Antalya Çıkışlı Turlar
Antalya Çıkışlı Turlar

Antalya ve yakın çevrelerinde yaşamakta olan misafirlerimiz için birbirinden güzel Antalya Çıkışlı Turlar Msa Tour da. Msa Tour olarak Türkiye ve Dünya’ nın dört bir yanına, birbirinden farklı onlarca tur seçenekleri ve deneyimli ekibimiz ile Keyifli Bir TaTiL deneyimi sunmaktayız. Keyifli Bir TaTiL’in Herkesin Hakkı olduğu düşüncesine sahip olan Msa Tour ile Türkiye ve Dünya’ yı Antalya Çıkışlı Turlar ile keşfetmeye ne dersiniz? Antalya’da ve yakın çevrelerinde ikamet ediyor, Antalyadan Tura katılmak istiyorsanız Antalya Çıkışlı Turlarımıza göz atıp size uyan TUR programlarını seçebilirsiniz. Kültürel ve doğa gezileri yapabileceğiniz, yaz tatilinde maviliklere, kış tatillerinde kayak merkezlerine gidebileceğiniz Antalya Çıkışlı Turlarımızda geniş seçenekler ile bütçe dostu Keyifli Bir TaTiL geçirme imkanı oluşturmaktadır. Msa Tour ile birbirinden güzel ve keyifli gezilere ve turlara katılım sağlayacak misafirlerimiz için;

Antalya Çıkışlı Turlar sayısız farklı rotaları sizler için özenle seçmekte, yenilikler yapmakta ve her yeni gün yeni rotaları siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktadır. Sayfamızdan antalya çıkışlı turları inceleyebilir ve online rezervasyon yapabilirsiniz.

msa tour antalya çıkışlı turlar

Antalya Çıkışlı Kültür Turları

Antalya’da oturan gezginlerimiz için birçok farklı seçeneğe sahip Antalya Çıkışlı Kültür Turları yeni yerler keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Antalya Çıkışlı Kültür Turları ile görülecek yerleri keşfetmek isterseniz siz de birçok farklı TUR rotasına sahip Msa Tour ile keşfetmenin güzelliğini yaşayabilirsiniz..

Antalya Çıkışlı Tur Programları Fiyatları

Antalya Çıkışlı Turlar; lüks otobüslerle ya da uçak ile yapılmakta olup Günübirlik ve Konaklamalı Tur Seçenekleri mevcuttur. Antalya Çıkışlı Turlar, en uygun fiyat aralıklarıyla kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun benzersiz Antalya Çıkışlı Tur programları sunmaktadır. Antalyadan hareketli turlarımızda farklı paket programlar ile görmek istediğiniz birçok yeri görebilmeniz mümkündür. Farklı zevk ve bütçeye hitap eden Antalya Çıkışlı Turlarımız ile erken rezervasyon fırsatları ve kampanyalarından faydalanarak gezilerinizi avantajlı olarak planlayabilir ve Keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Msa Tour’un Antalya Çıkışlı Tur Programları ile ayrıcalıklı bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları

Yeşilin her tonunu görebileceğiniz Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turu fırsatları ile Karadeniz Yaylalarından Batum’a uzanan keyifli bir tatil sizi bekliyor. Karadeniz her yıl Yurtiçinden ve Yurtdışından yüzlerce turist ağırlıyor. Farklı iklimi, coğrafi konumu ve renkli insanlarıyla her mevsim ayrı güzellikler sunan Karadeniz’i Msa Tour güvencesiyle keşfetmek için Antalya Çıkışlı Karadeniz Turları ile yola çıkabilirsiniz. Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz olmak üzere iki ayrı bölümde gezilebilen Karadeniz’de her bölge ayrı güzellikler vadediyor. Doğasına hayran kalacağınız Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz turları ile tarihi ve romantik bir keşif yapacağınız Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları, her bütçeye ve zevke uygun olarak planlanıyor. Antalya Çıkışlı Karadeniz Turlarında farklı şehirlerde birbirinden güzel deneyimler elde edeceksiniz. Msa Tour’un sizlere sunduğu Antalya Çıkışlı Karadeniz Turu ile Keyifli Bir TaTiL fırsatını kaçırmayın.

Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları ile Safranbolu ve Amasra’nın en güzel manzalarını keşfetmeye hazırlanın. Müze kent Safranbolu ve güzelliği ile Fatih Sultana Mehmet’in bile kalbini fetheden Amasra’yı kapsayan  Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turu fırsatları şimdi çok uygun fiyatlarla sizleri buluşturuyor.Hafta sonu gezilecek yerler arasında olan Batı Karadeniz bölgesi hem yakın konumu hem de doğayla iç içe yapısıyla sizi kendisine çekecek ve unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak. Antalya çıkışlı Batı Karadeniz Gezileri için ekonomik fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle yerinizi ayırtın, Yurtiçinde yeni yerler keşfetmenin tadını çıkarın. 

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turları

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turları ile Paleolitik dönemden günümüze kadar ulaşan yerleşimiyle bizleri hayrete düşüren Kapadokya’da eşsiz bir yolculuğa ne dersiniz? Kayalara oyulmuş evler, Hristiyanlığın ilk dönemlerinde kayalara oyularak yapılmış olan gizli kiliseler, Hasandağı, Erciyes ve Güllüdağ’dan gelen lavlardan oluşmuş ve doğa olayları ile aşınmış olan Peri Bacaları’nı gezerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Keşfedilecek bir çok noktasıyla Kapadokya sizleri bekliyor. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesi Hakkı diyorsanız Antalya Çıkışlı Kapadokya Turlarımıza sizleri de davet ediyoruz.

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turlarımızda Yüzyıllar boyunca manastır hayatının hüküm sürdüğü en özel yerlerinden biri olan Göreme Açık Hava Müzesi’ni, Kızılırmak’tan dolayı tüflü toprağı kızıl rengini almış ve çömlekleriyle ünlü olan Avanos’u, 11. yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Elmalı Kilise’yi, Kapadokya diyince akla ilk gelen Üç Güzeller Peri Bacaları’nı, Nevşehir’in en uğrak noktalarından biri olan 4100 metre uzunluğundaki Güvercinlik Vadisi’ni ve daha bir çok noktayı gezebilme imkanını Msa Tour olarak sizlere sunuyoruz.

Kapadokya denildiğinde akla ilk gelen peribacaları ve balonlar olacaktır. Kapadokya demek Türkiyeden ve Dünyadan gelen tüm turistler için artık Balon Turu demek. Antalya Çıkışlı Kapadokya Balon Turlarında muhteşem bir Kapadokya manzarası eşliğinde, Peri bacalarının yoğun olarak bulunduğu yerlere giderken sabahın erken saatlerinde gökyüzüne havalanarak güneşin doğuşuna, peri bacalarına ve Gökyüzündeki eşsiz bir görüntü sergileyen Balonlara Tanıklık edecek ve bu anlarınızı ölümsüzleştireceksiniz.   Antalya Çıkışlı Kapadokya Balon Turu ile hayatınızın en farklı deneyimlerinden birini yaşayacağınızı garanti edebiliriz.

Antalya Çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turları

Antalya Çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turları ile Adana’dan başlayarak Mardin’e kadar Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş, Diyarbakır illerinin eşşiz yemek kültürü, tarihi güzellikleri ile siz değerli misafirlerimize Msa Tour’un deneyimli ekibi tarafından oluşturulan Keyfili bir Tatil programı ile sunulur.

Antalya çıkışlı Gap turlarında; Adana’da Şırdan ve Kaburga, Hatay’da Tepsi Kebabı ve Künefe, Gaziantep’te Küşleme ve Baklava, Şanlıurfa’da Balıkgöl ziyaretimizden sonra Ciğer ve Urfa’nın köftesi, Kahramanmaraş’lı ustaların keçi sütünden yaptığı dondurmalar, Diyarbakır  Hasanpaşa Han’ında Türk Kahvesi ve Mardin’in kıymalı ekmeği ile içli köftesinin tadına bakıyoruz. Antalya çıkışlı Gap turlarında siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız Keyifli Bir TaTiL planımızda; Nemrut dağında ki eşsiz gün batımı da bu güzelliklerin içinde yerini alıyoruz. Sizde Antalya çıkışlı Gap turlarına katılmak isterseniz Msa Tour’un eşsiz güzellikte ki tur planını tercih edip Keyifli Bir TaTiL geçirebilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Gurme Turları

Antalya Çıkışlı Gurme Turları ile Son zamanlarda Yepyeni bir TaTiL seçeceği ile Kültürel Lezzetlerimizi keşfetmemizi sağlıyor. Antalya Çıkışlı Gurme Turlarımız ile Güneydoğu Anadolu’nun dillere destan yemeklerini tatma fırsatı bulacak, hem kültür, hem lezzet festivali ile Keyifli Bir TaTiL yaşayacaksınız. Antalya Çıkışlı Gurme Turları ile Güneydoğu’nun yemek konusunda efsane olmuş 3 kadim şehri olan Adana, Gaziantep ve Hatay’ı Görmeye ve eşsiz lezzetleri tatmaya davet ediyoruz. Gurme Turlarımızın dışında Sonbahar’da düzenlenen Yerel Lezzetleri Keşfedeceğiniz Antalya Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu‘ nada katılabilirsiniz

Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları

Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi ve Kars Van turları ile hem Doğu Ekspresi ile seyahat ayrıcalığını yaşayacak hem de Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü’nün yanı sıra Van Gölü ve Akdamar Adası’nın muhteşem güzelliklerine şahit olacaksınız. Türkiye’nin en uzun tren hatlarından biri olan Doğu Ekspresi ile Anadolu’nun güzelliklerini Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları ile kendinizi bir romanın içerisinde hissedeceksiniz. Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları ile unutulmaz manzaralara tanık olurken muhteşem yol arkadaşlıkları da kuracaksınız. Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turları kapsamında alternatif bir tur olan Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi seyahati ile Keyifli Bir TaTiL hakkına sahip olacaksınız. 

Antalya Çıkışlı Eskişehir Turları

Antalya Çıkışlı Eskişehir Turu en uygun fiyatlar ve indirim fırsatları ile msatour.com.da sizleri bekliyor. Günübirlik ve Konaklamalı Antalya Çıkışlı Eskişehir Turlarımızda 

Eskişehir sadece bir öğrenci şehri olmayıp aynı zamanda kültürel bir şehirdir. Antalya çıkışlı Eskişehir kültür turlarımızda ilk bölgemiz Odun pazarı evlerinin de içinde bulunduğu , Balmumu Müzesi,Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Odun pazarı bölgesinde bulunan gezilecek yerlerdir.Antalya çıkışlı Eskişehir turlarımızda genelde bölgesinin lezzeti olarak Balaban köfte ve Çiğ Börek tatlarına bakabilir.Lüle taşı ,Cam’dan yapılan hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.Antalya çıkışlı Eskişehir turlarımızda plaj göremiyoruz diye üzülmeyin yapay plajın bulunduğu Kent park ziyaretimizde Süs havuzları , Açık yüzme havuzları ve yapay yaklaşık 350 metre uzunluğunda Eskişehir’de sıcak havalarda halkı ve turistleri ağırlamaktadır ve Antalya çıkışlı Eskişehir turlarımızda Sazova parkı ; yaklaşık 400,000 m2’lik alana kurulmuş içinde ;

Hayvanat bahçesi , Masal Şatosu,Su altı Dünyası , Bilim ve Kültür merkezi bulunan park ziyaretimizden sonrasında serbest zamanınızı Espark alışveriş merkezi , Porsuk Tekne turu ile değerlendirebilirsiniz.Sizde Antalya çıkışlı Eskişehir turlarını tercih etmek istiyorsanız Msa Tour tarafından özenle hazırlanmış tur planlarını tercih edebilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turları

Antalya Çıkışlı Kıbrıs turları sizler için özel olarak hazırladığımız Uçak bileti, şehir otelleri, şehir turu, transfer hizmetleri ve kokartlı profesyonel rehberler ile Msa Tour tarafından siz değerli misafirlerimize hem kültür hem de Keyifli Bir TaTiL olarak paket şeklinde sunulur. Antalya çıkışlı Kıbrıs turlarımız genelde 3 veya 4 günlük hafta sonu tatilleri olarak değerlendirebilirsiniz. Antalya çıkışlı Kıbrıs turlarımızda Ada’yı keşfedebilir, Casino’da zaman geçirebilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Msa Tour’un deneyimli ve profesyonel ekibi ile Antalya çıkışlı Keyifli bir Kıbrıs Tatili tüm misafirlerimiz hakkı diyoruz. 

Kıbrıs Hakkında; Türkiye’nin güneyinde bulunan Kıbrıs adası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi olarak ikiye ayrılır. Aslında iki farklı ülkeden bahsediyoruz. Akdeniz iklimini iliklerinize kadar hissedeceğiniz Kıbrıs adasında yazlar sıcak ve kurak, kışlar serin geçer. Kıbrıs hakkında bir çok farklı şeyden bahsedebiliriz ama şüphesiz ki en önemlisi turizm ve otelcilik. Adada bulunan Kıbrıs turları otelleri, yurtdışı tatili için en kolay ve en yakın adalardan biri ultra lüks oteller, aynı zamanda Kıbrıs, yılın her dönemi turist ağırlar bu nedenden dolayı herhangi bir döneme ya da sezona bağlı değildir. 12 ay tatil severler tarafından popüler  

Antalya Çıkışlı Ege Turları 

Antalya Çıkışlı Ege Turlarıyla Ege Bölgesi’nin vazgeçilmez turizm destinasyonlarını Msa Tour ile görme şansına sahip olmak ister misiniz? Unutulmaz ve keyifli bir tatil istiyorsanız Msa Tour ile Antalya Çıkışlı Ege Turlarına katılarak Kazdağları’nın muhteşem doğasıyla, Çeşme’nin Bahamalar’ı aratmayacak ince kumlu plajlarıyla, Sığacık, Şirince ve Alaçatı’nın dar sokakları ve derin tarihiyle daha bir çok popüler destinasyon ile buluşabilir, anılarınıza Msa Tour ile yenilerini ekleyebilirsiniz. Msa Tour’un en çok tercih edilen rotalara düzenlediği uygun fiyatlara sahip Antalya Çıkışlı Ege Turları ile kültürel miraslarımızın şaşırtıcı tarihi ve doğasını keşfedebilirsiniz. Eğer siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız, Antalya Çıkışlı Ege Turlarını Msa Tour web sayfamızdan  hemen incelemeye başlayabilirsiniz. 

Msa Tour sizlere Antalya Çıkışlı Ege Turları ile zamanında Aiol ve İonlara ev sahipliği yapmış, dünyaya hükmetmiş liman kentleri ve ticaret merkezleri haline gelmiş olan İzmir’deki  Efes, Pergamon, Manisa’daki Sardes, Balıkesir’deki  Adramytteion gibi çeşitli mitlere ev sahipliği yapmış antik kentlerimizi gezebilme fırsatını sunuyor.  Yoğun tarihimizin yanı sıra Antalya Çıkışlı Ege Turları ile kilometrelerce uzunluğa sahip plajlarımıza ve Kazdağları’nın bizlere sunduğu yemyeşil bir atmosfere de doyacaksınız.

Alaçatı Ot Festivali; Msa Tour’un düzenlemiş olduğu Antalya Çıkışlı Ege Turları içeirsinde bulunan Alaçatı Ot Festivali Turu Ege’nin lezzetli otları ve onlarla yapılan ilginç yemeklerle tanışmamızı sağlıyor. İlk olarak 2010 yılında yapılmaya başlanmış olan festivalde her yıl farklı bir ot konsepti belirleriniyor ve festivalin son gününde şefler belirlenen ot ile enfes lezzetlerde Ege yöresine ait yemekler yapıyorlar. Siz de Keyifli ve Lezzet Dolu Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız Msa Tour ile Antalya Çıkışlı Ege Turlarına katılabilirsiniz.

Kaz Dağları; Antalya Çıkışlı Ege Turları ile  Türkiye’nin değil dünyanın havadaki oksijen oranının en yoğun olduğu ikinci yer olan, Edremit Körfezi’nin kuzeyinde yer alan, Biga Yarımadası’ndaki  Kaz ya da diğer adıyla İda Dağları olarak bilinen doğa harikasını görebilir, ciğerlerinizde dağların bakir doğasının sizlere bolca sunduğu oksijeni hissedebilirsiniz.

Çeşme; Antalya Çıkışlı Ege Turları ile tarihteki 12 İon kolonisinden biri olan Çeşme’nin eşsiz ince kumlu plajları, muhteşem Chios manzarası, kendisi küçük tarihi büyük kasabaları ve daha anlatılamayan bir çok güzelliğiyle buluşabilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Güney Ege Turları 

Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Güney Ege Turları ile sizlere dünya sıralamasına girmiş turkuaz koylarımızda yüzme, tarihiyle bizleri mest edecek kültür gezilerine katılma, masmavi koylarımızı tekne ile gezebileceğiniz turlarımıza katılma fırsatını sunuyoruz. Antalya Çıkışlı Güney Ege Turları sizleri Heredot’un da dediği gibi “yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklime sahip olan yer”e götürüyor. Antalya Çıkışlı Güney Ege Turlarımız ile Fethiye, Bodrum ve Marmaris’in Koylarından tutun Antik Kentlerine kadar köşe bucak gezdiriyoruz. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız Msa Tour olarak sizleri de Antalya Çıkışlı Güney Ege Turlarımıza bekliyoruz.

Saklıkent Kanyonu;  Antalya Çıkışlı Güney Ege Turlarının vazgeçilmez durağı olan Saklıkent Kanyonu’nu  Eşen Çayının kolu olan Karaçay oluşturmuştur. Uzunluğu 18 km, yüksekliği 200 m olan ve en dar yeri 2metreye kadar düşen Saklıkent’te bir günde 2 mevsimi yaşamanın tadına varacaksınız. 

Dalyan; Antalya Çıkışlı Güney Ege Turumuz ile Köyceğiz Gölü ile Akdeniz arasında kıvrıla kıvrıla uzayan zümrüt yeşili sazlık ve lagünlerin kenarına kurulmuş olan Dalyan’da Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve tarih sahnesinde büyük rol oynamış krallara ait olan Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gezip görme fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Yuvarlakçay; Msa Tour olarak sizlere Antalya Çıkışlı Güney Ege Turlarımız ile çevresindeki bir çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilme, alabalıktan tandıra, kavurmaya ve yoğurtlamaya kadar çok sayıda leziz yemeği tadabilme, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanabilme ve bol bol fotoğraf çekilebilme fırsatı sunuyor.

Datça; Antalya Çıkışlı Güney Ege Turları ile yeşil ve mavinin her tonuna bezenmiş Datça’daki Tarihi Rum evlerini bir arada görebileceğiniz ve Can Yücel’in evininde bulunduğu tarihi Eski Datça’yı gezebilirsiniz.

Akyaka; Antalya Çıkışlı Güney Ege Turumuzda muhteşem doğa ve dinginliğe sahip olan Akyaka’da bulunan Akyaka Kaya Mezarları’nı görebilir, Akyaka Azmağı’nın Dünya’da ünlenmiş manzaralarına, fotoğraf karelerine şahit olacağınız tekne turumuza katılabilirsiniz. 

Bodrum; Antalya Çıkışlı Güney Ege Turu ile Antik dünyanın bilinen 7 harikasından birine, Bodrum Mozolesi’ne ev sahipliği yapmış olan Bodrum’da Bodrum Kalesi, Osmanlı Tersanesi, Zeki Müren Müzesi ve Bodrum Yel Değirmenleri gibi bir çok destinasyonları gezebilir, aynı zamanda turkuaz sularının tadını çıkartabilirsiniz.

Didim; Antalya Çıkışlı Güney Ege Turlarımız ile Antik Dünya’nın en önemli kehanet merkezine ev sahipliği yapmış olan Didim’de Antik dönemin devasa büyüklüğe sahip yapımı 50 yıldan fazla sürmüş ve depremlerden dolayı hiçbir zaman tamamlanamamış tapınağı olan Apollon Tapınağı’nı görebilirsiniz. 

Antalya Çıkışlı Denizli Pamukkale Turları

Antalya Çıkışlı Denizli Pamukkale Turları ile Denizli’deki Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale Travertenleri antik dönemden beri kullanılmaktadır. Antalya Çıkışlı Denizli Pamukkale Turlarıyla yabancı ve yerli turistlerin uğrak noktası olan Pamukkale Travertenleri 400 bin yıl önce bir deprem sonucunda oluşan kar beyazı taşlarında çıplak ayağınızla kireçli sularının üzerinde yürüme imkanı sunan eşsiz bir görüntüye sahiptir. Pamukkale eşsiz kar beyazı taşlarından oluşan travertenleri, tarihi yapıtları içerisinde barındıran Kleopatra Havuzu ve Roma İmparatorluğu dönemine ait döneminin önemli antik şehirlerinden biri olan Hierapolis ile ünlüdür. İçerisinde bulunan hamam yapıları, üç geçitli zafer takı, dünyanın ilk ve tek orjınal parçalarıyla yapılmış sahne binasına sahip olan tiyatrosu, mezar yapıları, tapınakları ve daha bir çok tarihi yapılarıyla görenleri mest etmektedir. Msa Tour ile Antalya Çıkışlı Denizli Pamukkale Turlarına katılarak sizler de bu doğa harikası yerleri görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Lavanta Salda Turları

Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Salda Lavanta Turları ile muhteşem doğası ve magnezyumdan aldığı beyaz rengi ile herkesi büyüleyen Salda Gölü’nü doyasıya gezebilir, gölde yüzebilir veya güneşlenebilirsiniz. Salda Gölü Türkiye’nin en derin ve en temiz gölü olma özelliğine sahiptir. En derin noktası 185 metredir. Killi kumunun cilt hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Antalya Çıkışlı Salda Turları ile Türkiye’nin Maldivleri Salda’ya doyacaksınız. Salda’ya yakınlığıyla bilinen ve ülkemizin gül cenneti olan Isparta, lavanta bahçeleri ile de büyük ilgi görür. Gül bahçeleri ile beğeni toplayan bu şehir, artık lavanta bahçeleri ile de popülerdir. Antalya Çıkışlı Lavanta Turları ile Isparta’nın son dönemlerde lavanta bahçeleriyle ünlenmiş olan Kuyucak Köyü’nü ziyaret edebilir bol bol fotoğraf çekilebilir ve lavantadan yapılmış yerli ürünlerden alabilirsiniz. Tüm bu güzelliklere sizler de doymak istiyorsanız Msa Tour ile Antalya Çıkışlı Lavanta Turlarına katılabilirsiniz. 

Antalya Çıkışlı Ankara Turları

Antalya Çıkışlı Ankara Turları ile ülkemizin başkenti olan ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrinin bulunduğu Ankara’yı ziyaret etmeye ne dersiniz?  Antalya Çıkışlı Ankara Turları ile Erken Cumhuriyet dönemi yapılarımızı görebilir, Antalya Çıkışlı Kültür Turlarının başında gelen Ankara’yı boydan boya keşfedebilirsiniz. Sahip olduğu derin tarih Ankara’yı bizlere vazgeçilmez kılıyor. Başkentimizi Antalya Çıkışlı Ankara Turları ile gezebilir, donanımlı rehberlerimiz eşliğinde Cumhuriyet Tarihimizle ilgili önemli bilgiler edinebilirsiniz. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız Msa Tour olarak sizleri de Antalya Çıkışlı Ankara Turlarımızda görmek isteriz.

Antalya Çıkışlı Çanakkele Turları

Antalya Çıkışlı Çanakkale Turları ile tarih sahnesinde büyük bir rol oynamış ve kahramanlık hikayelerimizin gerçekleştiği ilimiz Çanakkale’yi ziyaret edebilirsiniz. Antalya Çıkışlı Çanakkale Turları tarih severlere Gelibolu, Çanakkale Şehitlik, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı’nı, doğa severler için Kazdağları, Bozcaada ve Gökçeada’yı, Antik Tarih düşkünleri için ise  Assos, Truva Atı gibi eşsiz noktaları görme imkanını sunuyor. Siz de dolu dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Çanakkale Turlarımıza katılabilir, Çanakkale’yi baştan sona keşfedebilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Bursa Turları

Antalya Çıkışlı Bursa Turları ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olan Bursa’yı köşe bucak gezebilirsiniz. Osmanlı’dan kalan türbeler, camiiler, çeşmeler, konaklar ve daha bir çok tarihi yapıyı görebilir, dönemin mimarisine hayran kalacağınız bir tur geçirebilirsiniz. Antalya Çıkışlı Bursa Turları ile yüksekliği, doğası, şehrin gürültüsünden uzak sakin bir atmosferi ve tam donanımlı kayak merkezi ile Uludağ’a da çıkabilir, dilediğiniz gibi kayabilir veya şömine başında muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Bursa Turlarıyla gezginlere ve fotoğraf tutkunlarına köklü bir tarihe sahip olan Cumalıkızık Köyü’nü gezme, köy atmosferini doyasıya yaşama ve yerli halkın organik olarak ürettikleri ürünlerden alabilme şansını sunuyoruz. Siz de yoğun çalışma temposundan bunaldıysanız Msa Tour olarak Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyerek sizleri de Antalya Çıkışlı Bursa Turlarımıza Bekliyoruz.

Antalya Çıkışlı Günübirlik Davraz Turları

Antalya Çıkışlı Günübirlik Davraz Turları ile kara doyacaksınız. Davraz profesyonel kayakçıların vazgeçilmezi olduğu gibi haftasonu eğlenceli bir kaçamak yapmak isteyenler için de muhteşem bir destinasyon. Antalya Çıkışlı Günübirlik Davraz Turları ile dilerseniz Davraz Dağı’nda bulunan seviyenize en uygun pistte kayabilir veya  çam ağaçlarının üzerine düşmüş kar manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Davraz’da üç pist bulunmaktadır. Bunlar; mavi pist, kırmızı pist ve siyah pist olarak adlandırılır. Mavi pist yeni başlayan kayakçılar için, kırmızı pist orta düzey kayakçılar için, siyah pist ise profesyonel kayakçılar için uygundur. Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Günübirlik Davraz Turları sizlere keyifli bir tatil hakkı sunuyor. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesi Hakkı diyorsanız sizleri de çeşitli ödeme seçeneklerimiz ile Antalya Çıkışlı Günübirlik Davraz Turlarımıza bekliyoruz.

Antalya Çıkışlı Uludağ Turları

Msa Tour olarak sizlere Antalya Çıkışlı Uludağ Turları ile kış sporu sevenlerin en çok tercih ettiği Uludağ’da eğlence ve huzur dolu bir tatil imkanı sunuyoruz. Antalya Çıkışlı Uludağ Turları ile unutamayacağınız bir  tatil yapabilirsiniz. Kayak tatilinizin öncesinde ya da sonrasında, doğal güzellikleri ve tarihiyle meşhur Bursa’da da gezebilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Uludağ’da konaklamak isterseniz Kayak Merkezinde bulunan onlarca otellerden birinde konaklayabilir, kar manzarasına karşı şömine başında gecenizi geçirebilirsiniz. Antalya Çıkışlı Uludağ Turları ile Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’da keyifli bir tatil geçirebiliriniz.

Antalya Çıkışlı Kayseri Erciyes Turları

Antalya Çıkışlı Kayseri Erciyes Turları Kayseri’nin muhteşem lezzetleriyle, doğası ve tarihiyle buluşmamızı sağlıyor. Selçuklu medeniyetinin ve mimarisinin en özgün eserlerine sahip, Erciyes ile kış turizmi imkanı sağlayan, Soğanlı ve Erdemli vadileri ile Ürgüp ve Göreme kadar görsel ve tarihi zenginlikler ile Kapuzbaşı şelaleleri ve yedi göller ile yurdun en doğal güzelliklerine sahip olan Kayseri ili, ülkemizin yaz turizmi hariç her turizm dalında ciddi potansiyeli olan ender illerimizden birisidir. Antalya Çıkışlı Kayseri Erciyes Turları ile bu muhteşem kentte bulunan Erciyes Kayak Merkezi’nde unutulmaz bir kış tatili geçirebilirsiniz. Siz de Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Kayseri Erciyes Turlarına sunmuş olduğumuz çeşitli ödeme seçeneklerinden faydalanarak katılabilirsiniz. 

Antalya Çıkışlı Bolu Kartalkaya Turları

Antalya Çıkışlı Bolu Kartalkaya Turları ile ülkemiz genelinde yeşil doğası, ormanları, doğal güzellikleri, gölleri, dağları ve yaylaları ile ünlü olan ve özellikle kış turizminde ülke çapında çok önemli bir yere sahip olan Bolu ilimizde bulunan ülkemizin en önemli kış turizm merkezi Kartalkaya Kayak Merkezi’nde unutulmaz bir tatil geçirmeye hazır mısınız? Kartalkaya otelleri bünyesinde 2 adet ana kayak alanı içerisinde toplam 18 adet mekanik tesis ile çeşitli eğim ve zorluk derecelerinde toplam 25 adet pist bulunmaktadır. Msa Tour olarak seçmiş olduğumuz oteller her türlü aktivite ve konfora sahiptir. Dilerseniz Antalya Çıkışlı Bolu Kartalkaya Turları ile tesislerde bulunan deneyimli kayak ve snowboard öğretmenleri eşliğinde kayabilirsiniz. Avrupa standartlarında Türkiyenin en büyük “snowpark”ları Kartalkaya’da bulunmaktadır. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız, sizleri de Antalya Çıkışlı Bolu Kartalkaya Turlarımıza bekliyoruz.

Antalya Çıkışlı Yurtdışı Turlar

Msa Tour olarak Dünya nın dört bir yanına, birbirinden farklı onlarca tur seçenekleri ve deneyimli ekibimiz ile Keyifli Bir TaTiL deneyimi sunmaktayız. Keyifli Bir TaTiL’ in Herkesin Hakkı olduğu düşüncesine sahip olan Msa Tour  ile Dünya yı keşfetmeye ne dersiniz? Antalya ve yakın çevrelerinde ikamet ediyor, Bu Bölgelerden Tura katılmak istiyorsanız Antalya Çıkışlı Yurtdışı Turlarımıza göz atıp size uyan tur programlarını seçebilir kaliteden ödün vermeden bütçe dostu fiyatlar ile Keyifli Bir TaTiL geçirme imkanı bulabilirsiniz. Msa Tour ile birbirinden güzel ve keyifli gezilere ve turlara katılım sağlayacak misafirlerimiz için Yurtdışı sayısız farklı rotaları özenle seçmekte, yenilikler yapmakta ve sürekli güncellemeler yaparak yeni rotaları siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktayız. Dünya yı keşfetmek isteyen misafirlerimiz için alternatifli programlar Msa Tour’da yer alıyor. Yurtdışı Kültür Turları ile görülecek yerleri keşfetmek isterseniz siz de birçok farklı TUR rotasına sahip Msa Tour ile keşfetmenin güzelliğini yaşayabilirsiniz. Antalya’dan yola çıkarak otobüslü ve Uçaklı turlara katılabilir Farklı zevk ve bütçeye hitap eden Msa Tour Yurtdışı Kültür Turları ile indirim, fırsat ve kampanyalardan da faydalanarak gezilerinizi planlayabilirsiniz. Msa Tour’un Yurtdışı Kültür Turları Programları ile ayrıcalıklı bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Msa Tour Yurtdışı Turlarında; Konaklamalı, Otobüslü ve Uçaklı Tur Seçeneklerinden sizler için uygun olan Balkanlar, Büyük Avrupa, Doğu Avrupa, İtalya, İspanya, Endülüs, Fransa, Benelüx, İskandinavya, Fas, Dubai, Yunan Adaları Turları gibi farklı destinasyonlara katılabilirsiniz. 

Antalya Çıkışlı Rodos Turları

Antalya Çıkışlı Rodos Turları ile oniki adaların en büyüğü olan Rodos’a gidebilir, mavinin her tonunu görebileceğiniz kıyılarında yüzebilir, Old Townundaki gotik atmosfer eşliğinde gezebilirsiniz. Siz de değişik bir kültür, tarih, sanat, lezzetler denemek isterseniz Antalya Çıkışlı Rodos Turları tam da size göre. Haftasonu küçük bir kaçamak yapmak isteyenler için çok uygun bir destinasyon. Ada hayatının sakinliği ile yerli halkının güler yüzü Antalya Çıkışlı Rodos Turlarına katılmak için yeterli bir sebep.  Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya ÇıkışlI Rodos Turları ile her bir sokağı tarih kokan Old Town bölgesindeki Şövalyeler Sokağı’nda yürürken dönemin filmlerindeymiş hissi ile birlikte yapıların böyle korunmuş olmasına şaşıracaksınız. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Rodos Turlarımıza sizleri de bekliyoruz.

Antalya Çıkışlı Meis Turları

Antalya Çıkışlı Meis Turları ile romantik hikayelere ev sahipliği yapmış olan Meis Adası’na giderek doyasıya gezme fırsatına sahip olabilirsiniz. Antalya Çıkışlı Meis Turlarına katılarak Meis’in rengarenk boyanmış evlerine karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Antalya Çıkışlı Meis Turları Meis’in berrak denizini, rengarenk evlerini, bozulmamış mimarisini, tavernalarıni ve daha bir çok şeyini görmenizi sağlıyor. Siz de Msa Tour’un Antalya Çıkışlı Meis Turları için sunduğu çeşitli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu muhteşem adayı ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Avrupa Turları

Antalya Çıkışlı Balkan Turları

Antalya Çıkışlı Yunan Adaları Turları

Antalya Çıkışlı italya Turları

Bilinmesi Gerekenler

X