×

Antalya Çıkışlı Turlar

Güneydoğu Anadolu Turu

Isparta Çıkışlı - 07/10/2021

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
 • 250,00 İndirim

 • Konaklama

  5 Gece


 • Tur Programı
 • Seyahat Notları
 • Tur Fiyat Bilgileri
 • Tur Yorumları
 • Galeri

Isparta Çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turu


6 gece 7 gündüz 

5 Gece Konaklamalı 

 Adana Hatay Gaziantep Mardin 

Midyat Şanlıurfa Halfeti Göbeklitepe

Diyarbakır Adıyaman Nemrut Dağı Kahramanmaraş 


1.Gün : 

Antalya – Isparta – Adana

Antalya çıkışlı Güneydoğu Anadolu turumuz için Siz değerli misafirlerimizi ilk durağımız Msa Tour ofis önünde 21.00’de karşılıyoruz. Isparta üzeri yaklaşık 8-9 saat süren yolculuğumuzun ardından Pozantı’ya ulaşıyoruz ve açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Seyhan Nehri kıyıları boyunca kurulmuş olan Adana’ya doğru yolculuğumuz devam ediyor.

2.Gün :

Adana- Hatay- Gaziantep

Her bir taşında tarihin izlerini yansıtan Adana’ya ulaştığımızda programımıza Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun en büyük camisi olan Sabancı Merkez Camii ile başlıyoruz. Akabinde Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yaptırılmış olan Tarihi Taş köprü gezildikten sonra Sevgi Ada’sına geçiyor ve kısa bir yürüyüş molası verip farklı kültür ve inanışlara ev sahipliği yapmış olan Hatay’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Medeniyetler beşiği olan Hatay’a ulaştığımızda Türkiye Cumhuriyeti sınırlarındaki en eski cami olan Habibi Neccar Camii ile turumuza başlıyoruz. Camii ziyaretimizi tamamlayıp öğle yemeği için Kurşunlu Han’a geçiyoruz. Sonrasında şerbetli tatlılarımızın başkenti olan Gaziantep’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Gaziantep’e ulaştığımızda konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

1.konaklama (GAZİANTEP-ŞİREHAN OTEL vb.)


3.Gün :

Gaziantep-Şanlıurfa

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Tarihte ilk uygarlıkların doğduğu yer olarak bilinen Gaziantep’e ulaştığımızda programımıza Gaziantep’in en eski pazarı olan Almacı Pazarı ile başlıyoruz. Ardından 500 yıllık Gaziantep geleneğini yansıtan Bakırcılar Çarşısı’nı görüyoruz.  Serbest zamanımızda Zincirli bedesten Tarihi Gümrük Hanı’nı ziyaret ettikten sonra Osmanlı hamam mimarisi ve kültürünün en güzel örneklerinden birisi olan Hamam Müzesi, Gaziantep mutfak kültürünü yansıtan Emine Göğüs’ün kurmuş olduğu Mutfak Müzesi ve Roma döneminde gözlem amaçlı kullanılan Gaziantep Kalesi’ni görüyoruz. Sonrasında Dünya’nın ikinci büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ne geçiyoruz. Öğle yemeği molamızı verdikten sonra batık şehir Halfeti’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 2500 yıllık tarihi ile sular altında kalan şehirde tekne turumuzun ardından (ekstra)  peygamberler diyarı olarak bilinen Şanlıurfa’da ki otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Katılmak isteyen misafirlerimiz için Sıra Gecesi (ekstra).

2.konaklama (ŞANLIURFA- NEVALİ OTEL vb.)


4.Gün :

Şanlıurfa- Midyat

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından

İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen Balıklı Göl ve Zeliha Göl ile güne başlıyoruz. Ardından Eyüp Peygamber Çile Mağarası’nı geziyoruz. Akabinde dünyanın ilk üniversitesi olan Harran Tarihi Üniversitesi, Harran Kültür Evi Harran’da göreceğimiz yerler arasındadır. Urfa’da aldığımız öğle yemeğimiz sonrasında 12 bin yıllık geçmişi ile Dünya üzerindeki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen, tarihin sıfır noktası Göbeklitepe ile turumuza devam ediyoruz. Ardından mimari, etnografik, arkeolojik, tarihi ve görsel değerleri ile zamanın durduğu izlenimini veren Güneydoğunun şiirsel kentlerinden biri olan Mardin Midyat’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolculuğumuzun sonunda Hercai dizisinin çekilmiş olduğu konak olan Midyat Kent Müzesi, Tarihi Midyat Çarşısı gezildikten sonra alışveriş için serbest zamanımızı tamamlıyoruz. Ardından Akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

3.konaklama (MİDYAT – KATORİ DELUX OTEL vb.)


5.Gün :

Midyat-Mardin-Diyarbakır

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Farklı din ve kültürlere ev sahipliği yapan Mardin’e geçerek Kasimiye Medresesi ve Süryaniler için büyük bir öneme sahip olan ve Süryaniler tarafından günümüzde hala aktif olarak dini merkez ve okul olarak kullanılmakta olan Deyrulzafaran Manastırı’nı geziyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından taş şehrin simgesi olan Ulu Camii ile turumuza devam ediyoruz. Akabinde,Kırklar Kilisesi gezildikten sonra şehrin tarihi dokusunu ve kültürünü en güzel şekilde yansıtan Mardin Evleri’ni ve tarihi sokaklarını daha yakından görmek ve fotoğraflamak için serbest zamanımızı alıyoruz. Serbest zamanımızı tamamladıktan sonra Diyarbakır’a geçiyoruz.

4.konaklama (DİYARBAKIR Plaza Otel vb.)


6.Gün :

Diyarbakır-Adıyaman

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Tarihin taşlara yazıldığı kent olarak bilinen Diyarbakır’da Hasanpaşa Hanı ile günümüze başlıyoruz. Ardından Cahit Sıtkı Tarancı Evi, 5700 metre uzunluğundaki Kale Surları, Ulu Camii, Dicle Nehri On Gözlü Köprü’nünde içinde olduğu çevre gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğimizin sonrasında tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kahta’da minibüslerimiz ile buluştuktan (ekstra) sonra Karakuş Anıtı ve Dünya üzerindeki hala kullanılan en eski köprü olan Cendere Köprüsü’nü fotoğraflıyoruz. Ardından Komagene Krallığının sembolü olan Nemrut Dağı’na doğru gün batımını izlemek için çıkıyoruz. Güneş batımından sonra Adıyaman merkeze gelerek otelimize yerleşme ve akşam yemeği.

5.konaklama (ADIYAMAN WHİTE STAR OTEL vb.)


7.Gün :

Adıyaman-Kahramanmaraş-Antalya-Isparta

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Adıyaman’da bulunan Fırat Nehri üzerine kurulmuş olan Atatürk Barajı ile güne başlıyoruz. Baraj ziyaretimizden sonra dondurmasıyla ünlü Kahramanmaraş’a doğru hareket ediyoruz. Kahramanmaraş’a ulaştığımızda öğle yemeği molamızın sonrasında Maraş dondurmacısı Mado-Yaşar Usta’da dondurmalarımızı yedikten sonra Bakırcılar Çarşısı’nı gezerek Antalya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun sonunda Antalya ve Isparta’dan katılan misafirlerimiz ile vedalaşıp bir sonraki Msa Tour gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Antalya Çıkışlı EGE Turları

Antalya Çıkışlı GAP Turları

Antalya Çıkışlı Balkan Turları

Antalya Çıkışlı Karadeniz Turları

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turları

Antalya Çıkışlı Günübirlik Turları


Antalya Çıkışlı Turlar

Isparta Çıkışlı Turlar

Burdur Çıkışlı Turlar


> MSA Tour olarak Covid-19 sebebi ile aldığımız önlemler  

 • Misafirlerimizin ateşi Tur Rehberi veya Acenta Görevlilerimiz tarafından ölçülmektedir.
 • Transfer esnasında maske takmak zorunlu olacaktır.
 • Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzeni oluşturulacaktır.
 • Araç içerisinde dezenfektan bulunmaktadır.
 • Araç içerisinde kişiye özel paket halinde maske ücretsiz verilecektir.
 • Her tur sonrası ve gün sonunda araçlarımız dezenfekte edilmektir.
 • T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yiyecek içecek ikramlarımız araç içinde  yasaklanmıştır.
 • Önceliğimiz Sağlıklı Keyif içerisinde bir Tur geçirebilmenizdir. Sağlıklı ve Keyifli Turlar Dileriz.

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2016 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2016-2019 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2010 Model ve üzeri Temsa Safir & Mercedes Travego & Mercedes Tourismo


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 


İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-5 Yaş Çocuk 6-11 Yaş Çocuk Taksitler
1.850,00 ₺ 2.200,00 ₺ 0,00 ₺ 1.400,00 ₺ Taksitler


ilk yorumu yazan siz olun.


Galeri
Misafir Görüşleri

 • Nihal U*****
 • 17.08.2021

sevgili msa tur çalışanları,Dursun bey ve Meltem hanıma ,bizlere güzel vakit geçirtmek için ellerinden geleni yaptılar,Yeşil karadenizimizi msa turla doya doya yaşadık,sizlerde çok yaşayın emi


 • Pembe Ö***************
 • 17.08.2021

MSA tur ile geçen Karadeniz turunda herşey çok güzeldibizim gezimiz boyunca yanımızda olan rehberimiz Dursun Akgün beyefendiye veMeltem Yıldırım MSA ekip arkadaşlarımızla yaptığım bu yolculuktan çok memnun olarak ayrılıyorum. MSA tur şirketine çok teşekkürler. Tekrar yeni turlarda görüşmek üzere hoşçakalın.


 • Meltem A***
 • 17.08.2021

Bütün yorgunluğumu atıp, bol bol enerjimi topladım bu mükemmel ve kusursuz hizmet için önce rehberlerimiz Dursun bey ve Meltem hanım olmak üzüre tüm Msa ekibine teşekkürler, bundan sonra tek tercih MSA


 • Zeineb Ş*****
 • 17.08.2021

sevgili msa tur rehberlerimizden Dursun bey'e ve Meltem hanım'a içten teşekkürlerimi iletiyorum 11-18 ağustos Doğu Karadeniz turunda unutulmaz bir tatil yaşadık bütün ictenlikleri ile güzel bir tatilin tadını çıkarın


 • Ali B*******
 • 17.08.2021

Karadeniz turumuz güzel geçti MSA TUR AİLESİNE teşekkürler


 • Loli S****
 • 17.08.2021

Doğu Karadeniz muhteşemdi .MSA tura Dursun beye Eda hanıma ve emeği geçen herkese teşekkürler.


 • Berfin B*****
 • 17.08.2021

Her tura guvenemeyen ben, bu tur ile birlikte önyargımı kesinlikle kırdım. Hem fiyat açısından hem de gezdirdikleri yer açısından çok memnun kaldim. Özlem Hanım çok ilgilendi ona da ayrıca teşekkür ederim. Kesinlikle pişman olmazsınız.


 • Zeynep Ş*****
 • 17.08.2021

Sevgili msa tur rehberlerinin dursun bey'e ve Meltem hanım'a içten teşekkürlerimi iletiyorum 11-18 ağustos Doğu Karadeniz turunda bütün ictenlikleri ile ve güler yüzleriyle tatili tamamladık unutulmaz bir tatil yaşamak istiyorsanız msa tur vazgeçilmeziniz olsun..


 • Mevlüt T****
 • 15.08.2021

Çok değerli özlem ve avşin kardeşım sizlerle çıkmış olduğumuz turda bizlere bu gezide göstermiş olduğunz güler yüzünüz ve bizi Çok anlatımlarınızla bilgilerinizden dolayı çok ama çok firmanıza ve sizlere çok teşekkür ediyorum bir dahaki gezide yine sizleri tercih ediyorum bu gezide bizlerle çok ilgilendiniz çok firmanıza ve sizlere çok teşekkür ediyorum bir dahaki turda yine sizleri tercih ediyorum iyi günleriniz olsun


 • Birol Ç*********
 • 15.08.2021

Acentanızla yaptığım Karadeniz turu her anlamda beklentilerimin üzerine çıktı.Gerek son derece profesyonel ve gerçekten bilgili rehberimiz,gerek şirket yetkilisi Meltem hn.,gerekse de otobüs şoförlerimiz son derece saygılı ve sıcak kanlı kişilerdi.Konaklama tesisleri kaliteli yerlerdi.Gezi programı,başlangıçta biraz sıkışık olsa da son derece iyi planlanmış benim için önemli olan görseli yüksek bir programdı.Herşey için teşekkürler.İlk defa turla seyahat ettim.Sanırım devamı gelecek. Teşekkürler..


 • Okan K*******
 • 12.08.2021

Hayatım boyunca kendi kendime gezmeyi sevdim. Ama karadeniz i tek başıma gezebilme imkanım yoktu. Uzun süre araştırmalarım sonunda MSA TOUR u tercih ettim ve kesinlikle en ufak bir pişmanlık yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim. Özlem hanım, Dursun Ali bey, Zehra hanım ve kaptanlar işinde profesyonel olan kişiler. Gezdiginiz gördüğünüz yerlerin tadını sonuna kadar çıkarıyorsunuz. Başka bir yere gidecek olsam turla yine MSA TOUR u seçerim. Başka turlara bakmaya gerek yok. Zaten almış oldukları yorum ve puan boşuna değil bunu gösteriyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Tesekkurler MSA TOUR.


 • Büşra K******
 • 12.08.2021

4-11 Ağustos turuna katıldık msa tourla balayı çiftiydik ve ilgi alaka özen gerçekten çok hoşumuza gitti bize sadece bir müşteri gözüyle değil her zaman aile ortamı sunuldu eglenceler düzenlendi ve farklı konseptleriyle dışarıdaki diğer tur müşterileri tarafından ilgi çektik 5 yıldızdan daha fazla kalite ve düzeydeler şoförleri efendilik ve dürüstlüğünü ve gerçekten samimiyet ve güleryüzlü davrandılar. Dursun bey Bekir bey Özlem hanım ve Zehra hanıma çok teşekkür ederiz samimiyet ve güler yüzlü oldukları için çok keyifli bir tur geçirdik bir haftanız nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz gelmek güzel gitmek çok zor oluyor biz çok zorlandık açıkça tur ekibi olarak kalite ve samimiyet için tekrardan teşekkür ederim sizlere gelecek olan misafirlere kesinlikle gerçekten hem eğlenip hem tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz imkanların hepsi mevcut MSA TOUR u tercih etmenizi sizi herzaman bir adım önde sayacak eğer güzel bir tatil yaşamak isterseniz düşünmeden size MSA TOUR ile güzel bir tatilin tadını çıkarın..


 • Ayse A***
 • 9.08.2021

MSA Turla Tatilimiz Devam Ediyor Yolculugumuz Çok Rahat Geçti Hayal Ötesi Süper bir Tur oldu Rehberlerimiz Dursun Bey Bol Eylence Katti Biz Onu Çok Sevdik Ayrıca Özlem Hanım ve Zehra Hanımda Çok Güler Yüzlü Eğlenceliler bizler onlarida çok Sevdik Teşekkür Ederiz MSA Tur


 • Ferhat A***
 • 9.08.2021

5-8Ağustos Uçaklı Karadeniz turuna katıldık. Çok çok memnun kaldık. Bizlere eşlik eden şöförümüz Dursun Beye, rehberimiz Bekir Beye ve bize evimizi aratmayan bizleri kendi evinde ağırlarmış gibi özen gösteren Vaveyla dağ evleri sahipleri Murat Bey ve Gönül Hanıma teşekkürü borç bilirim. Hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla herkes tercih edebilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.Çocuklu aileler bile


 • Yusuf G****
 • 9.08.2021

Msa turun ilk başta olarak. Özlem hanım Zehra hanım dursun beyin ve söförlerden İbrahim ve Ali beyden. Emegi geçen herkesten çok teşekkür ederim bizleri çok güzel bir karadeniz turu yaptırdılar bizimle yakından çok iyi ilğilendiler bütün (MSA) TUR ekibine çok teşekkür ederim


 • Burcu S*****
 • 9.08.2021

şoförlerden Özlem hanımdan ve rehber Dursun Ali bey den çok memnun kaldık. Işını gerçekten profesyonel şekilde yapan kişiler. En ufak sorun dahi yaşamadık. Kaldığımız oteller yemekleri orada çalışanlar çok ilgili ve güzeldi. Bir daha gezecek olduğum zaman adresim yine kesinlikle MSA tur olacak.


 • Mehtap Y*****
 • 9.08.2021

Yıllardır hayalini kurduğumuz Karadeniz turuna gitmek Msa tour la nasip oldu çok eğlenceli ve keyifli geçti. Msa tour a burdan çok teşekkür ederim. Özellikle rehperlerimiz sahaneydiler hiçbir sıkıntı yasatmadilar onlara da ayrıca teşekkür ederim.


 • Rabia Ç***********
 • 9.08.2021

Çok profesyonel bir ekip çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz.


 • Dilhan G*****
 • 9.08.2021

MSA turun düzenlemiş olduğu 5-8 Ağustos Uçaklı Butik Karadeniz turundan bugün döndük ve hemen memnuniyetimi dilimin döndüğünce belirtmek istedim. Öncelikle bize eşlik eden Bekir bey ve Dursun beye; Dikkaya köyü Vaveyla otelde bizi çok güzel bir şekilde ağırlayan Murat bey ve eşi Gönül hn; yengesi Yıldız hn ve personellere sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Tura katılmadan önce bizlerle doğru ve dürüst iletişimlenlerinden dolayı Muzaffer bey ve Meltem hanımı da unutmamak lazım. Onlara da ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Eşimle İlk tur deneyimimiz olduğundan dolayı endişeli başladığımız ama sonucunda çok keyif aldığımız bir deneyim kazandık. İnanın yorumlarda 5 yıldız değil 55 yıldız olsa vermek isterdim. Bundan sonraki turlar için adresimiz belli. MSA tur kesinlikle. Şiddetle tavsiye ederim.


 • Çağlar K**********
 • 9.08.2021

İlk kez ve çok tereddüt ederek bu tarz bir tura katıldım. Hem tur şirketi hem hizmet aldıkları noktalar keyifli bir tatil yapmamızı sağladılar. Para kazanmak için bu işi yapmıyorlar; bu işi yaptıkları için para kazanıyorlar. Keyifli tatiller.


 • Cigdem O***
 • 4.08.2021

28 Temmuz-4ağustos batumlu Karadeniz turuna katıldık,çok eğlendik.emeği geçen herkese teşekkürler


 • Merve V****
 • 3.08.2021

Her zaman tercihimiz Msa tur olacaktır çok memnun kaldık herkeze tavsiye ederim


 • Sevil S*********
 • 3.08.2021

Çok Güler yüzlü, çok ilgililer. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


 • Erkan A****
 • 3.08.2021

Memnun kadım tavsiye ederim


 • Yılmaz K********
 • 3.08.2021

msa tour'a ve rehberimiz Dursun ali beye, rehberimiz meltem hanıma ve şoförlerime bu tur için çok teşekkür ederim. Gezide oteller güzeldi, yemekleri harikaydı. Tarihi anlatımlar güzeldi. Herkese bu turu tavsiye ediyorum. pişman olmazsınız.


 • Nazan H*****
 • 3.08.2021

Katıldığımız Karadeniz gezisi çok keyifli geçti, çok beğendik. Güzel insanlar tanımak şansı elde ettik. Özellikle Tur rehberimiz Dursun Bey çok başarılı ve alanında çok bilgili birisi, ek bilgileri ve coşkulu tanıtımları çok akılda kalıcı ve keyifli. Meryem hanımın da nezaketi ve çalışkanlığını belirtmeden geçemeyeceğim. Biz çok memnun kaldık ve MSA tour ile diğer gezi programlarımızı devam ettirmeyi planlıyoruz. MSA Tour ve çalışanlarına teşekkürler


 • Hülya D****
 • 3.08.2021

Çok memnun kaldım tavsiye ederimm


 • Selcan B*****
 • 3.08.2021

İnsanları memnun etmek gibi zor bir iş yapıyorsunuz. Sizinle olmak bana göre bir ayrıcalık. Emeğinize sağlık tek kelimeyle şahane bir gezi oldu herkese tavsiyemdir. Rehberlerimize ve kaptanlarımıza ayrıca teşekkür ederim.


 • Emine K*******
 • 3.08.2021

Karadeniz gezisindeydik her şey çok güzeldi her şey için çok teşekkür ederiz rehberlerimiz kaptanlarımız çok iyiydi hepsine çok teşekkür ederiz


 • Serap S****
 • 28.07.2021

Güleryüzü, nezaketi, ilgisi ile Bekir Bey, sabırlı kaptanlarımız ve farkındalık yaratan rehberimiz Ergün Bey ile Profesyonel bir ekip, Msa Tour'un mükemmel organizasyonu, sürprizleri ile ( konakladığımız oteller, kahvaltı yemek vs ) Muhteşem doğa manzaraları, çok eğlenceli çok güzel anılar biriktirdiğim dolu dolu geçen bir hafta Batumlu Doğu Karadeniz Turu,


 • Durmuş K******
 • 27.07.2021

21 temmuz ta başlayıp 28 temmus ta son bulan doğu karadeniz gezimiz gurubumuz la birlikte ahenk içinde bizleri son derece eğlendirip coşturan gezimize renk katan MSA TUOR şirket yönetim ve kaptanların emniyet ve saygınlığı bizleri sonderece mumnun etmiştir bizlere bu güzel günleri yasatan tüm emeği geçen başta Bekir bey olmak üzere çok teşekkür ederim


 • Halil T*******
 • 27.07.2021

21-28 Temmuz 2021 tarihleri arasında Msa Tour ile Batumlu Doğu Karadeniz turuna Sümerbank mensupları katılımıyla gezimize başladık. İlk günün sabahı Samsun Atakumda Msa Tourun misafirlerine Karadenize karşı çok şık bir restoran ve muhteşem bir kahvaltı bolluğu ile Msa Tourun ne kadar ciddi ve misafirleri için hiçbir masraftan kaçınmadığını ilk günden ortaya koyarak bizlere gösterdi. İlk günün sonunda Giresun’da konaklamamız için denize nazır otelin odaları kahvaltıları akşam yemekleri ve hizmet kalitesine ise söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum. Sonrasında gerek Trabzon gerekse Ayder yaylasında oteliyle yemekleriyle eğlenceleriyle ve sürprizleriyle çok muhteşem günler geçirdik. Gezi programlarına gelince kendi programları dışında çıkarak fazlasıyla bizleri gezdirdiler. Bekir kardeşimiz güler yüzüyle sevecenliğiyle hep yanımızda oldu , hele hele bir rehberimiz vardı ki Ergün Yalçın kardeşimiz özel olarak Erzurum’dan Samsun’a getirilmiş baştan sona Karadenizi çok iyi bilen bu işin mastırını yapmış rehber gibi rehber. Son olarak tabiki aracı kullanan kaptanlarımız İbrahim ve Şener kardeşlerimiz efendilikleriyle kurallara uygun olarak araç kullanımlarıyla bizlere 7 gün boyunca keyifli yolculuk yaptırdılar. Sümerbank grubumuz adına bizlere bu güzel hizmetleri veren Msa Tour ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Dilerim bütün tur Acentaları Msa Tour gibi hakkaniyetle işlerini yaparlar .. ANTALYA/SÜMERBANK Sevgiler Halil Tezcan


 • Dilek Y***********
 • 27.07.2021

Msa tour herkeze tavsiye ederim herseyden önce güler yüzlü ekibiyle gezdigimiz heryerde bir noktayi dahi atlamadan rehber eşliğinde bilgilendirildik kaldigimiz yerler olsun yemekler olsun güzeldi ve dogasi cok guzel herkes gitmeli batumlu dogu karadeniz turuna msa tour ile tskler


 • Muhammer B********
 • 27.07.2021

Hayatımda ki ilk tur ile yapacağım gezi olması nedeniyle, ön yargılı olarak başladığım tatilde bütün ön yargılarımı yıkarak bize profesyonel, sorunsuz ve mükemmel bir hizmet sunan Bekir Bey ve Msa Tour ailesine sonsuz teşekkür ederim. Sabırsızlıkla bir diğer geziyi bekliyorum


 • Cemile S******
 • 27.07.2021

Öncelikle msa tour çok teşekkür ediyorum böyle güzel insanları bir araya getirdiği için. Dursun Ali bey Ebu Bekir bey Özlem hanım biz sizleri çok sevdik hepimizle ayrı ayrı ilgilendiniz. Doğu Karadeniz turuna gitmek isteyen herkese msa tour tavsiye ediyorum.


 • Tahsin U*****
 • 27.07.2021

Batumlu Doğu Karadeniz turuna katıldım rehberi şöförleri ve tur sorumlusu çok iyi çok güzel insanlardı. Seçmiş oldukları oteller güzeldi. Gezilmesi görülmesi gereken yerlerin çoğunu gezdik. Dolu dolu harika bir bir hafta geçirdik. Herkese tavsiye ederim.


 • Serap S********
 • 27.07.2021

Batumlu Doğu Karadeniz Turuna katıldım, tur organizasyonu, ilgili güleryüzlü ekibiyle, beklentimin çok çok üstünde keyifli zamanlar geçirdim, teşekkürler msa tur, teşekkürler Bekir Bey


 • Melehat K********
 • 27.07.2021

karadeniz gezimiz harikaydı. birdahaki turları sabırsızlıkla bekliyorum .MSA TURA ÇOK TEŞEKKÜRLER


 • Musa E****
 • 26.07.2021

Dolu dolu bir Doğu Karadeniz turuydu bizim için. Eşim ve 4 yaşındaki çocuğumla birlikte çok keyifli bir vakit geçirdik . Kaldığımız oteller, yediğimiz yöresel yemekler güzeldi. Ayrıca tur yetkilimiz, tur rehberimiz ve kaptanlarımız her türlü ihtiyacımıza yardımcı oldular sağolsunlar. Şiddetle tavsiye ederim .


 • Şeref T*****
 • 25.07.2021

23 temmuz Batı Karadeniz turumuz muhteşem geçti. Güler yüzlü ve profesyonel hizmet için Msa Toura çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.


 • Nursel D******
 • 25.07.2021

Bati Karadeniz turumuz çok güzeldi. Boluya bayıldık. Otelimiz yemek yerlerimiz ve profesyonel ekibiyle Msa Tour muhteşem herkese tavsiye ederim.


 • Kader T**
 • 25.07.2021

batı Karadeniz turuna katıldık. çok güzel bir turdu. Özellikle Meltem Hanım Ayşe Hanim cok güler yüzlü ve ilgiliydi. Bir sonraki gezilerim için katılacağım turum Msa Tour'dur.


 • Nurdan S*******
 • 25.07.2021

bati karadeniz turuna katilan bir yolcu olarak çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz


 • Hatice B******
 • 25.07.2021

Msa ailesi olarak sizi anlatacak kelimeleri gerçekten bulamıyorum. Kalite, huzur,konfor, güleryüz profesyonel ekip siz iyiki varsınız ve ben iyiki sizinle tatil yapıyorum. En güzel anılarımda siz varsınız.. 22 ve 25 temmuz harika ve dolu dolu geçen batı karedeniz turu için.. Başta muzaffer bey"e tur boyunca ilgisini sevgisi ve güleryüzünü esirgemeyen tatlış meltem hanım'a rehberimiz Ayşe Sert hanım'a kaptanımız Ali bey'e ne kadar teşekkür etsem azdır.. Ve bir sonraki sizinle yapacağım turlar için şimdiden heyecanlıyım


 • Zehra Ö***************
 • 25.07.2021

Karadeniz gezisi:Meltem Hanım'ın naifliği,misafirleriyle tek ilgilenişi,güleryüzü ile muhteşem geçti.Bizi adeta evimizde hissettirdi.Tesekkürler MSA


 • Ozan Ş******
 • 25.07.2021

Meltem hanıma teşekkür ediyoruz, Batı Karadeniz turunda bizimle birlikte idi.


 • Semiha Ö*************
 • 21.07.2021

çok memnun kaldık tavsiye ediyorum


 • Hüseyin P********
 • 20.07.2021

Sizi çok seviyoruz çok memnun kaldık ilerleyen zamanlarda diğer turlarda buluşmak üzere. Mardin turunda buluşmak üzere hoşcakalın Ayrıca Meltem hanım ve Dursun beye ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz


 • İbrahim K*****
 • 20.07.2021

Acenta yetkilisi meltem hanım ve rehberimiz dursun ali bey çok iyilerdi çok ilgili insanlardı çok güzel bşr tur yaşadık herkese tavsite ediyorum iyi ki msa tur u seçmişim ailem ve ben çok memnun kaldık


 • Armağan G******
 • 20.07.2021

İlk kez tura KATILDIK çok güzeldi. Özellikle tur rehberlerimiz Meltem hanım ve Dursun bey mükemmeldi. TEŞEKKÜRLER


 • Maide K*****
 • 20.07.2021

Bir tura çıkacaksanız Msa turu tercih etmenizi öneririm her şey çık güzeldi ekip çok ilgiliydi özellikle meltem hanım bizimle çok güzel ilgilendi güleryüzle çok tatlı bir hanımefendi turumuz onunla daha da güzelleşti her şey için Msa tura teşekkür ediyoruz


 • Mehmet B*********
 • 20.07.2021

Kesinlikle muhteşem bir organizasyondu.Kaliteli kadro deneyimli şöförler eşliğinde optimal zamanlamayla görmediğiniz bir yer kalmıyor…En son bize eşlik eden rehberlerimiz Dursun bey ve Meltem hanım a şöförlerimiz İbrahim bey ve Şener bey e çok teşekkürler…Kesinlikle tavsiye ederim.10 numara 5 yıldız.


 • Nehir K******
 • 20.07.2021

Herkese şiddetle tavsiye ederim tur rehperlerimiz harikaydı çok eğlenceli bir tur geçirdik rehperlerimiz Dursun bey ve Meltem hanıma teşekkür ederiz.


 • Ali K************
 • 20.07.2021

merhabalar tatile cikacaklara simdiden iyi eglenceler diliyorum MSA TUR gezi icin yerinde bir tercih olacaktir tur refakatcimiz MELTEM hanim soforlerimiz son derece titiz,kibar ve eglenceli insanlar ayrica samsuna vardigimizda bize dahil olan yerel tur rehberimiz DURSUN ALİ bey gercekten entellektuel ve espirituel eglenceli bir insan turumuzu şenlendirdi ve daha eglenceli gecmesini sagladi o yuzden ben hepsine sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum evde yatmayin cikin gezin kardesim ,kendi adima karadeniz bolgesiyle ilgili ben cok sey ogrendim ve msa turla gidip gezip gorup ogrenilecek daha cok yer var bende zaman buldukca tercih edecegim adresimi buldum tesekkurler.


 • Mehmet T******
 • 20.07.2021

Öncelikle bu turda görevli olan başta Dursun Bey ,Meltem Hanım ve otobüs şoförlerimize teşekkürl ederiz. Organizasyon güzeldi .10 numara veriyorum elbette tavsiye ederim.


 • Hacer B*********
 • 20.07.2021

Msa Tour 14 -20 Temmuz Doğu Karadeniz turu çok çok güzeldi. Bütün personeli çok ilgiliydi.Özellikle tur rehberlerimiz Dursun bey(Karadenizli (Trabzonlu) deyince ne demek istediğimi anlamışsınızdır. ?? Şivesi ve esprileriyle bizi çok eğlendirdi ve bilgisiyle bize bölgeyi çok güzel tanıttı. ) ve Meltem Hanıma güler yüzü ve ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederiz.Kesinlikle tavsiye ederim.Beklentimin üstünde bir tatildi her yönüyle.(Konaklama, tur programı vs.)


 • Nesenur O****
 • 19.07.2021

*****


 • Sümeyye C****
 • 19.07.2021

*****


 • Zeynep G**
 • 19.07.2021

*****


 • İbrahim A**
 • 18.07.2021

Herşeyi ile harika


 • Nagehan Y*****
 • 16.07.2021

Türkiyemizin heryeri ayrı bir güzel..benim merak ettiğim ve görmeyi çok istediğim doğu ve orta karadeniz yöresini gezme görme ve tarihi güzelliklerini dinleme fırsatını MSA TUR ayrıcalığı ile yaşamaktan büyük keyif duydum..öncelikle çalışanlarınızın ilgisi,alakası,üzerimize titremeleri ve bizimle aile bireyi gibi ilgi alaka göstermeleri çok nayif ve samimi davranışları resmen büyüledi..gezi rehberimiz Dursun Ali beyin samimiyeti,akıcı konuşması ile yörenin tarihi güzellikleri hakkında bilgi vererek tüm yöreyi ve yöreye ait güzellikleri anlatması..sonrasında Ebubekir beyin özverili yaklaşımı ve koruyucu itinalı davranışları..Özlem hanımın güzel gülüşü ile bizleri biraraya getirip özgüvenimizi okşaması..daha sayamadığım nice güzellikler..otel seçimlerinin titizliği temizliği yemeklerin muhteşem ve temiz oluşu..şöför personelinin ilgisi dikkatliliği..vee bizim şansımız grubumuzun enerjisi ve harika insanların biraraya gelişi..harika bir tatil yaşadım..çok teşekkür ederim:)


 • Hatice T******
 • 15.07.2021

tek kelimeyle muhteşem bir geziydi Meltem hanım ve rehberimiz Dursun bey ilgi ve güler yüzünüz için çok çok teşekkürler güzel dostlar biriktirdik


 • Aydolu A****
 • 15.07.2021

MSA tur ile Karadeniz turumuzu tamamladık. Başta firma görevlileri Bekir bey ve Özlem hanımın ilgili, samimi ve çözüm odaklı yaklaşımları nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Rehberimiz Dursun bey gerçekten çok iyiydi sözlerine sağlık, yaptıkları değerli anlatımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Şoförleriniz Ali bey ve Mehmet beye de güvenle seyahat etmemizi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Başka turlarda görüşebilmek dileğiyle emeklerinize sağlık


 • Asuman Ş*******
 • 15.07.2021

Gitmek istediğiniz her yere MSA tour ile gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her soruda benden alacağınız cevap : " tüm hizmetlerde kalite 10 numara" diyebilmek memnuniyet açısından çok önemli. Seçilmiş elenmiş, seçilmiş elenmiş ve en kaliteli olan kurumlar MSA tour' a hizmet vermek için kalabilmiş .. Tabii ki bunu çalışanlarının çok uzun yıllar tecrübe ve deneyiminden faydalanmayı bilerek , gene çalışanlarının kalite süzgecine güvenerek edindiğini anlamamak mümkün değil .. Tamamen her an bu şekilde algılıyorsunuz ve hissediyorsunuz. Eee kuruma verilen değer çalışana verilen değer ve insana verilen değer birarada olunca başarılı olmamaları mümkün değil diyebilirim. Teşekkürler MSA TOUR ve kıymetli çalışanları..


 • Güldehan Ç********
 • 15.07.2021

MSA İLE YAPMIŞ OLDUĞUM DOĞUKARADENİZ TURUNDAN ÇOK MUTLU OLARAK AYRILDIM REHBERİMİZ DURSUN VE BEKİR BEYE ÖZLEM HANIM VE KAPTANLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BAŞKA BİR MSA TURUNDA BULUŞMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM


 • Cemil S****
 • 15.07.2021

Öncelikle Msa tour çok teşekkür ediyorum böyle güzel insanları bir araya getirdiği için Dursun Ali bey Ebu Bekir bey Özlem hanım biz sözleri çok sevdik hepimizle ayrı ayrı ilgilendiniz Doğu Karadeniz turuna gitmek isteyen herkezi kesinlikle msa tour tavsiye ediyorum


 • Tuncay S****
 • 15.07.2021

7 teğmusta doğu karedeniz turuna katıldık biraz tereddütlü gittik çok güzel dostluklar edindik çok prefosyenel ve güleryüzlü bir tur otobüste kendini evinizde gibi hissediyorsunuz katkılarından dolayı bekir beye özlem hanıma dursun ali beye ve şöförlerimize çok teşekkür ediyoruz ,(seferoğulları)


 • Aysegül K*****
 • 15.07.2021

Pandemi sonrası yaptığım en güzel şey MSA Tour ile tatile gitmekti. Bütün olumsuzlukları geride bırakmanızı sağlayan eğlenceli bi tur. Rehberlerimiz Özlem hanım Dursun Ali bey ve Ebubekir beyin özel ilgisi güleryüzü ve muhteşem anlatımlarıyla tahmin ettiğimin kat kat üstünde harika bi tatil oldu. Gelen tüm yolcular ile özel ilgilenip Aile ortamı edasında herkesin yüzünün gülmesi için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Böyle bi tur şirketi ile insan her ay bi yerlere tatile gitmek ister. Kesinlikle tercih ettiğinizde iyi ki diyeceğiniz ve asla pişmanlık yaşamayacağınız bi tur.


 • Mahmoud E***********
 • 15.07.2021

MSA tur ile katıldığımız Doğu Karadeniz turunda bize (BEN ve EŞİM) eşlik eden ve çok güzel ağırlayan güler yüzlü ve HİPERAKTİF rehberlerimiz Dursun Ali Bey, Bekir Bey ve Özlem Hanım'a çok teşekkür ederiz. Gezdiğimiz yerler ve kaldığımız oteller o kadar itinayla seçilmiş ki bir haftalık olan tatilimiz nasıl başladı ne ara bitti hiç farketmeden geçirmiş olduk. İlk defa MSA'yı tercih etmiyoruz, son da olmayacak. Diğer turlarda görüşmek dileğiyle?? MSA ailesine kocaman sevgiler


 • Serdar Y*****
 • 15.07.2021

Yemekler, oteller, rehberlik çok iyiydi.İlgili bir seyahat acentesi.İlk katıldığım tur ve beklediğimden çok iyiydi. Dursun Bey'e, Bekir Bey'e, Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim ilgileri ve alakalari için.


 • Elif Y*****
 • 15.07.2021

Güzel bir turdu. Her şey için teşekkürler.


 • Derya Ç****
 • 15.07.2021

İyi ki katılmışız hiç şüphesiz gitmeyi düşünen herkese tavsiye ederim. burada bulunmamızı sağlayan Zehra hanıma ilgi ve alakalarindan dolayı Özlem hanım ve Bekir beye ayrıca rehperimiz Dursun beye sonsuz teşekkürler gideceğimiz daha başka turlarada birlikte çıkmak dileğiyle


 • Gültekin C********
 • 15.07.2021

7 TEMMUZ DA BAŞLAYAN DOĞUKARADENİZ TURUNA KATILDIK İYİKİDE KATILMIŞIZ ANI ZENGİNİ OLARAK MUTLU DÖNÜYORUZ YILLARCA UNUTAMAYACAĞIMIZ BİR GEZİ OLDU BİZE BU MUTLULUĞU YAŞATAN MSA TURA VE TÜM PERSONELİNE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER BU KADAR MÜKEMMEL OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİK BU BAŞARIDA ENBÜYÜK PAY REHBERİMİZ DURSUN BEY EKİP ARKADAŞLARI BEKİR BEY VE ÖZLEM HANIMINDIR ONLAR ATAMIZIN SÖYLEDİĞİ GİBİVATANINI ENÇOK SEVEN GÖREVİNİ ENİYİ YAPANDIR İLKESİNİ BENİMSEMİŞ GÜZEL İNSANLARDIR ONLARI TANIMAKTAN ONUR DUYDUM BİRBAŞKA MSA TUR PROGRAMINDA BULUŞMAK ÜZERE SELAMLAR


 • osmanali A***
 • 15.07.2021

Dolandırıcıligin üst düzey olduğu bir ülkede işini hakkıyla yapmaları beni çok etkiledi balayımiz olarak katıldığımiz turda verdiğimiz parayı sonuna kadar hak eden tek şirket olabilir belki. Bekir,Dursun ve Özlem hanıma ayrı ayrı teşekkür ederiz


 • MUSAB Y**********
 • 15.07.2021

Dogu karadeniz turuna katilmiştik ve bu tura katilmadan once tereddutlerimiz olsada msa turla katildiginiz bu turla bütün tereddutlerin gereksiz oldugunu gorduk. Bu turda şoforleriyle rehberleriyle ve yolculariyla tam bir aile ortaminin oluştuguna sahit olduk. Rehberlerimiz Dursun bey, Ebubekir bey ve Özlem hanimin güler yuzleri, ilgileri, alakalari ve herhangi bir istegimizin kusursuz bir sekilde yerine getirmeleri en cok memnun kaldigimiz taraflariydi. Dogu Karadenizde gezilebilecek yerleri gezebilirsiniz ama Dursun beyin anlatimlariyla bilgilendirici ve eglenceli bir sekilde gezebileceginiz farkli bir tur varmidir o konuda fikir sahibi degilim. Tekrardan Msa tura Bekir bey gibi, Dursun bey gibi ve Özlem hanim gibi işini hakkiyla yapan rehberleri bunyesinde calistirdigindan dolayida cok tesekkur ederiz. Başka turlarda görüşmek uzere... (Tellioğullari:))


 • orhan u***
 • 15.07.2021

Çok beğendim, plan ve proğram süper, rehber arkadaşlar çok bilinçli, ekonomik...Kısaca herkese tavsiye ederim.Özetle MSA TUR teşekkürler...Çalışmalarınızda başarılar ve sağlıklı günler dilerim..


 • Emre Ö***
 • 15.07.2021

Sayın rehberimiz Dursun Ali Akgün Bekir bey ve Özlem hanımın gezi turumuzda bizimle olması keyifli zaman geçirmemiz harika bir Doğu Karadeniz turu. MSA TUR ile yeni turlara gitmek güzel olacaktır tur arkadaşlarımızla da iyi bir ekip oluşturduk. :) ( seferoğulları) :)


 • Gülsum U****
 • 15.07.2021

11 Temmuz Alaçatı,çeşme ve sığacık turuna katıldım.Çok keyifli ,güzel bir gün geçirdim.Bizlerle ilgilenen Meltem Hanıma ve rehberimiz Yasemin Hanıma ilgi alaka ve güler yüzlü oldukları için teşekkürler...


 • Kübra M****
 • 15.07.2021

ilk tur tecrübemiz olmasına rağmen çok memnun kaldik.tekrarı icin şimdiden programlara bakmaya başladım...rehberlerimiz Meltem hanim ve Yasemin hanim da cok ilgili ve sıcak tavırları ile daha rahat olmamıza yardımcı oldular.teşekkür ederim...


 • Eymen M****
 • 15.07.2021

Çok güzel bi turdu çok güzel ilgilendiler her yeri guzel bi şekikde anlattılar çok mükemmeldi teşekkürler.


