Batı Karadeniz Turu 2 Gün 1 Gece

Isparta Çıkışlı

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 1 Gece


Tur Programı

Isparta Çıkışlı Batı Karadeniz Turu


1 Gece 2 Gün - 1 Gece Konaklamalı 

 

Safranbolu - Amasra - Gölcük Milli Parkı - Abant Milli Parkı - Yedigöller 

 


1.Gün : Antalya - Isparta - Safranbolu 

Bir gece öncesi Siz Değerli misafirlerimiz saat 20.00’de Msa Tour ofis önünden karşılıyoruz. 8.30-9.00 saat süren yolculuğumuzun ardından Safranbolu'nun  tüm doğal güzelliklerini gözler önüne seren Safranbolu'da aldığımız  ekstra kahvaltı ile turumuza başlıyoruz.


2.Gün : Safranbolu – Hıdırlık Tepesi – Safranbolu Evleri – Köprülü Mehmet Paşa Camii – Güneş Saati – Safranlı Lokum Alışverişi – Kristal Teras – Tokatlı Kanyonu – Amasra Aşıklar Yolu – Çeşm-i Cihan Tepesi – Amasra Kalesi ( Sormagir ve Zindan Kalesi )  – Çekiciler Çarşısı – Kemere Köprüsü - Bolu

Sabah Safranbolu’ya vardığımızda, sabah kahvaltımızı ekstra olarak belirtilen noktadan alıyoruz ve programımıza köklü Safranbolu tarihi ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne de adını yazdırmış meşhur evlerini kuşbakışı görebileceğiniz Hıdırlık Tepesi ile programımıza başlıyoruz. Daha sonra sırası ile kendine has yapıları ve kültürel özellikleri ile dikkat çeken Safranbolu Evleri’ni ziyaret ediyor ve yüzyıllar boyunca Çin'den Anadolu topraklarına uzanan Tarihi İpekyolu üzerinde kurulmuş irili ufaklı yüzlerce kervansaraydan biri olan Cinci Hanı ve Tarihi Çarşı gezildikten sonra, Safranbolu’nun meşhur Safranlı Lokumunu almak üzere, coğrafik bölge işaretli lokum dükkanına uğruyoruz. Ardından Safranbolu’nun meşhur kanyonu olan Tokatlı Kanyonu’nu kuşbakışı görebilmek için  Kristal Cam Teras’ı ziyaret ediyor ve anılarımızı fotoğraf makinelerimize sığdırıyoruz. Rehberimizin gerekli anlatımlarından sonra rotamızı Amasra’ya çeviriyoruz. Balığı, doğası ve şirin küçük yapıları ile adeta yaz kış Batı Karadeniz’in göz bebeği olan Amasra, hafta sonları  şehir dışından gelen insanların, dinginleşmesi için adeta ideal bir yerdir.Amasta’ya varmadan önce harika fotoğraf yakalayabileceğiniz Aşıklar Yolu ve Çeşm-i Cihan Tepesi’n dedurarak sizlere zaman veriyoruz. Amasra’ya doğru çevresindeki 100km alanda bulunan eşsiz koyları, el değmemiş plajları, yemyeşil ormanları, milli parkları, şelaleleri ve daha birçok kültürel öğeleri bizlere sunan Amasra’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sonrasında Bizans İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş olan Amasra Kalesi, binlerce yıldır devam eden ağaç oymacılığının müthiş eserlerini bizlere sunan Çekiciler Çarşısı, Roma Dönemi’nde yolların devamı olarak inşa edilmiş olan Kemere Köprüsü gezip, öğle yemeği molamızın ardından ( Balık ve Meşhur Amasra Salatası ) yolculuğumuz konaklamamızı ve akşam yemeğimiz almak üzere bölgenin seçkin otellerinden biri olan Bolu Karpalas City Hotel’e doğru devam ediyor.

Konaklama: 4* Bolu Karpalas City Hotel


3.Gün : Bolu – Yedigöller - Isparta - Antalya

Sabah erken saatlerde otelimizden alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, yolculuğumuz doğasıyla adeta bizlere cennetten bir köşeyi andıran Yedigöller olacaktır. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz “Göller Cenneti” olarak anılan Yedigöller’e doğru minibüslerle yaklaşık bir saat yolculuğumuzun sonunda sırası ile Sazlı Göl, İnce Göl, Nazlı Göl, Küçük Göl, Büyük Göl, Serin göl ve Deringöl’ü geziyoruz. Yılın her mevsimi ayrı bir güzelliğe sahip olan Abant Milli Parkı ve Gölcük Milli Parkı gezilerimizin ardından  günümüzü tamamlayıp, gerekli molalarla Antalya’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Pazartesi sabahı Antalya’ya varışımızın ardından sizleri alınış noktalarınıza bırakıyor ve bir sonraki turlarda sizlerle tekrardan görüşebilme dileğiyle aranızdan ayrılıyoruz.


 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-5
Yaş Çocuk
6-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
21.07.2024 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺


Isparta Çıkışlı Batı Karadeniz Turları 

Isparta Çıkışlı Batı Karadeniz Turları ile meşhur tarihi evleriyle bilinen Safranbolu’ya, muhteşem plajlarıyla Amasra’ya, göller cenneti olarak bilinen doğanın hükmettiği Bolu’ya, muhteşem manzaraya sahip tepeleri ve dar sokaklarıyla bilinen Beypazarı’na doyacaksınız. Isparta Çıkışlı Batı Karadeniz Turlarıyla denizin tadını çıkarırken bir yandan da doğayla iç içe huzur dolu bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız, Msa Tour olarak sizlere sunmuş olduğumuz muhteşem Isparta Çıkışlı Batı Karadeniz Turları fırsatını kaçırmayın. 
Safranbolu;
Isparta Çıkışlı Safranbolu Turları ile adını safran bitkisinden almış olan Safranbolu’da Kaymakamlar Konağı, Yörük Köyü, Sipahioğlu Konağı, Arasta Çarşısı, Saat Kulesi, İzzet Paşa Cami bigi bir çok yeri gezebilir, anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.
Amasra;
Isparta Çıkışlı Amasra Turları ile 1982 yılında faaliyete geçirilmiş olan Helenistik, Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı dönemlerine ait eserlerin sergilendiği Amasra Müzesi’ni, yerli halkın kendi yetiştirdikleri organik ürünlerden alabileceğiniz Galla Pazarı’nı, ormanlar arasında gizlenmiş olan Göldere Şelalesi’ni, derin tarihe ve etkileyici bir manzaraya sahip olan Kemere Köprüsü’nü, Roma Dönemi’ne ait Amasra Kalesi’ni ve daha bir çok yeri gezip görebilirsiniz.
Abant;
Isparta Çıkışlı Abant Turları ile Abant Gölü etrafında yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir veya at binebilirsiniz. Fotoğraf tutkunlarınun vazgeçilmez yeri olan Abant her mevsim bizlere muhteşem renklerde etkileyici manzaralar sunuyor. Siz de bu manzaranın tadına varmak istiyorsanız Msa Tour olarak sizleri de Isparta Çıkışlı Abant Turlarımıza bekliyoruz.
Yedigöller;
Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Isparta Çıkışlı Yedigöller Turları sizlere Yedigöller Milli Parkı İçerisinde bulunan Büyük Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl’ün sahip olduğu dört mevsim muhteşem manzarasıyla buluşturuyor. Isparta Çıkışlı Yedigöller Turu  hem kültürel hem de doğal güzellerikleriyle gezginlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Msa Tour’un sizlere sunmuş olduğu ödeme seçenekleri ile Isparta Çıkışlı Yedigöller Turlarına katılabilir, doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı