Balkan Turları
BALKAN TURLARI

Siz de  kaliteli ve keyifli bir şekilde en uygun fiyatlarla yurtdışı tur fırsatlarından faydalanarak Balkan ülkelerinin en güzel rotalarını MSA TOUR un profesyonel rehberleri ve kaliteli kadrosuyla keşfedebilirsiniz. Erken rezervasyon yurt dışı turlarıyla dilediğiniz ülkede daha fazla gezmek isterseniz msatour.com adresimizden fırsatlara göz atabilir Keyifli ve Kaliteli Balkan Turları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

2022 Balkan Turları ve Fiyatları

antalya çıkışlı balkan turu

Balkan Turları ile  Yunanistan, Makedonya, Kosava, Arnavutluk, Karadağ, Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Bulgaristanı kapsayan muhteşem bir Balkan Tatili fırsatı bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Msa Tour  olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya, Isparta, Burdur, Afyon, çıkışlı Balkan Turları ile sizleri Avrupa’nın en eğlenceli , genç nüfusu, üniversiteleri, sanat merkezleri ve müzeleri ve dört dörtlük kentleriyle buluşturuyoruz.

Balkan Turları ile keşfedilecek sayısız güzellik  sizleri bekliyor.

Msa Tour Balkan Turları Kapsamında;

Yunanistan Turu,

Selanik, Kavala

Yunanistan da Atatürk ümüz doğduğu ev olan Selanik Atatürk Müzesi ni, Aristotelus meydanı nı, Beyaz Kuleyi, Aya Dimitri Kilisesi ni ve onlarca güzelliği görebilir, Kavala Kurabiyesi , Selanik Gevreği, Selanik Peynir Tatlısı, Barbuşka tatlısı yiyebilir, Frappe içerek serinleyebilirsiniz

Bosna Hersek Turu

Saraybosna

Saraybosna da Vrelo Bosne yi, Başçarşıyı gezebilir Boşnak Böreğini, cevabi kebabı yiyebilir, Bölgenin en güzel Trilecesini tadabilirsiniz ,

Mostar
antalya çıkışlı balkan turu

Mostarda Neretva nehri üzerine kurulu olan Mostar Köprüsüne karşı fotoğraf çektirirken boşnak kahvenizi yudumlayabilir, Harika Dondurmasını tadabilir, Blagaj Alperenler tekkesini ziyaret edip, Yol üzerinde Jablanica Restoran Kovacevicte bölgenin en iyi kuzu çevirmesini yiyebilirsiniz.

Makedonya Turu,

antalya çıkışlı balkan turu
Üsküp, Ohri, Kalkandelen, Manastır

Manastırda Mustafa Kemal Atatürkün 1896-1898 yılları arasında askeri eğitimini aldığı Askeri İdadisi müzesini girebilir, Elvada Rumeli dizinde kullanılan ve en az değişen osmanlı çarşısını gezerek alışveriş yapabilirsiniz.

Kalkandelen de iki kız kardeş Hurşide ve Mensure tarafından yaptırılan Eşsiz mimarisi ile Alaca Camiini ziyaret edebilirsiniz.

Unesco Dünya kültürel misaslar listenine alınmış olan Ohri kenti, kiliseleri, camileri, arkeolojik eserleri, kalesi ve Ohri Gölüyle Balkanların incisi olarak anılmakta. Ohri şehrinin doğal güzelliklerini gezerken şehrin dünyaca ünlü incilerini satın alabilirsiniz.

Heykeller Şehri olarak anılan Üsküpte (Skopje), Makedonya Meydanı, Türk Çarşısı, Rahibe Terasa Anıtı, Üsküp Kalesini gezebilir, Matka Kanyonunun muaazam doğası eşliğinde tekne turu yapabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

X