 • Dursun A********
 • 14.07.2021

*****


 • Lala l*****
 • 14.07.2021

*****


 • ozkan T*************
 • 14.07.2021

*****


 • Mümine T*******
 • 14.07.2021

****


 • TAŞCIOĞULLARI H***
 • 14.07.2021

*****


 • Berrin Ç*****
 • 14.07.2021

*****


 • Güntülü A****
 • 12.07.2021

Güler yüzünüz , ilginiz , içtenliğiniz ve tecrübenizle keyifli bir tur yaşattığınız için O öncelikle rahatımız için özen gösteren Özlem hanıma ve Bekir beye , keyifli anlatımı için rehberimiz Dursun beye , güvenli bir yolculuk geçirmemizi sağlayan, şöförlerimiz Ali bey ve Mehmet beye teşekkür ve sevgiler


 • Selim A********
 • 6.07.2021

*****


 • Kadir K****
 • 6.07.2021

Muhtesem 1 haftamiz gecti karadenizin yaylarinidan merkezine kadar en ince ayrintida Bir gezi oldu ve konaklamadan ulasima kadar ilgi alaka essizdi Basta muzaffer beye tur rehberimiz Dursun beye zehra hanima ayri ayri cok teşekkürler Eğer bir tur ariyorsaniz MSA BU İS İCİN VAR. EN YAKİN ZAM DA TEKRAR GORUSMEK UZERE


 • Özge U*****
 • 6.07.2021

30 Haziran 7 temmuz arası Doğu Karadeniz turuna katıldım.Ve gerçekten dolu dolu bir hafta geçirdim.Karadenizde gezilebilecek her yeri gezdik ama tabiki de o kadar güzel bir bölge ki gezmeye doyamıyorsunuz.Hiç tereddüt etmeden tavsiye edeceğim herkese ve ben diğer turlarına da katılacağım.Çok teşekkür ederim rehberimiz Dursun Bey'e ve Muzaffer bey ile şoförlerimize de.Konakladığımız otellerde çok güzeldi.Her şeyiyle çok güzel bir hafta tatil geçirdim.


 • Özgür U*****
 • 6.07.2021

KaraDeniz turuna geldik ve gerçekten çok beğendik. Turlara gitmek isteyenler hiç tereddüt etmesin her kişiyle tek tek ilgileniyorlar buradan hepsine teşekkür ediyorum.


 • Mustafa M**************************
 • 6.07.2021

30.06.2021 - 07.07.2021 tarihleri arası Doğu Karadeniz turuna katıldık. Müthiş bir hafta geçirdik. Öncelikle msatour ailesine ve tur rehberimiz Dursun beye teşekkürler. Herkese iyi bir hafta geçirmek için tavsiye ederim.


 • Ramazan E****
 • 6.07.2021

Bence herşey gayet çok güzeldi sadece geziyle sınırlı kalmadığımı bir aile mensup olduğumu düşünüyorum valizim ve ben olduktan sonra keyfim ve kahyası msa turla mümkün. %100


 • Eda U***
 • 6.07.2021

Çocuklarımla ilk başta tereddüt ederek katıldığım Karadeniz turundan son derece memnun olarak turumuzu bitiriyoruz 100 de 100 memnuniyet olur mu evet MSA turdan ilgilerinden tur yetkilimiz Muzaffer bey e Rehberimiz Dursun beye Sevgili şoförlerimize ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz bundan sonra tek tercihimiz MSA tur


 • Leyla A*****
 • 6.07.2021

Herkes herkesi biryerlere götürür. Herkes gezi adı altında evinden çıkıp biraz rahatlik biraz stresle evine geri dönebilir. Ancak herkes hem gözü ,hem gönlü ,hem ruhu,hem mideleri onure ederek tüm streslerimizden arindirmayi başaramaz. Bu turla ilginin, bilginin muhabbetin ve harika dostlukların var olduguna bir kez daha şahit olduk.. Çok teşekkür ediyoruz msa tour. hep var olun. bizide ülkemizin ve dünyamizin güzelliklerini keşfettirerek hep var kılın..


 • Mehmet D******
 • 6.07.2021

arkadaşlar msa tour dan memnunum ilgi alaka süper muzaffer beye rehberimiz dursun beye ve zehra uslu ya teşekkür ederim herkesi msh tour la gezmeyi terci ederim tekrar msh tour teşekkür ediyorum


 • Büşra N*********
 • 6.07.2021

Balayı için Msa nın Karadeniz turunu tercih ettik.Konaklama yolculuk ikramlar rehberlik hizmeti 10 numara 5 yıldız herkese tavsiye ederim.Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.Bu eğlenceli turunuz için teşekkürler MSA tur


 • Muzaffer K*****
 • 6.07.2021

Doğu Karadeniz turuna katıldık. Tur yetkilisi Muzaffer Bey ve rehberimiz Dursun Bey bizimle gerçekten çok ilgilendiler. Rehberimiz de çok donanımlı bir kişiydi. İstediğimiz her şeyi sorabiliyorduk. Hiç bıkmadan bizim sorularımızı yanıtlıyorlardı. Kısacası turdan gayet memnunum ayrıldık. Herkese tavsiye ederiz.


 • Refika Y****
 • 6.07.2021

30 Haziran 7 Temmuz Batum lu Doğu Karadeniz Turuna katıldık çok güzel oldu. Rehberlerimiz ÇOK iyiydi herkese tavsiye ederim bundan sonra nasip olursa gitmek istediğim heryere onlarla gitmek isterim bilhassa rehberlerimiz Dursun Ali bey Muzaffer beylerle gitmeyi Tercih ederim.


 • Mustafa A************
 • 6.07.2021

30 haziran-7 temmuz doğu karadeniz turuna katıldık eşimle tura ilk defa katılmamiza rağmen çok eğlendik.msatour ailesine, tur rehberimiz Dursun Ali beye ve kaptanlarimiza bu keyifli tur için çok teşekkürler.Eğlenmek,gezip görmek isteyen herkese tavsiye ediyoruz


 • Leyla A*****
 • 6.07.2021

En çok gormek istedigim Karadeniz'i tüm güzelliği ve ince detaylarıyla harika bir şekilde zihnimize kazıyan, güler yüzlü,samimi ve yarinlarimizdada bize dost kalacak olan personeliyle " iyiki" dedirten MSA tura çok teşekkür ediyorum.. güzel ülkemizi ve dunyayi gezmek ,keşfetmek ,ogrenmek için başvurulması gereken en kaliteli adres.. yüzde yüz tavsiye ediyorum


 • Ramazan E****
 • 6.07.2021

Ne bileyim msa turla bu kadar mükemmel bir şekilde Karadenizi fetih edeceğimi bilseydim eğer daha önceden dahil olmak isterdim bütün sorularıma cevap buldum.MSA.tur ve çalışanlarına minnattarım


 • Meryem G****
 • 27.06.2021

Msa tur ile birlikte çeşme Alaçatı turuna katıldım.Yol boyunca bize eşlik eden Meltem Hanım,ve rehberimizin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Karadeniz turunada tercihim siz olacaksınız


 • Ayşe Ö*****
 • 27.06.2021

İlk tur tecrübemiz msa tourla oldu ve ekipten çok memnun kaldık iyiki sizi tercih etmişiz


 • Elife D*****
 • 27.06.2021

MSA ile bilmem kaçıncı turumuz ,daha eve dönmeden sıradaki turumuzu planladık bile.Herşey için çok teşekkür ederiz


 • Fulya Ö****
 • 27.06.2021

Alaçatalı çeşme turuyla gezdim çok memnun kaldım o yüzden çevreme tavsiye edebilirim herşeyi için tşkler


 • Yasemin D******
 • 27.06.2021

26 Haziran Alaçatı Çeşme ve Sığacı turuna katıldım. Ilk kez MSA turu kullandım, Rehberimiz Selçuk Bey ve tur operatörümüz Meltem hanım güler yüz ve samimi davranışlarıyla en az gezdip gördüğümüz yerler kadar tatlıydı. Muhteşem bir gezi yaşadım Çok teşekkür ediyorum.


 • Fatma Y*******
 • 26.06.2021

Msa tour ile alaçatı çeşme sığacık turuna katıldık ve ekibin enerjisi profesyonelliği harika hizmet mükemmel. Benim turun MSA Tour


 • melek s**
 • 26.06.2021

Alacati çeşme sığacık türü bir harika! Teşekkürler MSA TOUR!


 • Murat Ç****
 • 26.06.2021

26 Haziran Ispartadan katılmış olduğum Alaçatı turunda acenta yetkiliniz Zehra Uslu ve Kaptanlarımız Ali ve Bilal beye çok teşekkür ederim bir daha ki turlara katılırken katıldığım turda bu kişilerin olmasını isterim Bu güzel tur ve çalışanları için msa tura teşekkürler En kısa zamanda Karadeniz turunu da düşünmekteyim


 • Burak T******
 • 26.06.2021

Bugün antalyadan 2 numaralı araç ile katılmış olduğum alaçatı çeşme turundan çok membun kaldım herkese msa turu tavsiye ederim.


 • Nilay T*****
 • 26.06.2021

*****


 • Şerife T*****
 • 26.06.2021

Alaçatı Çeşme ve Sığacık turunda 2 numaralı otobüste acente yetkilimiz Zehra hanım başta olmak üzere tüm yetkililere ve rehberimize ilgi ve alakalarindan dolayı çok teşekkür ediyoruz başka turda görüşmek dileğiyle


 • Yasemin G****
 • 26.06.2021

*****


 • A**
 • 26.06.2021

Msa tours alaçatı çeşme sığıcak turunda 2 nolu otobüs tur rehberimiz sayın Zehra uslu hanıma ilgi alaka ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederiz


 • Melek K****
 • 26.06.2021

26 haziran tarihinde katıldığım alaçatı-çeşme-sığıcak turundan çok memnun kaldım. 2 numaralı otobüste yaptığım yolculukta bizlerle ilgilenen zehra uslu hanım ve değerli şoför arkadaşlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bir başka tür programına katılmak dileğiyle


 • Safinaz D****
 • 26.06.2021

2 nolu otobüs de bize yardımcı Olan acenta yetkilisi Zehra hanıma yakın ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim ayrıca çok uyumlu pirensipli ve güleryüzlü bir gezi oldu herkese tabsiye ediyorum


 • Şule K****
 • 21.06.2021

msa tour 19.20 haziran alaçatı.çeşme.sığacık turunu çok memnun olarak bitirdik. gerek Bekir bey,rehberimiz Nazım bey,Zehra hanım ve Özlem hanıma çok teşekkür ediyorum. Her konuda istek ve önerilerimizi kulak verilen,bireysel olarak ilgilenilen,bir aile ortamında gezimizi tamamladık..Bundan sonra tur adresimiz belli.. gezmeyi ,eğlenmeyi seven herkese tavsiye ederim..teşekkürler MSA TOUR...


