×

Çanakkale ve Bursa Turu

Isparta Çıkışlı

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
 • Dolu

 • İndirim

 • Konaklama

  1 Gece


Tur Programı

Isparta Çıkışlı Çanakkale Bursa Turu


 

Ulaşım - Konaklama - 2 Sabah Kahvaltısı - 1 Akşam Yemeği

 

MSA TOUR Refakatı ve  Profesyonel Rehberlik Hizmeti - Araç içi ikramlar - Seyahat Sigortası  DAHİL

 


Transfer hakkında : Antalya – Isparta – Çanakkale 

Antalya çıkışlı Çanakkale Bursa turumuz için siz değerli misafirlerimizi ilk durağımız olan Msa Tour ofis önünden bir akşam öncesi saat 20.00’de karşılıyoruz. Isparta üzeri yolculuğumuzda gerekli molaların ardından toprakları şehitlerimizin anıları ile dolu olan Çanakkale’ye ulaştığımızda sabah kahvaltımız ile güne başlıyoruz.


1.Gün :  Çanakkale

Sabah kahvaltımızın ardından; Şehir merkezinde bulunan Odysseus'un Truva surlarını aşmak ve şehre gizlice girmek için yaptırdığı Truva Atı ile turumuza başlıyoruz. Truva Atı’nı görüp fotoğrafladıktan sonra feribot ile Şehitlik alanına geçiyoruz. I. Dünya Savaşı'nda, Çanakkale Savaşları esnasında hayatını kaybetmiş olan Türk askerlerinin anısına yaptırılmış olan Şehitlikte göreceğimiz ilk durak; denizin kilidi anlamına gelen yonca şeklinde inşa edilmiş bir kale olan Kilitbahir,mekanizması bozulan bir topun mermisini sırtına alarak namluya süren, ateşleyip İngiliz zırhlısını vurarak Çanakkale Savaşı'nın seyrini değiştiren Seyit Onbaşı , Seyit Onbaşı’nın görev aldığı Rumeli Mecidiye Tabyası, 1915 yılında I. Dünya Savaşı esnasında bu coğrafyada yaşananların hatırlanması, bu destanın kahramanlarının ebediyen unutulmaması için yapılmış olan Büyük Abide, Çanakkale Savaşı sırasında Anzakların çıkarma yapmalarıyla ünlenmiş olan Anzak Koyu’nu gezdikten sonra öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından turumuza Çanakkale Savaşı’nın bir parçası olan Arıburnu , Çanakkale Savaşları sırasında Enver Paşa tarafından planlanan ve büyük bir hezimete dönüşen taaruzun geçtiği yer olan Kanlı Sırt, 57. Alay, savaşın en kanlı çatışmalarının geçtiği Conk Bayırı ziyaretlerimiz ile Şehitlik turumuzu tamamlayıp feribot ile tekrardan merkeze dönüyoruz. Çanakkale’de 1890 senesinde şehrin Musevi cemaatinin ileri gelenlerinden Eliyau Hallio tarafından yaptırılmış olan Aynalı Çarşı’da ki alışverişimizden sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.

(KULE OTEL- ÇANAKKALE)


2.Gün : Çanakkale - Bursa - Isparta - Antalya 

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun sonunda Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti olan Bursa’ya ulaşıyoruz. Bursa’daki ilk durağımız; Bursa’yı kuşbakışı fotoğraflayabileceğimiz Tophane ile turumuza başlıyoruz. Tophane Parkı içerisinde yer alan Saat Kulesi , Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerini atan Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbelerinin bulunduğu aynı zaman  Tophane gezildikten sonra öğle yemeği molamızı verip turumuza başka içerisindeki şadırvanla eşsiz olan Ulu Camii ile devam ediyoruz. Akabinde Çelebi Mehmed için yaptırılan ve cephelerini süsleyen yeşil, turkuaz kabartma çinilerin rengiyle anılan Yeşil Türbe ve Yeşil Cami’yi gezerek  Uludağ eteklerindeki bir tepenin üzerine inşa edilmiş olan Emir Sultan Cami’ye geçiyoruz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Antalya’ya ulaştığımızda bir başka Msa Tour organizasyonunda görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.


 Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı   


 ↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓  


Günübirlik Turlar

Karadeniz Turları  GAP Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Ekspresi  Termal Turlar 


Balkan Turları  Kıbrıs Turları  Gürcistan Turları  


 ↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓  


Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


⋅ Tur Galeri & Misafir Yorumları ⋅ 

Seyahat Notları

> MSA Tour olarak Covid-19 sebebi ile aldığımız önlemler  

 • Misafirlerimizin ateşi Tur Rehberi veya Acenta Görevlilerimiz tarafından ölçülmektedir.
 • Transfer esnasında maske takmak zorunlu olacaktır.
 • Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzeni oluşturulacaktır.
 • Araç içerisinde dezenfektan bulunmaktadır.
 • Araç içerisinde kişiye özel paket halinde maske ücretsiz verilecektir.
 • Her tur sonrası ve gün sonunda araçlarımız dezenfekte edilmektir.
 • T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yiyecek içecek ikramlarımız araç içinde  yasaklanmıştır.
 • Önceliğimiz Sağlıklı Keyif içerisinde bir Tur geçirebilmenizdir. Sağlıklı ve Keyifli Turlar Dileriz.

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2016 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2016-2019 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2010 Model ve üzeri Temsa Safir & Mercedes Travego & Mercedes Tourismo


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-5 Yaş Çocuk 6-11 Yaş Çocuk Taksitler
0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺


Isparta Çıkışlı Çanakkale Turları

Isparta Çıkışlı Çanakkale Turları ile tarih sahnesinde büyük bir rol oynamış ve kahramanlık hikayelerimizin gerçekleştiği ilimiz Çanakkale’yi ziyaret edebilirsiniz. Isparta Çıkışlı Çanakkale Turları tarih severlere Gelibolu, Çanakkale Şehitlik, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı’nı, doğa severler için Kazdağları, Bozcaada ve Gökçeada’yı, Antik Tarih düşkünleri için ise  Assos, Truva Atı gibi eşsiz noktaları görme imkanını sunuyor. Siz de dolu dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Isparta Çıkışlı Çanakkale Turlarımıza katılabilir, Çanakkale’yi baştan sona keşfedebilirsiniz.

Isparta Çıkışlı Bursa Turları

Isparta Çıkışlı Bursa Turları ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olan Bursa’yı köşe bucak gezebilirsiniz. Osmanlı’dan kalan türbeler, camiiler, çeşmeler, konaklar ve daha bir çok tarihi yapıyı görebilir, dönemin mimarisine hayran kalacağınız bir tur geçirebilirsiniz. Isparta Çıkışlı Bursa Turları ile yüksekliği, doğası, şehrin gürültüsünden uzak sakin bir atmosferi ve tam donanımlı kayak merkezi ile Uludağ’a da çıkabilir, dilediğiniz gibi kayabilir veya şömine başında muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Isparta Çıkışlı Bursa Turlarıyla gezginlere ve fotoğraf tutkunlarına köklü bir tarihe sahip olan Cumalıkızık Köyü’nü gezme, köy atmosferini doyasıya yaşama ve yerli halkın organik olarak ürettikleri ürünlerden alabilme şansını sunuyoruz. Siz de yoğun çalışma temposundan bunaldıysanız Msa Tour olarak Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyerek sizleri de Isparta Çıkışlı Bursa Turlarımıza Bekliyoruz.

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı