×

Dubai Turu

Isparta Çıkışlı

Yurtdışı Turlar

Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 3 Gece


Tur Programı

Isparta Çıkışlı Dubai Turu


***Kontenjanımız 19 kişi ile sınırlıdır***

3 Gece 4 Gündüz 
3 Gece Konaklamalı  

1.Gün : 
Antalya - İstanbul – Sharjah – Dubai 
Akşam saat 19.05’teki Pegasus uçuşu için 18.05’te Pegasus kontuarı önünde buluşup check-in işlemlerimizin ardından uçuşumuzu gerçekleştirip Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminali’nden Dış hatlar terminaline geçip Air Arabia kontuarı önüneSAAT 21:30’dabuluşuyoruz.Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Arabia Hava Yolları tarifeli uçuşuyla varış noktası Sharjah. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz öncesinde Extra Olarak Türk Restoranın’da serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Souk Medinat dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Souk Medinat, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisine ve Dubai Eski Çarşılar Turuna katılma imkanı sunuluyor.Geceleme otelimizde.
Ekstra Tur : Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi ve Dubai Eski Çarşılar Turu  60 Dolar Kişi Başı Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesinde ki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’un hemen arkasında ki Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir dünyanın en büyük AVM sinde akşam yemeklerini alabilirler. Turumuz sonrası otellerimize geri dönüyoruz.

2.Gün :
Dubai
Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Frame Gezisine katılabilir.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisine katılabilir.Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur : Dubai Frame Gezisi 60 Dolar Kişi Başı
Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz.
Ekstra Tur : Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi  80 Dolar Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur. 4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz.

3.Gün :
Dubai
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi (öğle yemekli)’ne katılabilir.Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz.Akşam saatlerinde misafirlerimiz için ekstra olarak açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor.Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Tur : Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Gezisi  85 Dolar Kişi Başı
Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği dahildir.
Ekstra Tur : Dhow Cruise Tekne Gezisi 80 Dolar Kişi Başı
Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.

4.Gün :
Dubai – Sharjah – İstanbul -Antalya
Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Miracle Garden & Burj Khalifa Turu’na katılabilir.Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından İç hatlar terminaline geçerek sabah saat 6.05’te ki Antalya uçuşumuz için bekliyoruz. Sabah saat 7.30 gibi Antalya havalanında olarak bir başka Msa Tour programında görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.
Ekstra Tur : Miracle Garden & Burj Khalifa Turu 80 Dolar Kişi Başı
Önemli Not : (20 Mayıs ve 20 Eylül Arasında Miracle Garden Turu Yapılamamaktadır.)
Gezimize ilk olarak 828 Metre ile Dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa’yı ziyaret ederek başlıyoruz. Dünyanın en yüksek gökdeleninde 124. Ve 125. Katlardaki inanılmaz Dubai manzarasına hayran kalacaksınız. 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en büyük çiçek bahçesinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler nefesinizi kesecek.

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

x

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-2
Yaş Çocuk
3-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
28.09.2022 0,00 € 0,00 € 0,00 € 0,00 €