 • Filiz Y*******
 • 20.06.2021

MSA TOUR ile ilk tatil deneyimimdi.ancak misafirlerinin güzel bir gün geçirmesini ilk hedef alan bir firma olduğunu gördüm.diğer turlarda malesef ikinci anlaşmalı tur çok iyi olmayabiliyor ve gününüz keyifsiz gecebiliyor.ki benim turum raftingdi.daha öncede katılmış olduğumdan dolayı parkur bölümünde olumlu olumsuz durumların farkındaydım.ancak msa tur günün en önemli amacı olan parkur alanında gününüzün güzel geçmesi için kaliteli bir ekiple anlaşma sağlamış.ve o günkü tur katılımcıları olarak hepimiz çok güzeldi diyerek ayrıldık.yemekler taze pişiriliyordu.sıcaktan ekşimiş yemek veren turlarıda gördük çünkü sigara kullanıcılarını parkur mola alanlarında sigaralarının temini için bile düzenek sağlanmış.bu önemliydi.diğer turlarda çantanız arabada arabada uzakta diyenleride gördük msa tur belliki misafirlerine iyi hizmet verecek firmalarla anlaşma sağlamış.ve emek vermiş.tavsiye ederim msaturu. ben bundan sonra msa turcuyum


 • Ekrem Ç********
 • 20.06.2021

Öncelikle Msa rehberimiz Meltem hanımın yakın ilgi ve alakasını takdir ediyorum.Ayrıca mahalli rehber Banu hanımında gezi programındaki yerleri gezmeden önce bilgilendirmesi ve yakın ilgisi çok iyiydi.Kaldığımız dört yıldızlı “Altınöz”oteli konforlu idi,kahvaltısını ve akşam yemeğini başarılı buldum.İlk gün yaptığımız van kahvaltısı harikaydı,sadece öğle yemeği için gittiğimiz bodrum Resteurant’ı yer ve yemek olarak yeterli bulmadım.Otobüsümüzün her iki şöförüne de teşekkür ederim.Diğer misafirler ile uyum içerisinde güzel bir tur oldu.Bu turu düzenleyen Msa turuda teşekkür eder,başka bir turda birlikte olmayı dilerim.


 • Halime S************
 • 20.06.2021

MSA tura özellikle BEKİR ERGÜN,ÖZLEM OTUZALTI,ZEEHRA AKSU üçlüsüne mükemmel ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim ayrıca rehberimiz çok sempatik ve gayet güzel anlatımıyla MÖSYÖ NAZIM’ada teşekkürlerimi bi borç bilirim.Başka gezilerde buluşmak ümidiyle hoşçakalın


 • Özlem Ö*****
 • 20.06.2021

MSA TURLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ EGE TURUNDAN ÇOK MENMUN OLDUK. GEREK KAPTANLARIMIZ, TUR OFİSİNDE GÖREVLİ BEKİR BEY, ÖZLEM HANIM ÇOK NAİF, HOŞGÖRÜLÜ, İNSANLAR. İYİKİ TURA KATILMIŞIZ, İYİKİ SİZLERİ TANIDIK. DİĞER GEZİLERDE DE SİZLERLE BİRLİKTE OLMAK ÜZERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.


 • Şerife İ***
 • 13.06.2021

Msa tura ve meltem hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok eğlenceli bol kahkalı kapadokya turu yaptık.


 • İbrahim T*************
 • 13.06.2021

msa tourdan ve ekibinden çok memnun kaldık. Profesyonel bir hizmet veriliyor. kesinlikle tavsiye ederim.


 • Zeliş Y*****
 • 13.06.2021

Kapadokya ya dördüncü dördüncü gidişim. benim için en güzel tur buydu. çok beğendim. otelimiz yemek yerlerimiz gezdiğimiz yerler harikaydı. benim turum msa dır.


 • Gulten D*********
 • 13.06.2021

Kapadokya turunu çok begendim msa tura ve rehberlerimize teşekürler


 • Şerife İ************
 • 13.06.2021

Msa tura ve meltem hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok eğlenceli bol kahkalı kapadokya turu yaptık.


 • Sevgi Ç********
 • 13.06.2021

Harika 2 gün geçirdik teşekkürler msa tur.


 • dudu d*****
 • 13.06.2021

Katılmış olduğumuz Kapadokya turumuzdan çok mutlu ve memnun ayrıldık özellikle rehberimiz Meltem Hanım’a Güler yüzü,anlayışı ve sabrı için çok çok teşekkür ediyorum. Tavsiye ediyorum


 • dmryk f**
 • 13.06.2021

Güleryüz samimiyet ilgi %100 bizimle ilgile Meltem Hanım çok teşekkür ederiz


 • seyma a*********
 • 13.06.2021

Kapadokya turumuz için teşekkür ediyoruz herşey çok güzeldi Meltem hanıma tüm gezi boyunca kahrımızı çektiği için ayrıca teşekkür ediyoruz


 • Hidayet F*****
 • 6.06.2021

Msa tour çok teşekkür ediyorum bizlere çok güzel bir gezi oldu yine güzel turlar da beraber olmak dileğiyle çok memnun kaldık. öncelikle firma sorumlusu Meltem hanım ve rehberimiz Oğuz bey ve kaptanlarımıza çok teşekkür ederim yeniden görüşmek dileğiyle


 • Ayfer E**************
 • 6.06.2021

gerçekten çok kaliteli bir ajenta. bütün ekibine teşekürler ailemizle seyehat ediyormuşuz gibi hisettik guzel eğlenceli bir tatil gezinti oldu


 • Sukran T*********
 • 6.06.2021

Msa tour ile güneydoğu anadolu turuna katıldım ve çok memnun kaldım. (Translated by Google) I joined the Southeast Anatolia tour with Msa tour and I was very satisfied.


 • Yuksel J***********
 • 6.06.2021

Msa tour ile gap turuna katıldım ve ekibinin profesyonelliginden, kaliteli hizmetinden çok memnun kaldım. (Translated by Google) I joined the gap tour with Msa tour and I was very pleased with the professionalism and quality service of the team.


 • Ramazan D****
 • 6.06.2021

*****


 • Busra S****
 • 6.06.2021

Haziran ayındaki GAP turuna katıldık. Hizmetlerinden güler güzlerinden ilgilerinden çok memnun kaldık. 4 yaşında çocuğum olmasına rağmen tereddütte kalmıştım ama iyiki de MSA turu tercih etmişim. Başta rehberimiz Oğuz bey firma sorumlumuz Meltem Hanım rezervasyonlar sorumlularımız Zehra Hanım ve Özlem Hanım kaptanlarımız ilgi ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim. Bir dahaki turda görüşmek üzere inşallah bundan sonraki tercihim MSA Tours (Translated by Google) We participated in the GAP tour in June. We were very pleased with their service, their smiles and their interest. Even though I have a 4-year-old child, I was hesitant, but I'm glad I chose the MSA tour. I would like to thank our guide Oğuz, our company manager, Meltem, our reservations manager, Zehra, and Özlem, our captains, for their interest and smiling faces. I hope to see you in the next tour, my next choice is MSA Tours


 • Özgül B****
 • 6.06.2021

Otelleri olsun yemekleri olsun masa ekibinin profesyonelliği ve güler yüzü olsun mükemmeldi. Çok teşekkür ediyorum. (Translated by Google) The hotel and the professionalism of the friendly staff were excellent. thank you very much


 • Zeliha Y*****
 • 6.06.2021

Msa turun meltem hanım rehberinden özlem hanım zehra hanım güler yüzlerinden ilgilerinden çok memnun kaldım. Bundan sonraki gezilerimde beraber olmak dileğiyle. Onları çok sevdim yolları açık olsun... (Translated by Google) Miss Ms. Ms. Ms. Meltem, Ms. Ms. Tour's guide, I was very pleased with their smiling faces and interest. Hope to be with you on my next trips. I loved them so much, may their path be open.


 • Selda D******
 • 6.06.2021

Msa turla çıkmış olduğumuz GAP turumuzdan çok memnun kaldım çok eğlendim gerçekten. Bulunduğum şehirden başka bir şehirlere gezmeye gitmek çok farklı bir duygu yeni şehirler gezip yeni arkadaşlar tanımak güzeldi. Yol boyunca bize güzel anlatımlar yapan rehberlerimizede çok teşekkür ederim. Nazımı kahrımızı öf bile demeden çektiler, (Translated by Google) I was very pleased with our GAP tour with Msa tour, I really enjoyed it. It was a very different feeling to go to another city from the city I live in. It was nice to visit new cities and meet new friends. Thank you very much to our guides who gave us good explanations along the way. They took Nazım without even saying a word of anger,


 • Nesrin D****
 • 6.06.2021

Msa tour ile ilkdefa seyahat ettim Güneydoğu GAP turu Kaldığımız oteller lüks otel çok memnun kaldım araç içi ikramları olsun yeme içme üzerine titiz bir firma rehber de çok önemli böyle seyahatlerde rehberimizin anlatımları bilgileri muhteşemdi ve çok eğlenceli bir yolculuk oldu hiç tereddütsüz tavsiye ederim (Translated by Google) I traveled for the first time with Msa tour Southeast GAP tour The hotels we stayed in luxury hotel I was very satisfied I was very pleased with in-car treats A meticulous company guide on food and beverage is also very important, the explanations of our guide were magnificent and it was a very enjoyable journey, I would recommend it without hesitation


 • Ayfer S********
 • 6.06.2021

Ben ilk defa msa tur ile seyehat ettim ve gerçektende cok memnun kaldim kaliteli ve eğlenceli bir gezi oldu teşekürler msa tur ekibi özelikle rehberimiz oğuz bey gerceknde emek veriyo isine profosyenel bir rehber tekrar teşekürler msa ekibi umarım yine sizle seyahat etmek nasip olur. (Translated by Google) I traveled with msa tour for the first time and I was really satisfied, it was a quality and fun trip, thank you msa tour team, especially our guide Oğuz, a professional guide, thank you again, msa team, I hope I will be able to travel with you again


 • Can K****
 • 16.02.2021

MSA TOUR işletme sahibi ve turumuzda bize eşlik eden Muzaffer ŞANLITÜRK'E teşekkür ederiz tatilimiz boyunca herseyimizle ilgilendi . Tur programinda verdiği programa uydu fazladan yerleri bile gezdirdi. eşiniz ve tanidiklarinizla gonul rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz herşey icin teşekkür ederiz KEYİFLİ BİR TATİL HERKESİN HAKKI sloganını sonuna kadar hisettiriyolar .


 • Yüce H****
 • 16.02.2021

Çok kısa bir sürede iki tura katıldık kismet üçüncü tura güvenilir kaliteli ve kesinlikle profesyonel bir ekip tatil boyunca her anıyla keyif alip doyasıya egleneceginiz bir güvenilir tour aşırı derecede memnun kalacağınız kesin tavsiye ederim


 • Hüseyin C********
 • 14.02.2021

MSA TOUR işletme sahibi ve turumuzda bize eşlik eden Muzaffer ŞANLITÜRK'E teşekkür ederiz tatilimiz boyunca herseyimizle ilgilendi . Tur programinda verdiği programa uydu fazladan yerleri bile gezdirdi. eşiniz ve tanidiklarinizla gonul rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz herşey icin teşekkür ederiz KEYİFLİ BİR TATİL HERKESİN HAKKI sloganını sonuna kadar hisettiriyolar .


 • İpek K****
 • 14.02.2021

Verilen her türlü sözü yerine getiren her türlü müşteri memnuniyetini ön plana alan ve her daim güleryüzle karşılayan Muzaffer Bey e çok teşekkür ederiz. Ailecek geldik ve yine geleceğiz tabikide MSA TUR u tercih edeceğiz. Bu eğlenceli ve keyifli tatil için çok teşekkür ederiz


 • Betül A***********
 • 14.02.2021

MSA TOUR u anlatmak için tek bir şarkı yeter; Kaliteeee kaliteeee , markaaaa markaaaa


 • Hasan K****
 • 14.02.2021

11/14Şubat Antalya Trabzon sonrasında Transfer işe Rize Ayder Yaylasında yapmış olduğumuz MSA tour sayeainde mülemmel bir hafta sonu yaşadık. Burada emeği geçen Muzaffer Şanlıtürk her bir müşteri işe teke tek ilgilenmesi A dan Z ye herşeyi koşuşturması tek kelime süper. Antalya çıkışlı turlarınızda MSA tour sizleri öneririm. Kesinlikle menun kalacaksınız


 • Ece S*****
 • 7.02.2021

MSA Tour da ilk tatilimi yaptım arkadaşlarımla ve o kadar memnun kaldım ki gerçekten çok teşekkür ederim. Acenta da ki Bekir Bey ve tur rehberimiz Muharrem bey sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim . Gün içerisinde sürekli istek ve ihtiyaçlarımızı düşündüler ellerini üstümüzden hiç eksik etmediler serbest zamanlarda özgürce eğlendik grup halinde olmamıza rağmen herkesin istek ve beklentilerini yerine getirmeye çalıştılar. Daha dile gelecek bir çok memnuniyet var kısacası mükemmeldi. Düşünmeden siz de ilk tatiliniz için MSA Tour .


 • Baby G***
 • 27.09.2020

Kaş Kaputaş turuna katıldık, her şey mükemmeldi. Özellikle rehber Remzi Bey, çok teşekkürler :)


 • Ali K*********
 • 20.09.2020

*****


 • Büşra D*********
 • 20.08.2020

12-19 Agustos Dogu Karadeniz turuna katıldık.Öyle güzel yerlerdi ki anlatılmaz yaşanır. Tabi ki hepsini @msa.tour farkı ile yaşadık. Muzaffer Bey ve Rehberimiz Dursun bey çok teşekkür ederiz.ilgi ve alakaları,kaldıgımız oteller, herşey dört dörtlüktü.Herşey için çok teşekkür ederiz.Bir sonra ki turumuz da tercihimiz tabiki @msa.tour @Antalya, Turkey


 • Handan K**************
 • 20.08.2020

Kırıkkaleden katıldım doğu karadeniz turuna ve gerçekten çok memnun kaldım bize vaad edilen her şeyi fazlası ile yerine getirdiler otellerden olsun yemeklerden olsun çok memnun kaldım verdiğim parayı fazlasıyla hak ettiler gerçekten buna değdi muzaffer beye çok teşekkür ederim


 • Emre D*********
 • 19.08.2020

12 / 19 Ağustos Doğu Karadeniz turuna katıldık. öncelikle Msa toura çok çok teşekkür ederiz.cok güzel bı organizasyondu . gerek kalcagimiz yerlerin güzel ve temiz olusu, gezdigimiz yerleri en güzel bı şekilde sunum yapan rehberimiz , aynı zamanda bütün söylenen aktivitelerin yerine getirildiği icin gayet memnunuz...herkese kesinlikle tavsiye ederim.. en yakın zamanda görüşmek üzere..takipteyim..


 • İbrahim T*********
 • 18.08.2020

12-19 ağustos doğu karadeniz turuna katıldık. Verilen hizmet üst düzeyde kaliteli ve verdiğimiz ücretin çok üstunde bir hizmetle karşılaştık gerek personel gerekse rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. öncelikli olarak ilk turla bir seyahat geçirdik ne kadar rahat ve gidilebilecek heryere turun imkanlarından yararlanmak oldukça rahat ve konforlu. Gelmek isteyen arkadaşlara burdan tavsiyemdir. Geldiğiniz zaman Bolca güleryüz ve hizmet alacaksınız. Burdan Muzaffer Beye teşekkür ediyor ve bir dahaki turlara katılmak için sabırsızlıkla bekliyorum.


 • Tuncel C****
 • 18.08.2020

güzel bir tur düzenlemişsiniz teşekkür ederim tavsiye ederim


 • Klaudia N*********
 • 18.08.2020

Teşekkür ederız, her şey çok güzeldı, msa turla gezmek çok keyifli. Memnun kalmadığımız hiç bir nokta yok. 7 yaşında kızımız çok rahat ettı. Çocuklu aileler rahatlıkla gidebilirler


 • İnci D****
 • 18.08.2020

turunuzdan çok memnun kaldık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim


 • Yasir C****
 • 18.08.2020

12 ağustos-19 ağustos doğu karadeniz turuna katıldık.msa turu seçtiğimiz icin çok şanslıyız. çok memnun kaldik ve çok mutlu olduk.eğlenceli geziler için msa tur sahibi muzaffer beye ve rehberimiz Dursun beye cok tesekkür ederiz. muzaffer bey herkesle birebir ilgilendi.rehberimiz Dursun bey çok keyifli anlatimlari ile bizlere bilgiler verdi.kendimizi aile ortaminda hissetmemizi sağladilar.artık turlarımızı msa turla çıkacağız. herkese tavsiye ederim. kesinlikle memnun kalırsıniz.


 • Recep B*************
 • 15.08.2020

MSA tour sayesinde mükemmel bir tatil yaşadım. aldığımız otel aynı anlattıkları gibiydi. gönül rahatlı ile tercih edebilirsiniz. insanları doğru bir şekilde yönlendiriyorlar.


 • Raziye C******
 • 26.07.2020

Tur yetkileri gayet ilgili ve güler yüzlü. Rehberimiz gideceğimiz yerler hakkında fazlasıyla bilgi verdi bunu eğlenceli bir dille ve tarzla yaptığı için sıkılma gibi bir durumumuz söz konusu olmadı. Tur fiyatları falan da gayet uygundu. Biz arkadaşlarımla çok memnun kaldık. Bir daha ki tur programımız olursa tercihimiz yine kendilerinden yana olacak


 • Alperen K***********
 • 24.07.2020

*****


 • Khaled H************
 • 23.07.2020

Muhteşem turları yaparsınız çok eğlendik Sizi çok teşekkür ediyorum


 • Pervin E***********
 • 20.07.2020

MSA ekibinin ilgisi ve çalışma düzeni çok dakik. çözüm odaklı ve profesyonel arkadaşlık. bunun için teşekkür ederim. yeni tanıştım MSA ile umarim daha güzel günlerimize imza atarlar.


 • Melahat Y****
 • 14.07.2020

İlgi alaka ve profesyonellik adına her şey çok güzeldi. Bence 5 yıldız bir kapadokya turu geçirdik. Bekir bey e ekstra teşekkürlerimi sunuyorum isteklerimiz konusunda bizi hiç kırmadı. Bundan sonra tek adresimiz MSA tour


 • Ezgi Ö*****
 • 14.07.2020

MSA TOUR ile Günübirlik Adrasan Tekne Turu Deneyimi 12 Temmuz 2020 Pazar günü Adrasan-Suluada Tekne turuna katılmak için birkaç gün önce Instagram sayfalarında (@msa.tour) yayınladıkları numaradan Whatsapp üzerinden mesajlaşarak kolayca rezervasyon yaptırdık. Turdan bir gün önce arayarak, belirlediğimiz duraktan saat kaçta alacaklarını bildirdiler. Tur günü tam saatinde durakta oldular. Minibüste 15 kişiydik. Ortalama 1 saat sonra 15 dk mola verdik. Mola verdiğimiz yer pek hoş değildi açıkçası. Saat tam 10:00'da Adrasan sahildeydik. Minibüsten inip bizi bekleyen "Irem 3" isimli teknemize bindik ve turumuz tam anlamıyla başlamış oldu. Toplamda 5 koyu ziyaret ettik hepsinde ortalama 1 saat yüzme molası verdik. Sırasıyla; 1) Amerikan Koyu -> 2) Koyun ismini unuttum -> 3) Suluada -> 4) Hacivat koyu -> 5) Adrasan Koyu Öğle yemeği olarak; Balık + Makarna + Salata + Ekmek vardı. Gayet lezzetliydi. Doymayan bir daha yemek alabiliyordu :) Daha sonra Çay + Kurabiye ve en sonda da meyve tabağı servis edildi (Kavun + Karpuz) Saat 17:00'da tekrar Adrasan sahile geldik. Bizi bekleyen servis aracımıza binerek alındığımız noktalara bırakılmak üzere yola çıktık. Teknede de 15 kişiydik ve bu sebeple kimse birbirine yakın değildi. Nezih insanlar vardı. Kimse kimseyi hiçbir anlamda rahatsız etmiyordu. Müzikler gayet kaliteliydi. Caner kaptan ve yanındaki diğer görevli (ismini unuttum özür diliyorum) her anlamda yardımsever kişilerdi. Gereksiz bir samimiyete girerek sizleri asla rahatsız etmiyorlardı ama bir o kadar da eğlenceli ve bizleri her gittiğimiz koyda etkinliklere yönlendiriyorlardı. Kısacası; normalde bu tarz turların sistemsizligi sebebi ile sevmezken MSA TOUR şirketi ile sorunsuz bir şekilde ilerlediği için turlara bakış açımız değişti. Turunuzun sorunsuz geçmesini ve eğlenmeyi istiyorsanız MSA TOUR'a bir şans verebilirsiniz bence :) Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


 • Nergis Y****
 • 15.03.2020

Tek kelimeyle mükemmel Rehberimiz Hasanbeye teşekkürler


 • Fadime A******
 • 15.03.2020

Rehberimiz hasan bey ve tur sahibi bekir beye tesekkür ederim ilgi ve alaka süperdi bir sonraki turda görüşmek üzere


 • Birim K**************
 • 15.03.2020

Msa ile Çanakkale Bursa turu yaptık çok güzel. bir turdu hiçbir sıkıntı yaşamadık Rehberimiz Hasan Bey ve Tur operatörü Bekir bey e teşekkürler Birim BUHUR


 • Mustafa A******
 • 15.03.2020

Msa tur sahibi başta olmak üzere 13.14 mart Çanakkale turunda bizimle birlikte olan Bekir bey ve rehberimiz Hasan bey sayesinde çok güzel Bir haftasonu geçirmemiz İ ve tarihimizi yaşarcasına anlatımları ve rezavasyon konusunda hiç bir masraftan kaçinmadan müşterisineverdigi degerli fazlasıyla kanıtladılar emegi geçen tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ederim msa tur dendiğinde gözü kapalı tercih edebilirsiniz ben Mustafa AYÇİÇEK ve eşim Fadime AYÇİÇEK adına tebrik ederim. Bir dahaki turda buluşmak dilegiyle


 • Mizan G**
 • 15.03.2020

Çanakkale ve Bursa turundan çok memnun kaldık ve rehberimiz Hasan bey ve Bekir bey esliginde konaklama ,gezi,yolculuk programlarıda çok güzeldi rehberimiz Hasan beyede verdigi bilgilerden dolayı çok tesekkur ediyoruz


 • Zeliha Ç********
 • 15.03.2020

İlk defa Bursa ve Çanakkale'ye geldim ve tur çok güzel geçti Rehberimiz Hasan Bey çok güzel bir sunum yaptı Çanakkale bir gün yetmezmiş çok güzel gezdik bir gün sürdü ama çok güzel gezdik tekrar turla Çanakkale turu yapmak isterim arkasından Bursa'ya geldik Bursa'da bir gündü ama o da yetmedi İnşallah m s a turla bundan sonra gezeceğim Zeliha Şan Teşekkürler m s a


 • Halil Y****
 • 15.03.2020

Çanakkale ve Bursa turu cok mükemmel gecti. Canakkale hava sartları cok güzeldi. Pazar günü ise hava kapalı olmasına ragmen cok güzel gecti. Zaman kısa olmasına rağmen cok yer gezdik süper gectiiiiiii.......


