×

Uçaklı Gap Turu - 4 Gece 5 Gün

Isparta Çıkışlı - 27/10/2021

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
 • İndirim

 • Konaklama

  4 Gece


Tur Programı

Isparta Çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turu


4 Gece 5 Gün - 4 Gece Konaklamalı 

 

Adana - Hatay - Gaziantep - Mardin - Midyat - Şanlıurfa - Halfeti - Göbeklitepe - Adıyaman - Nemrut Dağı 

 


1.Gün : Antalya – Adana - Gaziantep

Antalya Çıkışlı Güneydoğu Anadolu turumuz için Siz değerli misafirlerimiz ile 27 Ekim Çarşamba günü sabah saat 07:25 teki Adana uçuşumuz için 06.00 da SunExpress kontuarında buluşuyoruz saat 08.30 da Adana’ya ulaştığımızda bizi bekleyen aracımız ile buluştuktan sonra grubumuza özel sabah kahvaltısı ile güne başladıktan sonra şerbetli tatlılarımızın başkenti olan Gaziantep’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Tarihte ilk uygarlıkların doğduğu yer olarak bilinen Gaziantep’e ulaştığımızda programımıza Gaziantep’in en eski pazarı olan Almacı Pazarı ile başlıyoruz. Ardından 500 yıllık Gaziantep geleneğini yansıtan Bakırcılar Çarşısı’nı görüyoruz.  Serbest zamanımızda Zincirli Bedesten, Tarihi Gümrük Hanı’nı ziyaret ettikten sonra Osmanlı hamam mimarisi ve kültürünün en güzel örneklerinden birisi olan Hamam Müzesi, Gaziantep mutfak kültürünü yansıtan Emine Göğüs’ün kurmuş olduğu Mutfak Müzesi ve Roma döneminde gözlem amaçlı kullanılan Gaziantep Kalesi’ni görüyoruz. Sonrasında Dünya’nın ikinci büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ne geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

 

1.Konaklama: Gaziantep - Şirehan Otel vb.


2.Gün : Gaziantep - Şanlıurfa

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Batık Şehir Halfeti’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 2500 yıllık tarihi ile sular altında kalan şehirde tekne turumuzun ardından (ekstra)  peygamberler diyarı olarak bilinen Şanlıurfa’ya geçiyoruz. Şanlıurfaya vardığımızda ilk durağımız İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen Balıklı Göl ve Zeliha Göl ile güne başlıyoruz. Ardından dünyanın ilk üniversitesi olan Harran Tarihi ÜniversitesiHarran Kültür Evi Harran’da göreceğimiz yerler arasındadır. Şanlıurfa’da aldığımız öğle yemeğimiz sonrasında 12 bin yıllık geçmişi ile Dünya üzerindeki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen, tarihin sıfır noktası Göbeklitepe ile turumuza devam ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Katılmak isteyen misafirlerimiz için Sıra Gecesi (ekstra).

 

2.Konaklama: Şanlıurfa - Nevali Otel vb. 


3.Gün : Şanlıurfa - Mardin - Midyat

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından

Farklı din ve kültürlere ev sahipliği yapan Mardin’e geçerek Kasimiye Medresesi ve Süryaniler için büyük bir öneme sahip olan ve Süryaniler tarafından günümüzde hala aktif olarak dini merkez ve okul olarak kullanılmakta olan Deyrulzafaran Manastırı’nı geziyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından taş şehrin simgesi olan Ulu Camii ile turumuza devam ediyoruz. Akabinde, Kırklar Kilisesi gezildikten sonra şehrin tarihi dokusunu ve kültürünü en güzel şekilde yansıtan Mardin Evleri’ni ve tarihi sokaklarını daha yakından görmek ve fotoğraflamak için serbest zamanımızı alıyoruz. Ardından Akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

 

3.Konaklama: Mardin veya Midyat - Katori Delux Otel vb.


4.Gün : Midyat - Adıyaman

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Hercai dizisinin çekilmiş olduğu konak olan Midyat Kent MüzesiTarihi Midyat Çarşısı gezildikten sonra alışveriş için serbest zamanımızı tamamlıyoruz. Ardından tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kahta’da minibüslerimiz ile buluştuktan (ekstra) sonra Karakuş Anıtı ve Dünya üzerindeki hala kullanılan en eski köprü olan Cendere Köprüsü’nü fotoğraflıyoruz. Ardından Komagene Krallığının sembolü olan Nemrut Dağı’na doğru gün batımını izlemek için çıkıyoruz. Güneş batımından sonra Adıyaman merkeze gelerek otelimize yerleşme ve akşam yemeği.

 

4.Konaklama: Adıyaman White Star Otel vb.


5.Gün : Adıyaman - Hatay – Adana - Antalya

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Farklı kültür ve inanışlara ev sahipliği yapmış olan Hatay’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Medeniyetler beşiği olan Hatay’a ulaştığımızda ilk durağımız Harbiye Şelalesi ve sonrasında St.Pierre Kilisesi klise gezimizi tamamlayıp Türkiye Cumhuriyeti sınırlarındaki en eski cami olan Habibi Neccar Camii ile turumuza devam ediyoruz. Camii ziyaretimizi tamamlayıp öğle yemeği için Kurşunlu Han’a geçiyoruz. Öğle yemeği sonrasında Adana'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Adanada ilk durağımız Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun en büyük camilerinden olan Sabancı Merkez Camii ile başlıyoruz. Akabinde Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yaptırılmış olan Tarihi Taş köprü gezildikten sonra Sevgi Adası'na geçiyor ve kısa bir yürüyüş molası verip Sonrasında akşam yemeği için meşhur Kaburgacı Yaşar‘a geçiyoruz akşam yemeğimizi aldıktan sonra 21.45 teki uçağımız için Adana Havaalanına geçiyoruz. Saat 20.20’de checkin işlemlerinden sonra saat 22.55 gibi Antalya’ya ulaşıp bir başka Msa Tour programında görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.


 Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı   


 ↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓  


Günübirlik Turlar

Karadeniz Turları  GAP Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Ekspresi  Termal Turlar 


Balkan Turları  Kıbrıs Turları  Gürcistan Turları  


 ↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓  


Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


⋅ Tur Galeri & Misafir Yorumları ⋅ 

Seyahat Notları

> MSA Tour olarak Covid-19 sebebi ile aldığımız önlemler  

 • Misafirlerimizin ateşi Tur Rehberi veya Acenta Görevlilerimiz tarafından ölçülmektedir.
 • T.C. İçişleri Bakanlığı`nın 20 Ağustos 2021 tarihinde yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi uçuşlarımızda aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz ( bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.
 • Aşısız olan misafirlerimizin ise 6 Eylül 2021 tarihi itibari ile seyahatlerinden önce, numune veriliş saati en fazla son 48 saat içinde olan negatif PCR test sonucunu ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Hastalığı geçirmemiş, aşısı bulunmayan ve negatif PCR testi sunamayan misafirlerimiz iç hat uçuşlarımıza kabul edilmeyecektir.
 • Transfer esnasında maske takmak zorunlu olacaktır.
 • Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzeni oluşturulacaktır.
 • Araç içerisinde dezenfektan bulunmaktadır.
 • Araç içerisinde kişiye özel paket halinde maske ücretsiz verilecektir.
 • Her tur sonrası ve gün sonunda araçlarımız dezenfekte edilmektir.
 • T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yiyecek içecek ikramlarımız araç içinde  yasaklanmıştır.
 • Önceliğimiz Sağlıklı Keyif içerisinde bir Tur geçirebilmenizdir. Sağlıklı ve Keyifli Turlar Dileriz.

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2016 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2016-2019 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2010 Model ve üzeri Temsa Safir & Mercedes Travego & Mercedes Tourismo


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-2 Yaş Çocuk 3-11 Yaş Çocuk Taksitler
2.250,00 ₺ 2.500,00 ₺ 100,00 ₺ 1.700,00 ₺


Isparta Çıkışlı Uçaklı GAP Turu - 4 Gece Konaklamalı