek üzere hareket ediyor ve ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz.Ardından dinlenmek için otelimize geri dönüş sağlıyoruz.

Arzu eden misafirlerimiz, otele giriş yaptıktan sonra isteğe bağlı olarak ÖZEL YEMEKLİ ATLI ve FOLKLOR FANTASYA CHEZ ALİ SHOW programına katılabilirler: Kişi başı 75 EURO

 

Konaklama: AYUOB HOTEL 4* ( Akşam Yemeği Otelimizde)


4.Gün :  Marakeş - Quarzazate

Sabah kahvaltımızın ardından ünlü ATLAS DAĞLARI'nı çıkarak QUARZAZAD şehrine varmak için hareket ediyoruz. Yol güzergahında sizlere manzara fotoğrafları çekebilmeniz için zaman veriyor ve ardından AİD BEN HADDAU kasabasına varıyoruz. Kerpiçten yapılmış kale görünümlü bu köyü gezerek ve yemek molası verip şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehirdeki ünlü ATLAS STÜDYOLARI GEZİSİ programımızı gerçekleştirip serbest zamanımızın ardından otelimize hareket ediyoruz.

 

Konaklama: KENZİ AZGHOR HOTEL 4* ( Akşam Yemeği Otelimizde)


 

5.Gün :  Quarzazad - Efroud

Sabah kahvaltımızın ardından ERFOUD MERZUGA çöl bölgesine hareket edeceğiz. Yol üzerinde bulunan meşhur TUDRA KANYONU ziyaretimiz sonrası güzergahımız boyunca bize yüksek yamaçlar, yeşil vadiler ve çölleşmiş olan ovalar ERFOUD'a kadar eşlik edecektir. Saat 15.00 civarı ERFOUD'da bulunan otelimize varacak ve kısa bir moladan sonra jeepler ile bir saatlik SAFARİ TURUNA çıkarak MERZUGA'daki kum tepelerine varacağız. Varışımızın ardından develerle beraber yapacağımız muhteşem bir KERVAN YOLCULUĞU bizleri karşılayacak. Yolculuğumuzun en güzel kısımlarından olan etkileyici bir ÇÖL PROGRAMINDA GÜN BATIMI ile günü sonlandıracak ve otelimize geçiş sağlayacağız.

 

Konaklama: BELERE HOTEL 4* ( Akşam Yemeği Otelimizde)


6.Gün : Efroud - Meknes

Sabah kahvaltımızın ardından turumuzun en uzun yolculuğu başlayacaktır. Yaklaşık 450 kilometrelik etapta yolculuğumuz YÜKSEK ATLASLAR ve ORTA ATLAS DAĞLARI'ndan geçerek devam edecektir.Yolculuğumuz sırasında göreceğimiz şehirler ise ERRAŞİDİYE , KENİFRA , MİDELT gibi BERBERİ şehirleridir. Yolvluğumuzun ardından MEKNES BAB AL MANSUR KAPISI ve Halk Meydanı'nda sizlere serbest zaman verecek ve bölgenin kültürel ve yöresel geleneklerini tanıma fırsatı tanıyacağız. Serbest zamanımızın ardından 16. Yy.da yapılmış SU REZERVUARI GEZİSİ sonrası MEKNES’teki otelimize geçiş sağlayacağız.

 

Konaklama: TRANSATLANTİK HOTEL 4* ( Akşam Yemeği Otelimizde)


7.Gün :  Meknes - Fes - Meknes 

Sabah kahvaltımızın ardından FES şehrine hareket ederek turumuzun ilk durağı olan KRAL KAPISI MELLAH ( Musevi Mahallesi ) , BURJ TEPESİ ile başlayıp sonrasında turumuza 9000’in  üzerinde sokağı bulunan ve aynı zamanda UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’n de yer alan FES MEDİNA ile devam edeceğiz. Ardından sırasıyla şehrin ikinci büyük ve en eski camilerinden biri olan KAROİNE CAMİ ve ÜNİVERSİTESİ , NECCARİNE ÇEŞMESİ , KERVANSARAYLAR , MEDRESELER , BAKIR ve ZANAATKARLAR ÇARŞISI görülecektir. Gezimizin ardından sizlere öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında FES'TEN MEKNES'E  giderken yol üzerinde MOLLA İDRİS ŞEHRİ'nde MOLLA İDRİS TÜRBESİ ziyareti yapılacak ve konaklamamızı gerçekleştirmek için MEKNES şehrine geri döneceğiz.

 

Konaklama: TRANSATLANTİK HOTEL 4* ( Akşam Yemeği Otelimizde)


8.Gün :  Meknes - Kazablanka Havaalanı 

Sabah kahvaltısından sonra BAŞKENT RABAT'a doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız FAS'A bağımsızlığını kazandıran KRAL V. MUHAMMET'in ebedi istirahatgahı olan MOZOLESİ ve en büyük camii projesi olan HASSAN KULESİ'ni ziyaret ediyoruz. Ardından RABAT'ın Medinasında beyaz mavi şirin evlerinden geçerek FAS'IN en büyük mimari miraslarından 12. Yüzyılda inşa edilen devasa surlara sahip UDAYA KASBA'ya ulaşıyoruz. Burada sizi bekleyen muhteşem manzaranın eşliğinde hem dinlenme hem de FAS'a özgü nane çayını yudumlama fırsatı bulacaksınız. Ardından KAZABLANKA'ya hareket edip son nokta olarak ünlü KAZABLANKA filmindeki RİCKS CAFÉ'de kahvelerimizi veya seçeceğiniz içeceği yudumlayarak kafenin ambiyansını yaşadıktan sonra dönüş yolculuğumu gerçekleştirmek üzere KAZABLANKA HAVAALANINAhareket ediyoruz . Pasaport / Bagaj İşlemlerimizin ardından Saat: 01.10 Pegasus Hava Yolları ile KAZABLANKA - İSTANBUL uçuşu ile İstanbul’a varışımızı gerçekleştirerek turumuzu sonlandırıyor ve bir sonraki turda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılıyoruz.

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2018 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-2
Yaş Çocuk
3-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
12.04.2024 0,00 € 0,00 € 0,00 € 0,00 €