 • Selma Ö*****
 • 10.03.2020

Çok çok dolu geçen bir Kıbrıs turunu tamamladık.Bir günde gezersiniz Kıbrısı diyenlere şaşarım demekki hiç gezmemişler Kıbrısı bize üç gün bile az geldi.Her tarafı tarih kokuyor.Kaç medeniyet yaşamış sonra 1974 çekilen çileler vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizin başucunda bir fatiha okumayı bize nasip olmasına vesile olan tüm Msa tour çalışanlarına rehberimize çok çok teşekkür ederiz.İnşallah başka tourlara da katılırız. Bu yıl katıldığımız dördüncü gezi oldu.Herhangi bir sorun yaşamadık.Seçilen oteller,rehberlik hizmetleri,ulaşım kalitesi ve kendilerinin ilgi ve alakaları herkesi memnun etti.Daha çok gençler Allah yollarını açık etsin.Hepsini çok seviyoruz.


 • Emel Ç****
 • 9.03.2020

8 mart Kıbrıs gezisi çok keyifliydi. Verdiğiniz kaliteli hizmet ve güler yüzleriniz için teşekkür ediyorum. Bir sonraki gezide buluşmak üzere.


 • Ali T***
 • 1.02.2020

Dedikleri gibi MSA Tour ile keyifli bir tatil herkesin hakkı


 • Fatma K***************
 • 14.01.2020

Asıl biz size teşekkür ederiz bize bu güzellikleri yaşattığınız için bir numarasın MSA tur


 • Nazik G**
 • 11.01.2020

Biz de sizi tercih edip bu tura katıldığınız için son derece mutluyuz Her şey için teşekkürler her şey çok güzeldi. sizleri tebrik ediyorum.. bize demiştiniz ki yemeyeceğimiz yerde size yemek yedirmeyiz, yatmayacağımız yerde sizi yatırmayız kaliteniz ve insanı olan saygınız daim olsun..


 • İbrahim A****
 • 11.01.2020

Kars gezimizin basindan sonuna kadar cok guzel gecmesini saglayan msa turizme ve rehberimiz bekir beye cok tesekkur ederiz. gezdigimiz yerler kaldigimiz otel ve konaklama yerlerin kalitesinden dolayi bizler cok memnun kaldik. gitmeyi dusunenlere kesinlikle tavsiye ederiz.


 • Hatice B****
 • 10.01.2020

Msa Tour ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır.. Profesyonel ve güleryüzlü ekip, sonuç sizinle yapmış olduğum rüya gibi tatile bir yenisi daha eklendi. Doğu eksper turu için Muzaffer bey ve Bekir beye çok ama çok teşekkür ederim..


 • Yasemin D****
 • 10.01.2020

07-10 ocak 2019 tarihleri arasında doğu ekspresi turunu arkadaşımın tavsiyesi üzerine Msa tourla yaptım..konaklama, restaurant seçimleri, rehberlik hizmeti çok çok iyiydi,rüya gibi bir tatil geçirmemi sağlayan Bekir Bey ve muzaffer beye çok çok teşekkür ederim..


 • Bülent H*****
 • 8.01.2020

Msa Tour kann ich nur Empfehlen. msa tur cok güzel tavsiye ederim


 • Hatice G****
 • 7.01.2020

İlk yolculugum msatur harika bekirbey mşsafirler ile cok ilgili harika teşekkürler msa tur


 • Sevtap O***
 • 4.01.2020

Yılbaşına özel Batum-Ayder Yaylası Turuna 3 kişi katıldık. Bize çok güzel ve rahat bir tatil yaşattığı için MSA TURa ilgi ve alakasından dolayı MUZAFFER BEYe teşekkür ediyoruz.


 • Serhat U***
 • 3.01.2020

30/12/2019-02/01/2020 tarihleri arasında Batum/Ayder gezisini birlikte gerçekleştirdik,herşey çok güzeldi , Muzaffer bey ve Ramazan bey’e çok tşkederiz.Gönül rahatlığıyla MSA Tour’u tercih edebilirsiniz...


 • Hatice Y*****
 • 3.01.2020

Tatil şahane oteller tertemiz rehberlerimiz güzel maddi çıkar gözetilmeden kendimizi MSA Tour un misafiri gibi hissettik çok çok tşekkürler. İnşallah yeni tur larda beraber oluruz.


 • Demet I*****
 • 3.01.2020

Mükemmelin ötesinde bir tatil yaşattınız.. Huzur, keyif , bol bol kahkaha , güven ve eğlenceyle geçen doyumsuz anlar için Muzaffer Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle…


 • Serdar C****
 • 2.01.2020

Yılbaşında katıldığımız Batum-Ayder turunda; rezervasyon ve tur öncesinde Bekir Beye, turumuz boyunca bize eşlik eden Muzaffer Beye çok teşşekkür ediyoruz. Herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi, konaklanılan oteller, yemek için gidilen mekanlar, yerel rehber ve ulaşım şirketleri, eğlenceler, sürprizler vs. herşeyiyle çok güzeldi. Birdahaki turda görüşmek dileklerimizle..


 • Remziye Ç*******
 • 2.01.2020

Yılbaşı turu Harika Bi geziydi çok keyif aldım


 • Canan G********
 • 2.01.2020

Cok keyifli bir gezi oldu. Bizi bir müşteri gibi değil bir misafir gibi ağırladınız. Tüm ekibe emekleri, samimiyetleri ve güler yüzleri icin cok teşekkür ederiz


 • Melek K******
 • 18.12.2019

My termal otele kaplıca turuna katıldık ve çok memnun kaldık tavsiye ederim


 • Yoğba Y*****
 • 26.11.2019

Msa Tourla üç günlük Kıbrıs gezisinde birlikteydik.. sayelerinde çok güzel bir üç gün geçirdik.. tur öncesinde de tur boyunca da ekip olarak gayet sıcak ve içtenlerdi.. otel mükemmeldi.. Ebubekir beye, rehberimiz Mehmet beye, kaptanımıza tekrardan çok teşekkür ederiz.. biz 1 yaş bebeklerimizle bu kadar memnun kaldıysak sizin de kafanızda soru işareti olmadan tercih edebileceğiniz şirket MSA TOUR.. — Murat Yaldız ile birlikte.


 • Fatma Ö******
 • 23.11.2019

belirtimiz harika kıbrıs turumuz daha bir harika tüm arkadaşlara tavsiye ederim msa turun hepsine çoook tesekkur ederim


 • Müge K******
 • 11.11.2019

Msa turizmle ilk kez kapadokya turuna ciktim ve o kadar guzeldi ki. Rehberimiz cok profesyoneldi bizi hic kalabaligin icine sokmadan heryeri gezdirdi. Otel cok konforluydu ve meltem hanim bizimle cok guzel ilgilendi kendilerine cok tesekkur ediyorum. Kesinlikle antalyadan tura katilmayi dusunuyorsaniz msa turla katilin


 • Diyetisyen A*********
 • 11.11.2019

Rehberimiz Ebubekir Ergün’e, enerjisi yüksek tur ekibimize, dikkatli araç kullanan bizleri sağ salim evimize getiren şöförlere, MSA tura teşekkürler. Yeni tur programlarında görüşmek dileği ile.


 • Arif Ç****
 • 28.10.2019

Tura çıkmak isteyenlere tavsiye ederim hizmet 10 numara 5 yıldız oteller her şehirde en iyi oteller


 • Ayse G*****
 • 28.10.2019

Güneydoğu Anadolu turumuz her yönü ile çok güzeldi. Msa Tur ekibine emeği geçenlerden Allah razı olsun. Gezilere gitmek isteyenlere Msa turu tavsiye ederim mükemmel bir geziyi.


 • Canan T**********
 • 27.10.2019

kesinlikle tavsiye ederim


 • Sadık Ç****
 • 27.10.2019

herşey çok güzeldi teşekkür ederiz


 • Ayfer K************
 • 27.10.2019

MSA TOUR ile 3.gezimiz 21 ekim çıkışlı GAP turumuz bugün sona eriyor.Bu keyifli,dolu dolu gezi için emeği geçen Bekir bey, rehberimiz Gül hanım ve kaptanımıza çok teşekkür ederiz . Baska gezilerde tekrar bulusmak umuduyla…


Isparta Çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turları

Isparta Çıkışlı GAP Turları

Isparta Çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turları ile Adana’dan başlayarak Mardin’e kadar Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş, Diyarbakır illerinin eşşiz yemek kültürü, tarihi güzellikleri ile siz değerli misafirlerimize Msa Tour’un deneyimli ekibi tarafından oluşturulan Keyfili bir Tatil programı ile sunulur.
Isparta Çıkışlı Gap turlarında; Adana’da Şırdan ve Kaburga, Hatay’da Tepsi Kebabı ve Künefe, Gaziantep’te Küşleme ve Baklava, Şanlıurfa’da Balıkgöl ziyaretimizden sonra Ciğer ve Urfa’nın köftesi, Kahramanmaraş’lı ustaların keçi sütünden yaptığı dondurmalar, Diyarbakır  Hasanpaşa Han’ında Türk Kahvesi ve Mardin’in kıymalı ekmeği ile içli köftesinin tadına bakıyoruz. Isparta Çıkışlı Gap turlarında siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız Keyifli Bir TaTiL planımızda; Nemrut dağında ki eşsiz gün batımı da bu güzelliklerin içinde yerini alıyoruz. Sizde Isparta Çıkışlı Gap turlarına katılmak isterseniz Msa Tour’un eşsiz güzellikte ki tur planını tercih edip Keyifli Bir TaTiL geçirebilirsiniz.

Isparta Çıkışlı Gurme Turları

Isparta Çıkışlı Gurme Turları ile Son zamanlarda Yepyeni bir TaTiL seçeceği ile Kültürel Lezzetlerimizi keşfetmemizi sağlıyor. Isparta Çıkışlı Gurme Turlarımız ile Güneydoğu Anadolu’nun dillere destan yemeklerini tatma fırsatı bulacak, hem kültür, hem lezzet festivali ile Keyifli Bir TaTiL yaşayacaksınız. Isparta Çıkışlı Gurme Turları ile Güneydoğu’nun yemek konusunda efsane olmuş 3 kadim şehri olan Adana, Gaziantep ve Hatay’ı Görmeye ve eşsiz lezzetleri tatmaya davet ediyoruz. Gurme Turlarımızın dışında Sonbahar’da düzenlenen Yerel Lezzetleri Keşfedeceğiniz Isparta Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu‘ nada katılabilirsiniz

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı