×

Balkan Turu

Isparta Çıkışlı - 08/01/2022

Yurtdışı Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
  • İndirim

  • Konaklama

    6 Gece


Tur Programı

Isparta Çıkışlı Balkan Turu


***Karlar Altında Bir Kış Masalı…


8 Gece 8 Gündüz  6 Gece Konaklamalı  

***YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK!!!

***AŞI SERTİFİKASI İLE SEYAHAT İMKANI

 *** SÜPRİZ ÖDEME YOK !!! 

Balkanlarda 7 Ülke 

BULGARİSTAN – SIRBİSTAN – HIRVATİSTAN BOSNA HERSEK – ARNAVUTLUK  – K.MAKEDONYA – KARADAĞ

Kişi başı 350€'dan başlayan fiyatlar

*** HIZLI VE KOLAY BULGARİSTAN VİZESİ İMKANI !

*** LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM İMKANI !

*** 4* HOTELLERDE KONAKLAMA İMKANI !

*** 6 SABAH KAHVALTISI FiYATA DÂHİL !

*** 6 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DÂHİL !

*** BOŞNAK GECESİ FİYATA DÂHİL !

*** MAKEDON EĞLENCESİ FİYATA DÂHİL !

*** TÜM ŞEHİR VERGİLERİ FİYATA DÂHİL !

*** TÜM ŞEHİR GİRİŞ ÜCRETLERİ FİYATA DÂHİL !

*** TÜM TURİST VERGİLERİ FİYATA DÂHİL !

*** TÜM ŞEHİR ve KÜLTÜR TURLARI FİYATA DÂHİL !


1.Gün :Antalya - İzmir - Çanakkale - Kapıkule

Siz değerli misafirlerimizi ilk durağımız olan;

Msa Tour ofis önü: 9.20 ,Özdilek Avm: 9.30 ,Otogar kavşağı:9.40 5M Migros Konyaaltı:10.10,100.yıl Samanyolu Pastanesi:10.20

Markantalya Avm:10.30,Eski Komaş :10.45 ,Laura Avm:11.00 Yolda verilecek gerekli molalar ile birlikte ÇANAKKALE – GELİBOLU – KEŞAN güzergahı üzerinden KAPIKULE sınır kapısına gelerek pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.


2.Gün :Kapıkule - Belgrad ( Sirbistan)

Bulgaristan'a girişimizi takiben uygun bir yerde alınacak sabah kahvaltı sonrası Başkent Sofya üzerinden ulaştığımız Gradina sınır kapısı üzerinden Sırbistan’a giriş yapıyoruz. Pirot, Niş güzergahı üzerinden Belgrad’a ulaşıyoruz. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a girişimizi takiben panoramik turumuzda; Osmanlı eseri olan Kale Meydanı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Stambol Kapısı, Askeri Müze, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktaları gördükten sonra Belgrad’ın en hareketli Caddesi ve adını Sırbistan III.Prensi Mihailova’dan alan ve 1870 yıllarına ait birçok büyük ve etkileyici binayı barındıran, Knez Mihajlova Caddesi’nde yürüyüş turumuzu gerçekleştiriyoruz. Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukur Çeşme, Cumhuriyet Meydanı, Sırbistan Ulusal Parlamentosu ve Prens Mihailo Heykeli’ni gördükten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Belgrad’ın Skadarlija, Sava Mala, veya Beton Hala bölgelerinde ünlü gece hayatını keşfe çıkabilirler.

Konaklama 4* Belgrad otelimizde


3.Gün :Belgrad - Saraybosna

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Balkanların tarih ve kültür merkezi Saraybosna’ya hareket ediyoruz. Asırlar boyunca Balkanlar’ın kültür başkentliğini yapmış, 1914’te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand’ın Sırplar tarafından öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar’ ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış olan fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna’da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914’te Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turumuzu tamamlayarak otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimizi Boşnak Eğlencesi eşliğinde alıyoruz.

Konaklama 4* Saraybosna otelimizde


4.Gün :Saraybosna - Mostar - Blagaj - Sarı Saltuk - Trebinje - Dubrovnik

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Mostar’a doğru yola çıkıyoruz. Mostar’a varışımızı takiben daracık sokakları, çatılara balıksırtı şeklinde yerleştirilmiş kayrak taşları, Eğri Köprü, Mostar Köprüsü ve Koski Mehmed Paşa Cami’ni göreceğimiz gezimize başlıyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar köprüsü Osmanlı mimarisinin bir şaheser eseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştı fakat Türkiye Cumhuriyeti’nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar köprüsünün ardından Koski Mehmet Paşa Camii’ sini görüyoruz. Turumuzun ardından bir Avrupa’ nın en hızlı su çıkış kaynağına sahip olan Buna Nehri’ nin kenarındaki SARI SALTUK TEKKESİ’ni (Alperen Tekkesi) ziyaret etmek üzere BLAGAJ’a hareket ediyoruz. 1465’ de Osmanlıların eline geçtikten sonra muhteşem bir doğaya sahip, bu bölgede kurulan tekke Bosna’ nın yerel halkı olan Boşnakların (Bosniak) hızla Müslümanlığı seçmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Gezi sonrası Trebinje’ye hareket varışımızı takiben otelimize gidiş ve yerleşme. Akşam yemeğimiz otelimizde. Rehberimizin belirleyeceği saatte Hırvatistan’ın tatil cenneti Dubrovnik’e hareket ediyoruz ( Multi/2 girişli Bulgar Schengeni, Avrupa Schengen Vizesi veya Yeşil pasaportu olan misafirlerimiz Dubrovnik’e girebilirler ). Dubrovnik panoramik şehir turunda; UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy. dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Daha sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz

Konaklama 4*Trebinje’deki otelimizde


5.Gün :Trebinje - Kotor - Budva - St. Stefan - İşkodra

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden özel otobüsümüz ile hareket ederek Adriyatik kıyısında doğal bir çekiciliğe sahip olan ve Balkanların en genç ülkesi Karadağ’a giriş yapıyoruz. Karadağ’ da ki ilk durağımız nefes kesici bir ortaçağ kasabası olan, Balkanlardaki Fiyortları ile meşhur Kotor olacak. Burada Eski Şehir-Kalede yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Kotor’da ilk olarak surların en yüksek noktasında bulunan Şifacı Hanımımız Kilisesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Skurda Nehri kenarından yürüyerek Kotor Stari Grad’a geçip yürüyüş turumuza başlıyoruz. Utanç Taşı, Saat Kulesi, Dük Sarayı, Napolyon Tiyatrosu, Silah Meydanı, Drago Sarayı, Grgurina Sarayı (Denizcilik Müzesi), Pima Sarayı, Aziz Tryphon Katedrali, Kampana Çeşmesi, Aziz Luke ve Nicholas Kiliseleri, Azize Clara Fransisken Manastırı yürüyüş turumuzda göreceklerimiz arasında. Sonrasında durağımız muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda StariGrad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Budva’nın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için Dar sokaklarıyla ve küçük küçük dükkanları ile sevimli atmosfere sahip StariGrad’da serbest zaman veriyoruz. Ardından zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir multi-milyardere satılması ile turizme kazandırılan muhteşem St. Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola sonrasında Arnavutluk sınırları içerisinde yer alan İşkodra’ya ulaşıyoruz. Panoramik olarak şehrin en önemli tarihi eseri İşkodra Kalesinin surlarını görüyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği 4* İşkodra’daki otelimizde.


6.Gün :Tiran - Ohrid

Sabah kahvaltımızın ardından Arnavutluk’un başkenti ve ülkenin kalbi olan Tiran’a hareket ediyoruz. 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi, 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Elbasandan geçerek Balkanlar’ın incisi Ohrid’e hareket ediyoruz. Balkanların en büyük göllerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan, mimarisi çok iyi şekilde korunmuş ve UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınmış, Kiril Alfabesi’nin doğduğu yer olan Ohri’de görülecek yerler arasında; Aziz Klement, Aziz Neum, Kiril ve Methodius Heykelleri, Ayasofya Kilisesi - Camii, Ali Paşa Camii, Çınar Meydanı, Halvetiye Tekkesi, Osmanlı dönemi evlerini ve Türk Çarşısı bulunmakta. Turumuzun ardından Ohrid çarşısında alışveriş için serbest zaman bırakıyoruz. Meşhur Ohri İncisi alışverişimizin ardından otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler (10 EUR). Tekne turu sırasında; Başpiskoposluk Binası, Tito’nun Yazlık Konutunu ve Oteller Bölgesini görme imkânınız olacak. Otelimize gidiş ve yerleşme.

Akşam yemeğimizi Makedon Gecesi eğlencesi eşliğinde alıyoruz.

Konaklama 4*Ohri’deki otelimizde


7.Gün :Ohrid - Üsküp - Sofya 

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Makedonya’nın başkenti Üsküp’e doğru hareket ediyoruz. Üsküp’e varışımızı takiben ilk olarak Üsküp Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Vardar Nehri’nin iki yakasına kurulmuş olan şehir turumuza Mustafa Paşa Cami, Eski Valilik ve Telgrafhane ( günümüzde Balkan Üniversitesi Osmanlı Medeniyeti Araştırma Enstitüsü) ve Kutsal Kurtarıcı Kilisesi’ni dışarıdan görerek başlıyoruz. Daha sonra tarih boyunca ticaretin kalbi olmuş Türk Çarşısı’nı geziyoruz. Çarşı gezimizde Arasta ve Murat Paşa Camileri, Kapan Hanı, Sulu Han, Bedesten (Bezistan), Çifte Hamam, Davutpaşa Hamamı ve Saat Kulesi göreceklerimiz arasında bulunmakta. Daha sonra yürüyüşümüze ÜSKÜP 2014 PROJE bölgesinde devam ediyoruz. Proje kapsamında yeni dikilen heykelleri ve makyajlanan binaları ile görsel şölene dönüşmüş bu bölgede eskiye ait göreceğimiz tek eser Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmış olan Taş Köprü olacak. Üsküp'ten ayrılıyor ve Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Başkent Sofya’ya varışımızla beraber otelimize gidiş ve yerleşme.

Akşam yemeği 4* Sofya'daki konaklama otelimizde.


8.Gün :Sofya - Plovdiv - İzmir - Antalya

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sofya'yı gezmeye başlıyoruz. Sofya; Balkan Yarımadası’nın derinliklerinde, dağların eteğinde bulunan Avrupa’nın en eski şehirlerinden biridir. St. Nedelya Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Rus Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlemento, Sofia Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Yeniçeri elbisesi ile katılmış olduğu ünlü balonun yapıldığı Ordu Evi göreceğimiz ve gezeceğimiz yerler arasında bulunmakta. Sofya şehir gezimizin ardından yaklaşık 4000 yıl öncesine dayanan tarihi ile önemli bir şehir olan, Bulgaristan'ın ikinci büyük şehri olan Plovdiv'e ( Filibe ) doğru hareket ediyoruz. Şehre varışımızla Plovdiv'de; İslam - Türk kültürünü yansıtan eserleri, Bizans, Yunan ve Osmanlı izlerini görme fırsatı yakalayacağız. Plovdiv turumuzda şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg Caddesi, Cuma Cami, Sveta Bogorodisa Kilisesi, Balaban Evi, Nikola Nedkoviç Evi, Zlatio Boyaciev Evi, Hindilyan Evi, antik tiyatro ve eski Plovdiv gezeceğimiz ve göreceğimiz yerler. Yemek ve alışveriş için alacağımız serbest zaman sonrası Kapıkule gümrük kapısına doğru hareket ediyoruz ve gümrük / pasaport işlemlerimizin ve free shop alışverişlerimizin ardından Edirne, Keşan ve Çanakkale güzergâhı üzerinden İzmir’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. İzmir’de ki misafirlerimiz ile vedalaşıp sabaha karşı Antalya’ya ulaşıp siz değerli misafirlerimiz ile vedalışıyoruz.Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


v ...Alternatif Diğer Turlarımız... v 


Antalya Çıkışlı Günübirlik Turlar

Antalya Çıkışlı EGE Turları 

Antalya Çıkışlı GAP Turları 

Antalya Çıkışlı Karadeniz Turları 

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turları 

Antalya Çıkışlı Çanakkale Turları 

Antalya Çıkışlı İstanbul Turları 

Antalya Çıkışlı Balkan Turları 

Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turları 


v ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... v 


Antalya Çıkışlı Turlar 

Isparta Çıkışlı Turlar 

Burdur Çıkışlı Turlar 

Seyahat Notları

MSA Tour olarak Covid-19 sebebi ile aldığımız önlemler  

>Transfer esnasında maske takmak zorunlu olacaktır.

>Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzeni oluşturulacaktır.

>Araç içerisinde dezenfektan bulunmaktadır.

>Araç içerisinde kişiye özel paket halinde maske ücretsiz verilecektir.

>Her tur sonrası ve gün sonunda araçlarımız dezenfekte edilmektir.

>Önceliğimiz Sağlıklı Keyif içerisinde bir Tur geçirebilmenizdir. Sağlıklı ve Keyifli Turlar Dileriz.

> MSA Tour Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

>Aşı Sertifakası ile seyahat edilebilir

>Ekstra turlar yeterli kişi sayısına ulaşılmazsa yapılamaz

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır. 

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık, kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir. İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 3-11 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR

> Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

> Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda MSA TOUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

> Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, MSA TOUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

> Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

> Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan MSA TOUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

> Uçaklı Turlarda MSA TOUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

> Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

> MSA TOUR Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Msa Tour`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Msa Tour sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Msa Tour’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

> Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

> Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Msa Tour sorumlu değildir.

> Yurtdışı turlarında kimlik girilen ülkelerde sadece yeni kimlik ile geçiş yapılabilmektedir.

> Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

> Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı MSA TOUR’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda MSA TOUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

 

>46 Kişilik :2013 Model ve üzeri Temsa Safir & Mercedes Travego & Mercedes Tourismo

>50 Kişilik :2013 Model ve üzeri Temsa Safir &  Mercedes Tourismo


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-2 Yaş Çocuk 3-11 Yaş Çocuk Taksitler
350,00 € 450,00 € 0,00 € 300,00 €