Msa Tour & Travel

Msa Tour & Travel genç dinamik çalışma ekibi ile geçmiş deneyimlerin engin bilgisini bir araya getirerek değişme açık olmayı ve dünya standartlarında kusursuz bir hizmet sunma hedefi ile Antalya’da kurulmuştur. İlkelerimizde yer alan; detaylara gösterdiğimiz özen, verdiğimiz hizmetlerde sağladığımız yüksek standartlar, Yurt içi, yurtdışı turlarımızda, tatil, kongre turizmi ve diğer tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ve kusursuz bir hizmet anlayışı yer almaktadır. Keyifli bir tatil herkesin hakkı düşüncesi doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir.


Biz Kimiz?

Msa Tour & Travel kurulduğundan bu yana Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında sunduğu otel ve tur hizmetleri ile gittikçe büyüyen bir tur operatörüdür.

www.msatour.com internet sitemiz ile 7/24 kolaylıkla tatilinizi satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri, araç kiralama, uçak bileti, vize işlemleri, transfer ve tatil için aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti satın alabileceğiniz Msa Tour & Travel ile siz de "keyifli tatil herkesin hakkı" diyeceksiniz.

Hakkımızda

Msa Tour & Travel kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Msa Tour & Travel, size özel tatili planlamak için her zaman yanınızdadır. Uluslararası platformda tanınan, Dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer turizm firmaları tarafından örnek alınan bir acente olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm misafirlerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, misafirlerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir acenteler zinciri oluşturmak.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Msa Tour & Travel, misafirlerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi, toplumun her kesiminden misafirlerine yüksek kalitede hizmet sunmayı, turizm sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmeyi, personellerinin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamayı hedeflemiştir.