×

Antalya Çıkışlı Turlar

Alaçatı Çeşme Sığacık ve Kazdağları Turu

Isparta Çıkışlı - 18/06/2021

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
 • İndirim

 • Konaklama

  1 Gece


 • Tur Programı
 • Seyahat Notları
 • Tur Fiyat Bilgileri
 • Tur Yorumları
 • Galeri

Isparta Çıkışlı Alaçatı Çeşme Sığacık ve Kazdağları Turu


  1 Gece Konaklamalı  
Alaçatı Çeşme Sığacık
Kaz Dağları 
 Cunda Adası  Şeytan Sofrası  
  Greymark Otel  

1.Gün : 
Antalya - Isparta - Urla
Antalya çıkışlı Alaçatı turumuzda siz değerli misafirlerimizi gece saat 23.00’de  Msa Tour ofis önünde karşıladıktan sonra Isparta üzeri yaklaşık 8 -8.30 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun sonunda kahvaltımız ile güne başlıyoruz.

2.Gün :
Alaçatı – Çeşme – İzmir
Kahvaltıdan sonra; rüzgar sörfünün başkenti olan Alaçatı ile turumuza başlıyoruz. İlk olarak zamanında yerli halk tarafından aktif olarak kullanılmış olan Tarihi Yel Değirmenleri, Çarşı ve Rum Mimarisinin hâkim olduğu renkli ve dar sokaklarını gezdikten sonra  turkuaz renkli denizi, kadifemsi ve altın renkli kumsalları, akvaryumu andıran koyları, şifa dağıtan kaplıcaları, hayranlık uyandıran su altı dünyası, mükemmel doğası ve adrenalin tutkunlarının gözde spor aktivitelerine elverişli yapısı ile ünlenmiş olan Çeşme’ye geçiyoruz.Çeşme'nin en önemli tarihî ve kültürel değerlerinden olan Çeşme Kalesi ile turumuza başlıyoruz. Kale’yi gezdikten sonra öğle yemeği molamızı Marina’da veriyoruz. Öğle yemeğimizde Meşhur Çeşme kumrusunun tadına bakabilir, Marina’daki serbest zamanınızda yürüyüş yapabilirsiniz. Çeşme turumuzu tamamladıktan sonra Antik dönemde Teos'un kuzey limanını oluşturan Sığacık’a geçiyoruz ve Sığacık sokaklarını gezildikten sonra konaklama ve akşam yemeğimiz için İzmir merkezde bulunan otelimize geçiyoruz.
(İzmir – 4*Greymark Hotel)

3.Gün :
İzmir - Kazdağları - Isparta - Antalya
Otelde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından; Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun sonunda bir çok mite ve destana ev sahipliği yapmış tanrıların dağı olarak bilinen Kaz Dağları Milli Parkı’nda ki Hasanboğuldu Göleti ile turumuza başlıyoruz. Akabinde bize sunduğu muhteşem manzarasıyla Sütüven Şelalesi’ni gezip öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından eski bir Rum kasabası olan Cunda Adası ve üzerinde şeytanın ayak izinin bulunduğuna inanılan Şeytan Sofrası ile turumuzu tamamlayıp Antalya’ya geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Antalya’ya ulaştığımızda siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıp bir başka Msa Tour organizasyonunda görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 

> MSA Tour olarak Covid-19 sebebi ile aldığımız önlemler  

 • Misafirlerimizin ateşi Tur Rehberi veya Acenta Görevlilerimiz tarafından ölçülmektedir.
 • Transfer esnasında maske takmak zorunlu olacaktır.
 • Araçlarımızın koltuk sayısına göre %70’lik doluluk olacaktır.
 • Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzeni oluşturulacaktır.
 • Araç içerisinde dezenfektan bulunmaktadır.
 • Araç içerisinde kişiye özel paket halinde maske ücretsiz verilecektir.
 • Her tur sonrası ve gün sonunda araçlarımız dezenfekte edilmektir.
 • T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yiyecek içecek ikramlarımız araç içinde  yasaklanmıştır.
 • Önceliğimiz Sağlıklı Keyif içerisinde bir Tur geçirebilmenizdir. Sağlıklı ve Keyifli Turlar Dileriz.

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2016 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2016-2019 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2010 Model ve üzeri Temsa Safir & Mercedes Travego & Mercedes Tourismo


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 


İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-6 Yaş Çocuk 7-11 Yaş Çocuk Taksitler
499,90 ₺ 575,00 ₺ 0,00 ₺ 425,00 ₺ Taksitler

Yorum Yap


Yorumlar

Handan Karakaya Ulukul 20.08.2020 00:00:00
kırıkkaleden katıldım doğu karadeniz turuna ve gerçekten çok memnun kaldım bize vaad edilen her şeyi fazlası ile yerine getirdiler otellerden olsun yemeklerden olsun çok memnun kaldım verdiğim parayı fazlasıyla hak ettiler gerçekten buna değdi muzaffer beye çok teşekkür ederim

Büşra Dikmanoğlu 20.08.2020 00:00:00
12-19 Agustos Dogu Karadeniz turuna katıldık.Öyle güzel yerlerdi ki anlatılmaz yaşanır.??Tabi ki hepsini @msa.tour farkı ile yaşadık.Muzaffer Bey ve Rehberimiz Dursun bey çok teşekkür ederiz.ilgi ve alakaları,kaldıgımız oteller, herşey dört dörtlüktü.Herşey için çok teşekkür ederiz.Bir sonra ki turumuz da tercihimiz tabiki @msa.tour?? @ Antalya, Turkey

Emre Dikmanoğlu 19.08.2020 00:00:00
12 / 19 Ağustos Doğu Karadeniz turuna katıldık. öncelikle Msa toura çok çok teşekkür ederiz.cok güzel bı organizasyondu . gerek kalcagimiz yerlerin güzel ve temiz olusu, gezdigimiz yerleri en güzel bı şekilde sunum yapan rehberimiz , aynı zamanda bütün söylenen aktivitelerin yerine getirildiği icin gayet memnunuz...herkese kesinlikle tavsiye ederim.. en yakın zamanda görüşmek üzere..takipteyim..

Yasir Cesur 18.08.2020 00:00:00
12 ağustos-19 ağustos doğu karadeniz turuna katıldık.msa turu seçtiğimiz icin çok şanslıyız. çok memnun kaldik ve çok mutlu olduk.eğlenceli geziler için msa tur sahibi muzaffer beye ve rehberimiz Dursun beye cok tesekkür ederiz. muzaffer bey herkesle birebir ilgilendi.rehberimiz Dursun bey çok keyifli anlatimlari ile bizlere bilgiler verdi.kendimizi aile ortaminda hissetmemizi sağladilar.artık turlarımızı msa turla çıkacağız. herkese tavsiye ederim. kesinlikle memnun kalırsıniz.

İnci Doğan 18.08.2020 00:00:00
turunuzdan çok memnun kaldık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

Klaudia Naji Cesur 18.08.2020 00:00:00
Teşekkür ederız, her şey çok güzeldı, msa turla gezmek çok keyifli. Memnun kalmadığımız hiç bir nokta yok. 7 yaşında kızımız çok rahat ettı. Çocuklu aileler rahatlıkla gidebilirler

Tuncel Cibar 18.08.2020 00:00:00
güzel bir tur düzenlemişsiniz teşekkür ederim tavsiye ederim

İbrahim Tatlıpınar 18.08.2020 00:00:00
12-19 ağustos doğu karadeniz turuna katıldık. Verilen hizmet üst düzeyde kaliteli ve verdiğimiz ücretin çok üstunde bir hizmetle karşılaştık gerek personel gerekse rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. öncelikli olarak ilk turla bir seyahat geçirdik ne kadar rahat ve gidilebilecek heryere turun imkanlarından yararlanmak oldukça rahat ve konforlu. Gelmek isteyen arkadaşlara burdan tavsiyemdir. Geldiğiniz zaman Bolca güleryüz ve hizmet alacaksınız. Burdan Muzaffer Beye teşekkür ediyor ve bir dahaki turlara katılmak için sabırsızlıkla bekliyorum.

Raziye Canmaya 26.07.2020 00:00:00
Tur yetkileri gayet ilgili ve güler yüzlü. Rehberimiz gideceğimiz yerler hakkında fazlasıyla bilgi verdi bunu eğlenceli bir dille ve tarzla yaptığı için sıkılma gibi bir durumumuz söz konusu olmadı. Tur fiyatları falan da gayet uygundu. Biz arkadaşlarımla çok memnun kaldık. Bir daha ki tur programımız olursa tercihimiz yine kendilerinden yana olacak

Alperen Kadir Sungur 24.07.2020 00:00:00
Alperen Kadir Sungur

Khaled Hamdan Zkarni 23.07.2020 00:00:00
Muhteşem turları yaparsınız çok eğlendik Sizi çok teşekkür ediyorum

Pervin Esedullayeva 20.07.2020 00:00:00
MSA ekibinin ilgisi ve çalışma düzeni çok dakik. çözüm odaklı ve profesyonel arkadaşlık. bunun için teşekkür ederim. yeni tanıştım MSA ile umarim daha güzel günlerimize imza atarlar.

Ezgi Öztürk 14.07.2020 00:00:00
MSA TOUR ile Günübirlik Adrasan Tekne Turu Deneyimi 12 Temmuz 2020 Pazar günü Adrasan-Suluada Tekne turuna katılmak için birkaç gün önce Instagram sayfalarında (@msa.tour) yayınladıkları numaradan Whatsapp üzerinden mesajlaşarak kolayca rezervasyon yaptırdık. Turdan bir gün önce arayarak, belirlediğimiz duraktan saat kaçta alacaklarını bildirdiler. Tur günü tam saatinde durakta oldular. Minibüste 15 kişiydik. Ortalama 1 saat sonra 15 dk mola verdik. Mola verdiğimiz yer pek hoş değildi açıkçası. Saat tam 10:00'da Adrasan sahildeydik. Minibüsten inip bizi bekleyen "Irem 3" isimli teknemize bindik ve turumuz tam anlamıyla başlamış oldu. Toplamda 5 koyu ziyaret ettik hepsinde ortalama 1 saat yüzme molası verdik. Sırasıyla; 1) Amerikan Koyu -> 2) Koyun ismini unuttum -> 3) Suluada -> 4) Hacivat koyu -> 5) Adrasan Koyu Öğle yemeği olarak; Balık + Makarna + Salata + Ekmek vardı. Gayet lezzetliydi. Doymayan bir daha yemek alabiliyordu :) Daha sonra Çay + Kurabiye ve en sonda da meyve tabağı servis edildi (Kavun + Karpuz) Saat 17:00'da tekrar Adrasan sahile geldik. Bizi bekleyen servis aracımıza binerek alındığımız noktalara bırakılmak üzere yola çıktık. Teknede de 15 kişiydik ve bu sebeple kimse birbirine yakın değildi. Nezih insanlar vardı. Kimse kimseyi hiçbir anlamda rahatsız etmiyordu. Müzikler gayet kaliteliydi. Caner kaptan ve yanındaki diğer görevli (ismini unuttum özür diliyorum) her anlamda yardımsever kişilerdi. Gereksiz bir samimiyete girerek sizleri asla rahatsız etmiyorlardı ama bir o kadar da eğlenceli ve bizleri her gittiğimiz koyda etkinliklere yönlendiriyorlardı. Kısacası; normalde bu tarz turların sistemsizligi sebebi ile sevmezken MSA TOUR şirketi ile sorunsuz bir şekilde ilerlediği için turlara bakış açımız değişti. Turunuzun sorunsuz geçmesini ve eğlenmeyi istiyorsanız MSA TOUR'a bir şans verebilirsiniz bence :) Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Melahat Yavuz 14.07.2020 00:00:00
İlgi alaka ve profesyonellik adına her şey çok güzeldi. Bence 5 yıldız bir kapadokya turu geçirdik. Bekir bey e ekstra teşekkürlerimi sunuyorum isteklerimiz konusunda bizi hiç kırmadı. Bundan sonra tek adresimiz MSA tour

Halil Yavuz 15.03.2020 00:00:00
Çanakkale ve Bursa turu cok mükemmel gecti. Canakkale hava sartları cok güzeldi. Pazar günü ise hava kapalı olmasına ragmen cok güzel gecti. Zaman kısa olmasına rağmen cok yer gezdik süper gectiiiiiii.......

Zeliha Çevik Şan 15.03.2020 00:00:00
ilk defa Bursa ve Çanakkale'ye geldim ve tur çok güzel geçti Rehberimiz Hasan Bey çok güzel bir sunum yaptı Çanakkale bir gün yetmezmiş çok güzel gezdik bir gün sürdü ama çok güzel gezdik tekrar turla Çanakkale turu yapmak isterim arkasından Bursa'ya geldik Bursa'da bir gündü ama o da yetmedi İnşallah m s a turla bundan sonra gezeceğim Zeliha Şan Teşekkürler m s a

Mizan Gül 15.03.2020 00:00:00
Çanakkale ve Bursa turundan çok memnun kaldık ve rehberimiz Hasan bey ve Bekir bey esliginde konaklama ,gezi,yolculuk programlarıda çok güzeldi rehberimiz Hasan beyede verdigi bilgilerden dolayı çok tesekkur ediyoruz

Mustafa Ayçiçek 15.03.2020 00:00:00
Msa tur sahibi başta olmak üzere 13.14 mart Çanakkale turunda bizimle birlikte olan Bekir bey ve rehberimiz Hasan bey sayesinde çok güzel Bir haftasonu geçirmemiz İ ve tarihimizi yaşarcasına anlatımları ve rezavasyon konusunda hiç bir masraftan kaçinmadan müşterisineverdigi degerli fazlasıyla kanıtladılar emegi geçen tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ederim msa tur dendiğinde gözü kapalı tercih edebilirsiniz ben Mustafa AYÇİÇEK ve eşim Fadime AYÇİÇEK adına tebrik ederim. Bir dahaki turda buluşmak dilegiyle

Birim Keresteci Buhur 15.03.2020 00:00:00
Msa ile Çanakkale Bursa turu yaptık çok güzel. bir turdu hiçbir sıkıntı yaşamadık Rehberimiz Hasan Bey ve Tur operatörü Bekir bey e teşekkürler Birim BUHUR

Fadime Ayçiçek 15.03.2020 00:00:00
Rehberimiz hasan bey ve tur sahibi bekir beye tesekkür ederim ilgi ve alaka süperdi bir sonraki turda görüşmek üzere

Nergis Yaman 15.03.2020 00:00:00
Tek kelimeyle mükemmel Rehberimiz Hasanbeye teşekkürler

Selma Özkurt 10.03.2020 00:00:00
Çok çok dolu geçen bir Kıbrıs turunu tamamladık.Bir günde gezersiniz Kıbrısı diyenlere şaşarım demekki hiç gezmemişler Kıbrısı bize üç gün bile az geldi.Her tarafı tarih kokuyor.Kaç medeniyet yaşamış sonra 1974 çekilen çileler vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizin başucunda bir fatiha okumayı bize nasip olmasına vesile olan tüm Msa tour çalışanlarına rehberimize çok çok teşekkür ederiz.İnşallah başka tourlara da katılırız. Bu yıl katıldığımız dördüncü gezi oldu.Herhangi bir sorun yaşamadık.Seçilen oteller,rehberlik hizmetleri,ulaşım kalitesi ve kendilerinin ilgi ve alakaları herkesi memnun etti.Daha çok gençler Allah yollarını açık etsin.Hepsini çok seviyoruz.

Emel Çoban 9.03.2020 00:00:00
8 mart Kıbrıs gezisi çok keyifliydi. Verdiğiniz kaliteli hizmet ve güler yüzleriniz için teşekkür ediyorum. Bir sonraki gezide buluşmak üzere.

Ali Tolu 1.02.2020 00:00:00
Dedikleri gibi MSA Tour ile keyifli bir tatil herkesin hakkı

Fatma Kızılboğa Bozova 14.01.2020 00:00:00
Asıl biz size teşekkür ederiz bize bu güzellikleri yaşattığınız için bir numarasın MSA tur

İbrahim Aytar 11.01.2020 00:00:00
kars gezimizin basindan sonuna kadar cok guzel gecmesini saglayan msa turizme ve rehberimiz bekir beye cok tesekkur ederiz. gezdigimiz yerler kaldigimiz otel ve konaklama yerlerin kalitesinden dolayi bizler cok memnun kaldik. gitmeyi dusunenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Nazik Gök 11.01.2020 00:00:00
Biz de sizi tercih edip bu tura katıldığınız için son derece mutluyuz Her şey için teşekkürler her şey çok güzeldi. sizleri tebrik ediyorum.. bize demiştiniz ki yemeyeceğimiz yerde size yemek yedirmeyiz, yatmayacağımız yerde sizi yatırmayız kaliteniz ve insanı olan saygınız daim olsun..

Yasemin Doğan 10.01.2020 00:00:00
07-10 ocak 2019 tarihleri arasında doğu ekspresi turunu arkadaşımın tavsiyesi üzerine Msa tourla yaptım..konaklama, restaurant seçimleri, rehberlik hizmeti çok çok iyiydi,rüya gibi bir tatil geçirmemi sağlayan Bekir Bey ve muzaffer beye çok çok teşekkür ederim..

Hatice Biten 10.01.2020 00:00:00
Msa Tour ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır.. Profesyonel ve güleryüzlü ekip, sonuç sizinle yapmış olduğum rüya gibi tatile bir yenisi daha eklendi. Doğu eksper turu için Muzaffer bey ve Bekir beye çok ama çok teşekkür ederim..

Bülent Horzum 8.01.2020 00:00:00
Msa Tour kann ich nur Empfehlen!??msa tur cok güzel tavsiye ederim

Hatice Gözlü 7.01.2020 00:00:00
İlk yolculugum msatur harika bekirbey mşsafirler ile cok ilgili harika teşekkürler msa tur

Sevtap Opak 4.01.2020 00:00:00
Yılbaşına özel Batum-Ayder Yaylası Turuna 3 kişi katıldık. Bize çok güzel ve rahat bir tatil yaşattığı için MSA TURa ilgi ve alakasından dolayı MUZAFFER BEYe teşekkür ediyoruz.

Demet Ilıman 3.01.2020 00:00:00
Mükemmelin ötesinde bir tatil yaşattınız.. Huzur, keyif , bol bol kahkaha , güven ve eğlenceyle geçen doyumsuz anlar için Muzaffer Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle…

Hatice Yılmaz 3.01.2020 00:00:00
Tatil şahane oteller tertemiz rehberlerimiz güzel maddi çıkar gözetilmeden kendimizi MSA Tour un misafiri gibi hissettik çok çok tşekkürler. İnşallah yeni tur larda beraber oluruz.

Serhat Urun 3.01.2020 00:00:00
30/12/2019-02/01/2020 tarihleri arasında Batum/Ayder gezisini birlikte gerçekleştirdik,herşey çok güzeldi , Muzaffer bey ve Ramazan bey’e çok tşkederiz.Gönül rahatlığıyla MSA Tour’u tercih edebilirsiniz...

Canan Gülbayrak 2.01.2020 00:00:00
Cok keyifli bir gezi oldu. Bizi bir müşteri gibi değil bir misafir gibi ağırladınız. Tüm ekibe emekleri, samimiyetleri ve güler yüzleri icin cok teşekkür ederiz

Remziye Çakmakçı 2.01.2020 00:00:00
Yılbaşı turu Harika Bi geziydi çok keyif aldım

Serdar Cekin 2.01.2020 00:00:00
Yılbaşında katıldığımız Batum-Ayder turunda; rezervasyon ve tur öncesinde Bekir Beye, turumuz boyunca bize eşlik eden Muzaffer Beye çok teşşekkür ediyoruz. Herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi, konaklanılan oteller, yemek için gidilen mekanlar, yerel rehber ve ulaşım şirketleri, eğlenceler, sürprizler vs. herşeyiyle çok güzeldi. Birdahaki turda görüşmek dileklerimizle..

Melek Karadag 18.12.2019 00:00:00
My termal otele kaplıca turuna katıldık ve çok memnun kaldık tavsiye ederim

Yoğba Yaldız 26.11.2019 00:00:00
Msa Tourla üç günlük Kıbrıs gezisinde birlikteydik.. sayelerinde çok güzel bir üç gün geçirdik.. tur öncesinde de tur boyunca da ekip olarak gayet sıcak ve içtenlerdi.. otel mükemmeldi.. Ebubekir beye, rehberimiz Mehmet beye, kaptanımıza tekrardan çok teşekkür ederiz.. biz 1 yaş bebeklerimizle bu kadar memnun kaldıysak sizin de kafanızda soru işareti olmadan tercih edebileceğiniz şirket MSA TOUR.. — Murat Yaldız ile birlikte.

Fatma Özfidan 23.11.2019 00:00:00
belirtimiz harika kıbrıs turumuz daha bir harika tüm arkadaşlara tavsiye ederim msa turun hepsine çoook tesekku r ederim

Diyetisyen Ayşe Duran 11.11.2019 00:00:00
Rehberimiz Ebubekir Ergün’e, enerjisi yüksek tur ekibimize, dikkatli araç kullanan bizleri sağ salim evimize getiren şöförlere, MSA tura teşekkürler. ??Yeni tur programlarında görüşmek dileği ile.

Müge Katırcı 11.11.2019 00:00:00
Msa turizmle ilk kez kapadokya turuna ciktim ve o kadar guzeldi ki. Rehberimiz cok profesyoneldi bizi hic kalabaligin icine sokmadan heryeri gezdirdi. Otel cok konforluydu ve meltem hanim bizimle cok guzel ilgilendi kendilerine cok tesekkur ediyorum. Kesinlikle antalyadan tura katilmayi dusunuyorsaniz msa turla katilin??

Ayse Gürses 28.10.2019 00:00:00
Güneydoğu Anadolu turumuz her yönü ile çok güzeldi. Msa Tur ekibine emeği geçenlerden Allah razı olsun. Gezilere gitmek isteyenlere Msa turu tavsiye ederim mükemmel bir geziyi.

Arif Çelik 28.10.2019 00:00:00
Tura çıkmak isteyenlere tavsiye ederim hizmet 10 numara 5 yıldız oteller her şehirde en iyi oteller

Menekşe Çakır 27.10.2019 00:00:00
tur görevlisi rehber şöförlerimize güzel bir tatil geçirttileri için teşekkür ederiz

Ayfer Keneki Türkan 27.10.2019 00:00:00
MSA TOUR ile 3.gezimiz 21 ekim çıkışlı GAP turumuz bugün sona eriyor.Bu keyifli,dolu dolu gezi için emeği geçen Bekir bey, rehberimiz Gül hanım ve kaptanımıza çok teşekkür ederiz . Baska gezilerde tekrar bulusmak umuduyla…

Sadık Çakır 27.10.2019 00:00:00
herşey çok güzeldi teşekkür ederiz

Canan Tahincioğlu 27.10.2019 00:00:00
kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Doğanay 26.10.2019 00:00:00
Ilk defa boyle bir tur operatorlle seyahat etmnin lezzetine vardik.Sicak bir aile ortaminda 7gun boyunca hoşça vakit geçirdik.Gul Hanima,Bekir Beye,Şoförünüze,Muavininize ailecek teşekkür şükranlarımızı sunarız.

Hülya Başer Atar 24.10.2019 00:00:00
güzel bir yolculuk ve iyi bir hizmet eglenceli

Ayşegül Duran 24.10.2019 00:00:00
Çok keyifli bir yolculuktu. Tur ekibi de süperdi????teşekkür ederiiizz

Mevlüt Dikmen 23.10.2019 00:00:00
Turumuz güzel gidiyor memnunuz

Emine Soylu 18.10.2019 00:00:00
Gap gezisine katıldım personelçok ilgiliydi konaklama yerleri çok iyiydi herhangi bir sorun yaşamadık herkese tavsiye ederim

Nuray Küçükatar 14.10.2019 00:00:00
8 ekim gap turuna katıldık. Herşey çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

Seyde Soydal 14.10.2019 00:00:00
Msa turla güney doğu gezimizi memnun bir şekilde tamamladık ayrıca otellerimizden rehberimizden bekir beyden cok memnun kaldık burdan ayrıca teşekkür ederim

Nilgün Ilhan 14.10.2019 00:00:00
her şey çok mükemmel gezimizin son günü otel yemek rehberimiz ebubekir beye kabdanlara çok teşekkürler MSA ailesine

Rukiye Günes 14.10.2019 00:00:00
Daha önce çok tur la geziye ciktim ama inanın en iyisi msa tur şiddetle tavsiye ediyorum

Guler Bilgiç 14.10.2019 00:00:00
Çok çok güzel bir gezi oldu herşey harika başta ebubekir rehber kaptanlarımız çok teşekürler oteller 5 yıldız hizmet çok iyi çıkın çıkın gelin

Nejla Yilmaz Karakaya 14.10.2019 00:00:00
ilkez katıldığı msa tura başta ebubekir rehper kaptanlara teşekürler kaldığımız oteller 5yıldız hizmet harika çıkın çıkın gelin kilometrelerce yolun nasıl geçtiğini anlamadık süperdi

Nazlı Topay 14.10.2019 00:00:00
MSA turizimle yaptığımız guney dogu turumuz bitmek üzere çok güzel güzel 5 yıldız otellerde kaldık coknezih mekanlarda yemek yedik merak ettiğimiz heryeri gördük gezdik çok anılar biriktirdik ekibiniz bir harikaydı hiç bir masraftan kacinilmamis güler yüzlü kaptanlar harika bir insan olan Bekir beyin ilgi alakası mükemmeldi sizlere çok tesekkur ederiz yolunuz açık olsun

Gülsüm Kılıçaslan Gökçe 14.10.2019 00:00:00
msa nın güneydoğu anadolu turumuz çok güzel geçti hiç bir olumsuzluk yaşamadık oteller temiz ve yemekler çok güzeldi bekir bey, kaptanlarımız ve rehberimiz Adnan bey den çok memnun kaldık herkeze msa turla seyahat etmeyi tavsiye ederim teşekkürler

Sevil Ülperen Taş 13.10.2019 00:00:00
çok memnun kaldık msa turdan da rehber lerimizden de Bekir beydende

Fatma Kızılboğa Bozova 13.10.2019 00:00:00
cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim iyiki tanidim bundan sonra hep berabariz. Ömrümce unutamayacağım bir geziydi teşekkürler MSA tur Şimdi sıra Doğu Karadenizde heyecanla gününü bekliyorum

Fatma Türker Gelincik Kuafr 10.10.2019 00:00:00
Turdan ve Bekir beyden çok me memnunuz. Teşekkür ederiz.

Ziya Özcan 30.09.2019 00:00:00
Alaçatı,Çeşme,Şirince Köyü ve Kuşadası gezisi muhteşemdi.Teşekkürler Msa Tur

Gülsüm Öcal Uguz 29.09.2019 00:00:00
süper bir geziydi.cook tesekkurler

Hatice Bağcı 29.09.2019 00:00:00
harika bi geziydi tesekkurler msa

Aynur Özcan 29.09.2019 00:00:00
Msa yetkilisi Bekir Bey ile rehberimiz Süleyman Beyin yakın ilgileri ve Süleyman Beyin mükemmel rehberliği ile şahane bir tur gezisi yaptık. Ekimde Gap turuna da katılacağım. Dost ve arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile Msa’yı tavsiye ederim.Teşekkürler MSA

Ada Alptekin 16.09.2019 00:00:00
6-14 Eylül 2019 tarihlerinde Msa tur ile muhteşem bir Balkan turu yaptık.Gezmek herkesin hakkı sözünün hakkını veren bir turdu.Herkese tavsiye ediyorum.

Hülya Güllü Ünal 15.09.2019 00:00:00
Msa turun 6-14 eylul tarihli balkan turuna katildim..Dolu dolu 9gün gecirdik, hem gözümüz doydu hem balkan lezzetleriyle midemiz..Rüya gibi gecti..Herkese tavsiye ederim, ben cok memnun kaldım..Herşey baştan sona planlı ve programliydi..Tura katilan arkadaşlarimizin uyumunuda atlamayayim..Basta Muzaffer bey olmak üzere rehberimiz Tarkan beye ve söforlerimize cok tesekkurler.. Msa tur ekibini kutluyorum..

Yagdigar Oruc 15.09.2019 00:00:00
dogutur çok güzel geçti ortam güzeldi Bekir beye ve msa tour a çok teşekkür ediyorum

Hakan Akın 14.09.2019 00:00:00
Büyük Balkan turu gerçekten çok güzel geçti organizasyon ve rehber harikaydı tüm ekibe teşekkür ederiz

TC Melek Akın 14.09.2019 00:00:00
msa turla büyük balkan turuna çıktık..her şey çok güzeldi..herkes çok ilgiliydi..şahane yerler gördük .. bu güzel gezi için başta muzaffer şanlıtürke ve msa ailesine çok teşekkür ederiz..Herkese tavsiye ederiz..ben kendi adıma mutlaka gidin derim.

Melek Çetin 14.09.2019 00:00:00
Balkan turu 6_16eylül turumuz harikaydı, Balkanları çok güzel bir şekilde tanıtan rehberlerimiz Tarkan Capkın bey ve Muzaffer Şanlıtürk beylere, şoför beylere, MSA Tura ve ayrıca uyumla gezen yolcu arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Nurgül Yavuz 14.09.2019 00:00:00
Msa tur ile 6-16 eylül 2019 tarihinde büyük balkan turuna katıldım çok keyifli bir turdu herkese tavsiye ederim

Mustafa Sandıkçı 14.09.2019 00:00:00
6-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Büyük Balkan Turuna katıldım. Otel tercihleri, rehber tercihleri, güzergah tercihleri, kaptanları, acenta sorumlusu ile her şey mükemmeldi. Tur öncesi taahhüt edilenler eksiksiz ve hatta fazlasıyla yerine getirildi. Diğer turlatda olduğu gibi şehir turu, tekne turu vb. adı altında ekstra her hangi bir ücret taleb edilmedi. TEŞEKKÜRLER MSA. Sizinle gezmeye devam edeceğiz. Mustafa SANDIKÇI Afyonkarahisar

Zöhre Civelioğlu 14.09.2019 00:00:00
Çok güzel ve keyifli bir büyük Başkanlar turu (6-15 Eylül) gerçekleştirdik ?? emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ?? Çanakkale de bizi karşılayan Makedonyalı Türk asıllı rehberiniz Tarkan Caphun bey harika gezdirdi., çok güzel anlattı , ilgilendi çok sempatik şakacıydı ,eneklerinden dolayı teşekkür ederim .Balkanlar da kaldığımız oteller kaliteli ve temizdi ?? başka gezilerde görüşmek üzere ?? Otobüs kaptanlarımız Uğur ve Yıldırım beylere çok teşekkür ediyorum ??Teşekkürler MSA TOUR ?? Muzaffer Şanlıtürk

Cafer Akkaya 14.09.2019 00:00:00
Bu tura katılırken endişe duyuyorduk.Ancak yarattığınız güven cesaretimizi arttırdı.Çok keyifli bir gezi oldu.Emeği geçenlere teşekkür ederiz.Bu turları daha kapsamlı olarak çoğaltabilirsiniz.

Mesut Özlük 11.09.2019 00:00:00
MSA TUR çok iyi Gap turumuz güzel geçiyor

Ramazan Yeşiloğlu 11.09.2019 00:00:00
Şirketimizden Bekir beyden ve rehberimizden çok memnunuz çok teşekkür ediyorum

Tülay Karaoğlu 11.09.2019 00:00:00
Msa Tour Bu iş bir ekip işi ve insanları memnun etmek gibi zor bir iş yapıyorsunuz. Birçok turlara katıldım ama sizinle olmak bana göre bir ayrıcalık .Elinize emeğinize sağlık tek kelimeyle şahane bir gezi oldu herkese tavsiyemdir.

Ali Topak 3.09.2019 00:00:00
Msa tour ekibine ve rehberlerine cok cok TSK ederim cok güzel bi balayı geçirdim Cok memnun kaldım başka bi turda görüşmek üzere

Süleyman Aslan 3.09.2019 00:00:00
Karadeniz gezisini tamamladik emegi gecen herkese tesekkurler siddetle tavsiye ederim ilgi ve alakasindan dolayi Bekir Beye ayrica tesekkur ederiz aklinizda hic suphe kalmasin soförler isinin ehli hersey kontrol altinda. bezdum da bezdum diyen varsa acil ilac MSA ile karadeniz gezisi olacaktir. Huzuuurrrrrrrr

Ayse Cetin 3.09.2019 00:00:00
Herşey harikaydı mükemmel Bi balayı geçirdik herkese tavsiye ederim özellikle tur liderimiz Bekir beye çok tşk ederim. Bir dahaki turlarda görüşmek üzere

İlknur Ekin 3.09.2019 00:00:00
Çok memnun kaldık harika bir gezi oldu çok eğlendik herkeze tavsiye ederim teşekkürler MSA tur

Sevil Sertçakacılar Demir 3.09.2019 00:00:00
Ayder Gito Badara yaylası

TC Nurgül Çeviktürk 3.09.2019 00:00:00
Batumlu Karadeniz turumuzda herşey harikaydı. Başta tur liderimiz Bekir bey olmak üzere rehberimiz Türkan hanıma, kaptanlarımız Mehmet bey ve Erkan beye çok teşekkür ediyorum. Güleryüzlü ve kaliteli çalışmalarının devamını diliyorum.

Ahmet Sekanlı 2.09.2019 00:00:00
çok güzel bir etkinlikle batı karadeniz turumuzu yaptık. MSA tur gerçekten programa tamamen uydu ve beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Bundan sonraki turlarımıza MSA ile devam edeceğiz…

Serap Çalık Uçuran 2.09.2019 00:00:00
EMO=Elektrik Mühendisleri Odamızın MSA tur ile düzenlediği Egenin İncileri gezisinden çok memnun kaldık.Rehberimiz Selçuk beyin bilgilendirici anlatımları, tur yetkilisi İbrahim beyle birlikte güleryüzlü,zarif ve beyefendi tavırları; araç sürücülerinin efendiliği ve o kadar yol boyunca bir kez bile sürüşlerinde riskli davranmamaları kayda değerdi.Ağırlandığımız oteller temizlik ve yemekleri açısından çok iyiydi. Araçlar priz ve havalandırma yönünden sorunsuz , başta sürekli soğuk suyumuz ve diğer ikramlar ihmal edilmemişti.Tercih etmelisiniz derim.Kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz eşim ve ben.

Gülcan Pekşen 1.09.2019 00:00:00
bekir kardeşin sayesinde rahat bir karadeniz turu yaptik

Cemile Darıcı 31.08.2019 00:00:00
güzel bi karadeniz turundayız şu an herşey yolunda çok şükür msa tur ekibine güler yüzleri ilgi ve alakaları bekir bey melek hnm şoförler çok teşekkür ederiz kesinlikle güvenebilirsiniz

Kemal Aksoy 30.08.2019 00:00:00
şuan karadeniz turundayız herşey mükemmel bekir bey ve rehberimiz herşeyiyle harika bu tutu düzenleyip emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Semra Nemli 27.08.2019 00:00:00
Çok güzel huzurlu bir şekilde Eskişehir gezimize gidip geldik. Msa tura ve katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Başka gezilerde yine birlikte olmak dileği ile.

Hacer Cakal 27.08.2019 00:00:00
seviyeli Güler yüzlü çözüm odaklı bir ekip başta Muzaffer bey ve ekibine çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ediyorum

Feyza Ahsen Uğur 27.08.2019 00:00:00
ekrar bir tur şirketi tercih edecek olsam bu yine MSA TUR olacak ...Saygili, disiplinli , güleryuzlu, ekibi sayesinde harika bir karadeniz gezisi yaşatti ....

TC Hatice Karaçay 27.08.2019 00:00:00
msa tur ile doğu karadeniz turu yaptık, dönüş yolundayız muhteşem bir gezi oldu,saygılı misafirperver, konaklamadaki tercihleri çok güzel yerler rahat ettik,eğlendik bizlere güzel anlar yaşattılar çok teşekkürler, tekrar farklı güzel yerlere beraber seyahat etmek dileği ile

Özlem Demirpençe Uçak 27.08.2019 00:00:00
Çok güzel bir karadeniz turu yaptık. Çok memnun kaldım.Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Profesyonel hizmet,kalite ve zamanlama harikaydı. Herşey için teşekkür ederim MSA .

Zerrin Eraslan 26.08.2019 00:00:00
Herşey çok güzeldi teşekkürler

Mahinur Akçil 25.08.2019 00:00:00
Gerçekten herşey süperdi msa tura bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederiz Başka gezilerde buluşmak dileğiyle

Saliha Dağistan 25.08.2019 00:00:00
Çok teşekkür ederiz çok güzel bir gezi oldu darısı bidahaki gezilerde inşallah

Aysun Tokta 25.08.2019 00:00:00
Çok memnun kaldım MSA tura en kısa zamanda tekrar katılmak istiyorum..

Aynur Güneş 23.08.2019 00:00:00
turda keyifli tatil geçirmelerini tavsiye ederim biz geçirdik samimî ictenliklerinden çok memnun kaldık tekrar katılmak dileğiyle inşallah

Alev Güngör 17.08.2019 00:00:00
Isparta lavanta ve salda turumuz çok güzeldiO? tur sorumlumuz ve tur rehberimiz çok ilgili samimi ve nazikti... bir otobüs dolu yabancıyı kaynaştıran aile ortamı yaratan güzel bir gün geçirmemizi sağlayan MSA tur ailesine teşekkür ederiz ?????? kesinlikle tavsiye ederim??aynı zamanda hem hesaplı hem de güvenilir!!! teşekkürler MSA tur

Ahmet Emircikoğlu 11.08.2019 00:00:00
31 temmuz çıkışlı doğu Karadeniz turuna katıldık ,ortalamaya göre oldukça temiz konaklama tesisleri seçilmiş ,ayrıca işletme sahibi Muzaffer bey ve rehberimiz Çağatay bey oldukça ilgililerdi ,genel olarak memnun kaldığımız bir gezi oldu msa tura teşekkür ederiz

Ayşe Uçar Gözütok 9.08.2019 00:00:00
31 Temmuz çıkışlı Karadeniz Batum turuna katıldım. Gösterilen ilgiden, aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Msa turu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Kurt Erkut 7.08.2019 00:00:00
Sorunsuz bir şekilde geçirdiğim ender gezilerden biri idi, tüm personelin ilgisi ve güler yüzlü olması, gidilen yerlerdeki hizmet karşılayanların alakası, anlaşılır bir şekilde bilgi verilmesi herşey mükemmeldi bundan sonraki gezilerimde tabiiki Msa tur tercihim, kesinlikle MSA turu tavsiye ediyorum.

Hatice Gençer 7.08.2019 00:00:00
Hizmetiyle kalitesiyle çok eğlenerek geçirdiğimiz güzel bir gezi oldu teşekkür ederiz

Nuriye Koruç 6.08.2019 00:00:00
Kan bağı atalardan can bağı çevrenden gelir. Cok guzrl bir cevre olusturmama vesile olan Msa Tur ailesine sonsuz tesekkurler.Sınırsız güleryüz, hizmet,özveri ve çözümcü anlayışlarıyla unutulmaz bir hafta yaşadım. Hemen diğer turlara katılma planları yapıldı bile

Ercan Çetinkaya 5.08.2019 00:00:00
MSA turla dokuz günlük Büyük Balkan Turu gerçekleştirdik çok memnun kaldık deneyimli bilgili ve güleryüzlü ekip herkese tavsiyedir Msa turla hayatı keşfedin

Melek Öncüler 4.08.2019 00:00:00
20-29 Temmuz da Balkanlar turuna katıldık. Yoğun bir program olmasına rağmen çok güzeldi.Tur çalışanları çok kibar ve ilgiliydi, çok donanımlı rehber ve usta kaptanlarla keyifli bir yolculuk yaşadık...Teşekkürler MSA Tur…

Hürses Ceylan 3.08.2019 00:00:00
20-29 Temmuz 2019 tarihlerinde büyük Balkan turuna katıldık. Tur yetkilileri, rehberimiz ve kaptanımız çok ilgililerdi. Teşekkür ediyoruz.

Ferhan Büyükyörük 1.08.2019 00:00:00
MSA Tour ile Büyük Balkanlar gezisi sırasında tanıştım. Öncelikle rehber seçimi konusunda kendilerini kutlamak isterim. Hem görsel, hem tarihi açıdan, geçmişi ve bugünüyle bölgeyi yaşattı bizlere... Bu konuda diğer bölgeler için de aynı hassasiyeti göstereceklerine inanıyorum... Başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Gümüş 31.07.2019 00:00:00
Bir grup arkadaşımla 20-29 Temmuz balkanlar turuna katıldık. Çok iyi bir rehber ve iyi bir organizasyonla, turu gerçekleştirdik. Bize verilen tüm sözler tutuldu. ilgileri samimi ve içten idi. Emeği geçenlere teşekkürler.

Murat Şavklıyıldız 31.07.2019 00:00:00
doğu karadeniz turu yapmak için kullandığımız antalya menşeili bir tur şirketi. karadeniz dışında da farklı turları var... gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim. özverili disiplinli ve güler yüzlü bir personel ekibi var, çözüm odaklı çalışıyorlar... aklınızın bir köşesinde bulunsun efendim. 

Ayşe Kasap Erkmen 30.07.2019 00:00:00
Merhabalar hayatımda ilk defa turla seyahat ettim ve limitlerimi biraz alcakta tutmuştum işin açıkcası ama beklentilerimin çok çok üstünde çıktı. Çok eğlendim,çok güldüm ve bir çok arkadaş edindim, bana kazandırdığı çok şey oldu. Hep diyorlar ya ilgilerine alakalarına bayıldım diye bunu bana yaşattığınız için Teşekkürler MSA Tour

TC Yaşar Süleyman Öcal 30.07.2019 00:00:00
Hayatımdaki üçüncü önemli tarih MSA tur ile Doğu Karadeniz turuna katılma tarihi oldu. 1984 yılında evlendiğim tarih süperdi,1996 yılında sigarayı bıraktığım tarih süperdi 24 .07.2019 MSA Tur ile Doğu Karadeniz turu süperdi. Bu kadar güzel insanlar ile tanışma fırsatı veren ve Mükemmel bir organizasyon sunan MSA Tura teşekkür ediyoruz.....

Ömer Güçlü 30.07.2019 00:00:00
ILK DEFA KATILDIĞIM TURDA MSA TURA GOSTERDIKLERI HASSASIYETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Ali Fuat Uz 30.07.2019 00:00:00
25 Temmuzda başladığımız Doğu Karadeniz turu rüya gibiydi.... Nasıl başladı nasıl bitti anlayamadım. Tabi ki böylesine güzel günleri yaşamamızın gerisinde ki ekibi kutluyorum.... Tur sorumlusu Bekir Beye rehberimiz Çağatay Beye kaptanlarımız Halil ve Hakan Beylere sonsuz teşekkürler...

Havva Koç 30.07.2019 00:00:00
Uzun süredir istediğim karadeniz turunu böylesine emeğine sevgi katan bir ekiple yaşamak cok güzeldi her sey son derece profesyoneldi herdaim tüm gezilerim msa turla diyorum tür operatörü oglum bekire rehberimiz çağataya kaptanlarımız hakan ve halil e sonsuz teşekkürler ....

Perihan Kılınç Sarı 30.07.2019 00:00:00
mükemmel bir tura katıldım adı MSA TUM EKIBINE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM kaptanlar hakan ve Halil beyler rehber çağatay bey organizatör Bekir bey ışını seven ilgili insanlar kusursuz ağırladılar herkese tavsiye ederim

Memnune Kvcr 30.07.2019 00:00:00
Rabbım dünyaki bütün doğal güzellikleri doğu Karadenize bahşetmiş bizde msa tur sayesinde bu güzellikleri gördük msa tur ekibi rehberlerine ve şöförlerine güler yüzlü hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz msa turla bir dahaki turlara...

Mehmet Cankaya 30.07.2019 00:00:00
10 numara 5 yildiz super.

Ayşe Özbaşı 29.07.2019 00:00:00
Turun ilgi alakasından kaldığımız otellerden; misafirperverliklerinden son derece memnun kaldım. Rehberimiz Çağatay bey in nezaketi sabrına da diyecek bşy yok gezi boyunca hiç sıkmadan keyifli sohbetleriyle bize eşlik etti. Eee tabi kaptanlarımız Halil ve Hakan bey e de teşekkürlerimizi borç biliriz. Herşeyiyle mükemmel bir turdu hiç pişman olmadım. Başka turlarda görüşmek üzere...

Hayati Öztürk 28.07.2019 00:00:00
Tavsiye ederim arkadaslar Ben katildim cok memnun oldum

Melike Cantekin 27.07.2019 00:00:00
Bütün görevlileri süper İlgi ve alaka Harika MSA TOUR başka bir turda görüşmek üzere

Eylem Kalem 24.07.2019 00:00:00
ilk kez bir turla tatile gittik ailece iyiki gitmişiz MSA Toura çok ama çok teşekkür ederiz Bekir beye Çağatay beye ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.Arkadaslar tura cikacaksaniz adresiniz Msa tour olmalı sevgiler Kalem ailesi

Ayca Uzumcu 24.07.2019 00:00:00
herşey için çok tşk ederiz.harika bir geziydi.rehberimiz Çağatay ve Bekir Beye anlayışlı, güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederiz.MSA tur tercihimiz her zaman:)

Sena Alhan 23.07.2019 00:00:00
Dolu dolu bir Karadeniz turu yaptık her şey güzeldi teşekkürler.

Rahime Şimşek Koçak 21.07.2019 00:00:00
Guzel yerlerin tadi ,guzel insanlar ve MSA ile cikar.Kaldigimiz oteller,gelen misafirler hersey mukemmeldi.Tam bir aile ortami.MSA Mükemmel Seyahat Acentasi

Hasan Hüseyin Üzümcü 20.07.2019 00:00:00
Tam anlamıyla dört dörtlük hizmet ve gayet ilgili rehber arkadaşlar...Teşekkürler...Kısa zamanda görüşmek üzere…

Mehmet Bayar 19.07.2019 00:00:00
bekir beye çok teşkür ederiz her şeyi çok güzeldi sagoler

Mustafa Arslan 17.07.2019 00:00:00
Güvenilir. Tura katılanların tasarrufunu düşünüyorlar.Çağatay rehberin derin bilgileri ile bizleri aydınlatmaları takdire şayandır . Çok memnun oldum. Ben Muzaffer Şanlıtürk ile seyahat etmeyi çok sevdim. Bu turla ikinci seyahatimdi. Gelecek yıllarda gene MSA turla gezmek isterim. Doğu Karadeniz Batum turu çok verimliydi. Tavsiye ederim.

Vicdan Küçük 16.07.2019 00:00:00
Herşey Harika tavsiyeye gerek yok

Hanife Coşkun 16.07.2019 00:00:00
Harika bir tur harika bir ekipti ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler

Fatma Coşkun 16.07.2019 00:00:00
10-16 Temmuz Karadeniz turuna katıldım ve iyiki katılmışım diyorum , iyiki MSA Touru tercih etmişim.Harika bir gezi oldu her şey mükemmeldi çok teşekkürler

Nevzat Bayram Karahan 16.07.2019 00:00:00
10-17 temmuz doğu karadeniz batum turuna ailecek katılırsan şimdi dönüş yolundayız. harika bir gezi oldu firma konaklama için güzel yerlerde seçiyor, güzel bir tur programı ayarlıyor her detayı düşünüyor. Misafirlere ekstradan ne kadar az harcamayla kaliteli güzel tatildi yaptırabiliriz anlayışında Muzaffer Bey ve ekibine tur rehberimiz Çağatay Beye çok teşekür ediyorum. — Muzaffer Şanlıtürk ile birlikte.

Ümran Mutlu 16.07.2019 00:00:00
Sorunsuz bir karadeniz turuydu.İlgili ve sabırlı bir ekipti Herkese tavsiye ederim MSA ve ekibine tesekkür ederim.

Ramazan Yılmaz 14.07.2019 00:00:00
çok beğendim.Tüm dostlara tavsiye ederim.Tekrar gitmeyi düşünüyorum.MSA tura teşekkürler.

Ragıp Okudan 10.07.2019 00:00:00
Balkan turu, çok güzel ve eğlenceli geçti,hem MSA nin programı, hem de grup çok güzeldi, teşekkürler

Havva Özden 10.07.2019 00:00:00
Henüz gidiyoruz Muzaffer bey seyahat için bilgi verdi şimdilik ilgiden memnunuz. Bugün 16 Temmuz itibariyle turumuzu tamamlıyoruz her şey çok güzeldi,nezaket ,sevgi , saygı ve hassasiyet.Bir gezide tur sahibinin ve görevlilerin gösterebilrceği incelık hepsinin üzerindeydi yani her şey fevkaladenin fevkindeydi.Saygılarımız ve sevgilerimizle en içten teşekkürler.Yolunuz açık olsun.

Tülin Şahin Karagöz 10.07.2019 00:00:00
Harika bir tur Harika bir ekip en güzel zamanlar msa turla herkeze tavsiye ederim Bekir beye teşekkürler ilgisinden dolayı iyi çalışmalar dileriz

Fatih Arısoy 9.07.2019 00:00:00
3-10 Temmuz kara Deniz turuna katıldım ver her şey çok güzeldi

Zafer Öztürk 9.07.2019 00:00:00
İlgi,alaka,samimiyet,konaklama,gezi herşey çok güzeldi.Tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Teşekkürler Muzaffer bey teşekkürler Çağatay bey.

Ozkan Cetin 9.07.2019 00:00:00
3 /9 temmuzda yapmış olduğum msa tur ile yapmış olduğum Karadeniz turu rehberiyle şöförüyle en önemlisi tur sahibi muzaffer beyin kibarlıyla mükemel üstü tatil yaptım onlara hizmetlrinden dolayı çok teşekkür ediyorum en büyük m s a tur saygılar

İrfan Durmaz 9.07.2019 00:00:00
Bugün geri dönüş ama aklımız Karadeniz’de kaldı.Harika bir gezi oldu.Herşey İçin Muzaffer Beye ,rehberimiz Hasan Çağatay beye ve şoförlerimize çok teşekkür ederiz.Başka gezilerde de tek tercihimiz kesinlikle MSA tur olacak.Şimdi “ateş bizi çağırıyor” geliyoruz Antalyaaa

Tarik Dvrc 9.07.2019 00:00:00
3...9 temmuz Karadeniz turu efsane ekip Muzaffer Bey ve Rehberimiz Çağatay Beye sonsuz tesekkurler… yayla havasını alınca zıpkın gibi fişşek gibi olduk valla....Herkese MSA TUR tavsiye edilir bir sonraki turun planları yapılmaya başlanır..

Bayram Alhan 9.07.2019 00:00:00
3-10 temmuz 2019 tarihleri arasında msa turla karadeniz turuna çıktık ve çok memnun kaldıkk.Başta hemşerim muzaffer beye kaptanlarımıza ve rehberimiz çağatay bey kardeşime çok teşekkür ederim.

Nurgül Altındal Ekşi 9.07.2019 00:00:00
Herşey için teşekkürler sayenizde çok güzel yerler ve balayı tatili yaptık süper bir ekiple Antalya ya geri dönüyoruz Muzaffer beye rehberimiz Çağatay bey’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz birdahaki sefere tatile gelirsek tek tercihimiz MSA’tur olacaktır

Ugur Yılmaz Deniz 9.07.2019 00:00:00
Güzel yüzlü ve iyi bir hizmet almak isterseniz MSA tur’u seçebilirsiniz :)

Mahmut Toprak 9.07.2019 00:00:00
Her şey çok güzel ama otobüs içinde arada çay da verilse çok iyi olur.

Hasan Tombak 9.07.2019 00:00:00
öncelikle rehberleri Ozan abi çok iyiydi gerek bilgisiyle gerekte nezaketi ile muhteşem bi insandı onu tanıdığımıza çok sevindik çok rahat eğlenceli ve en önemlisi samimi bi yolculuk geçirdik ev konforunda olmayan o koltuklar bile sanki evimdeymişim gibi rahat hissettirdi Şahin abi ayrı zaten süper bi insan çok iyi ilgilendi muhabbeti ile sohpeti ile bana bi abi diğer yolculara kardeş oldu sağolsun Genel Olarak programları gezdirdikleri heryer Konakladığımız oteller çok ince ince düşünülmüştü herşey çok muazzamdı ve katıldığım en iyi turdu Msa Tura çok teşekkür ediyorum ve Canı gönülden Tavsiye ediyorum

Türkan Öztürk Divarci 8.07.2019 00:00:00
ilgi alaka ve dürüstlük....Seçtikleri konaklama yerleri de çok güzel ve kaliteliydi herkese tavsiye ederim.Aklınızda soru işareti kalmasın paranızın üstünde hizmet alıyorsunuz ...teşekkürler Muzaffer Bey ve Çağatay Bey

Mesut Özlük 7.07.2019 00:00:00
Msa tour ayrıcalığıyla gezimiz devam ediyor kendilerine teşekkür ederim başka bir gezide görüşmek üzere

Mehmet Kara 6.07.2019 00:00:00
Her çok güzeldi çok teşekkür ederim

Serap Ayaz 4.07.2019 00:00:00
kesinlikle tavsiye ederim hepsi isin ustası profesyonel çok keyifli güzel günler geçirdik sayelerinde çok teşekkür ederim

Özlem Kandil 2.07.2019 00:00:00
Msa Tour ile Doğu Karadeniz katıldım. Çok memnun kaldım. Katılmak isteyenler gönül rahatlığı ile katılabilirler. Her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ediyorum. Bir daha ki turda görüşmek dileğiyle.

Aysegül AYŞEGÜL 2.07.2019 00:00:00
İlk defa yolculuk yaptım Msa ile. Doğru bir seçim yapmışım İstanbul gezisi boyunca güler yüzlü ve yardım sever personeli ile güzel bir gezi geçirdim. Bundan sonrası için tercih edeceğim bir tur olacak. İyi çalışmalar. :)

Mehmet Ayşe Çul 30.06.2019 00:00:00
Bana tur gezisini sevdirdi.Teşekkürler.

Huriye Çevikbaş Kara 29.06.2019 00:00:00
her sey cok guzeldi cok memnun kaldik arkadaslarin hepsi uyumlu onlardan da Allah razi olsun bana sorarlar ise bu touru oneririm gitmeyenlere tavsiye ederim Allah razi olsun

Leyla Hülya Torun 22.06.2019 00:00:00
10 HAZ. BALKAN Turundaki sıcak insani ilgi ve alakanızın eksilmeden sürmesi ümidiyle başarılarınızın devamını dileriz LEYLA& ZEKİ TORUN

Halil Tezcan 20.06.2019 00:00:00
08-14 Ekim 2019 tarihleri arasında MSA Turla Güney Doğu Anadolu Gap Turuna katılarak muhteşem bir gezi yaptık.MSA Turla yaptığımız bu dördüncü gezimiz oldu (SÜMERBANK olarak Balkanlar,Lavanta ve Salda Gölü,Meis Adası) ve şimdide GAP gezisi.Gördüm ki MSA Tur gezilerdeki çıtayı daha da yukarı taşıyor "kaldığımız otellerle,yediğimiz yemeklerle,yapılan ikramlarla muhteşem" Gezimizde MSA Tur adına eşlik eden başta Bekir kardeşimize bize olan ilgi ve sıcaklığından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.Rehberimiz Adnan beye yöreyi çok iyi bilmesi ve yöre ile ilgili bizlere lehçesiyle muhteşem bir lezzet dunduğundan dolayı sonsuz teşekkür ediyorun,kaptanlarımız Mehmet ve İbrahim kardeşlerimizin bizlere karşı mütevazi tutumlarından dolayı ve hiç bir isteğimizi geri çevirmiyerek bizlere muhteşem bir yolculuk yaptırdıkları için sonsuz teşekkürletimi sunuyorum.MSA ailesinin güzel insanlarına söyleyecek birşey bulamıyorum,sizleri gönülden tebrik ediyorum,yolunuz açık olsun MSA. Halil Tezcan SÜMERBANK Vakfı Antalya Temsilcisi

Halil Tezcan 20.06.2019 00:00:00
MSA Tur ile birlikte yapmış olduğumuz Yurt Dışı ve Yurt İçi Kültür Turlarımızda SÜMERBANK camiamıza tur süresince gerekli ilgiyi esirgemeyen MSA Tur çalışanlarından,Muzaffer,Şahin,Bekir kardeşimize,Sakine,Nilgün ve Gözde kızımıza teşekkür ederim. Bu yolda başarılı çalışmalarının hep devanını dilerim,sevgiler.Halil Tezcan SÜMERBANK Vakfı Antalya Temsilcisi

Selma Özkurt 20.06.2019 00:00:00
Ben emekli bir öğretmenim.Alanyadan Balkan turuna katıldım.İyi ki katılmışım.Balkan toprakları beni çok etkiledi.Tur işletmecisi Muzaffer Şanlıtürk ve ekibine çok teşekkür ederim.Muazzam bir organizasyon seviyeli saygılı,güleryüzlü ve çok dikkatli olmaları herkesi çok mutlu etti.Genç olmalarına rağmen çok anlayışlı ve kültürlüler.Kendilerini tebrik eder yollarının açık olmasını Allahtan dilerim.Ayrıca rehber olarak İzmirden katılan Ali Mert gencimize de çok teşekkür ederim.Çok beyendik sanki bir prof.maşallah.Kendisini çok iyi yetiştirmiş O bunda yolu açık olsun.Msa turu herkese tavsiye ederim.

Ali Karaca 19.06.2019 00:00:00
Bir haftalık güzel bir Karadeniz gezisi gerçekleştirdik. Tur görevlisi Sakine Hanım ve Rehber Çağatay Bey oldukça alakalı ve işlerinde başarılar. Kaptanlarda çok dikkatliydiler. MSA tura teşekkür ederim.

Nuran Türeli 19.06.2019 00:00:00
saygılı samimi mükemmel msa teşekkür ler

Ramazan Savran 19.06.2019 00:00:00
Harika bir ekip, mükemmel geziler, unutulmaz deneyimler msa turda.

Yıldırım Hamdi 19.06.2019 00:00:00
Eşimle Balkan turuna katıldık. Nasıl geçecek diye endişe içinde iken harika bir gezi oldu. Bunu sağlayan şirket yönetimine, işinin ehli rehberimiz Ali Mert beye gönülden teşekkürler. Sanırım seyahat şirketimizi bulduk. Yeni gezilerde buluşmak dileği ile...

Gülhan Yılmaz 18.06.2019 00:00:00
Ben emekli öğretmenim, 10 üzerinden 10 olan bu tura son anda katıldım. İyiki katılmışım. Bu turda mükemmel bir ekiple karşılaştım , iyi yetistirilmis 3 pırlanta genç, turun sahibi oglum Muzaffer, 2.oglum Sahin artik onlar benim oglum,3oglum süper bir rehber olan Ali Mert . Allah ayaklarini tasa degdirmesin..İki mükemmel kaptanı unutmamak lazım onlarada ayrıca teşekkür ediyorum. Herşey bu turda planlı, gezdigimiz o kadar çok yer oldu ki çocukların güler yüzünden, arabada ki servislerden , yediğimiz yemeklerden,yaptığımız tekne turlarından o kadar memnun kaldık ki yorulmadik desem abartiyor olmam. Allah bana MSA turla tekrar gezmeyi nasip eder inşallah.

Faden Knc 18.06.2019 00:00:00
ilk kez katıldım sıcak ,guleryuz deneyimli rehber akılda kalabilecek bilgiler .çok güzel bir tur oldu benim için tüm dostlara tavsiye ederim.

Serife Özen 18.06.2019 00:00:00
Geri dönüş başladı çok güzel bir geziydin çok sıcak rehberler Sakine hanım çağatay bey hep yardımcı oldular güler yüzleri len ve sakalariylan ve şoförlerimizde çok dikkatli bey efendiler yolculara da çok kaymasdik çok memnun kaldık herkez ede davsiye ederim

Emine Aydemir 18.06.2019 00:00:00
herşey çok güzeldi çok memnun kaldık sakine hanıma rehberimiz Çağatay beye ve soforlerimize çok teşekkür ederiz.

İsmail Kaya 18.06.2019 00:00:00
Tabiki tavsiye ederim ekip harikaydı sakine hanım güler yüzü ile tüm müşterilere olumlu bir enerji verdiğine inanıyororum sağolsunlar hepsine teşekkür ediyorum

TC Sezer Özdemir 18.06.2019 00:00:00
Güzel bir tur güzel dostluklar MSA da emeği geçen tüm personele çok tşk ler .Herkesin bu güzel deneyimi yaşaması gerekir

Asuman Fural 18.06.2019 00:00:00
Rehberiyle şöforü ile yöneticileri ile büyük bir aile .Herşeyi ile güzel mutlu bir tur yaptık.zHepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz esimle birlikte.Dogru tercih.

Celal Denizli 18.06.2019 00:00:00
Büyük Balkan turuna katıldım İyi bir Organizasyon keyif verici idi teşekkürler

Mustafa Yıldırım Karacan 18.06.2019 00:00:00
Çok güzel günler geçìrdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Gülden-süleyman Toksöz 18.06.2019 00:00:00
Herşey çok güzeldi..Keyifli bir Balkan turu geçirdik.. Güzel dostluklarla birlikte..

Zehra Günay Tığlı 18.06.2019 00:00:00
Kesinlikle tavsiye ederim özellikle rahat yolculuk yapmak isteyenler uyum içinde gitmek isteyenler ve en önemlisi yazdıkları programa uyan bir tur istiyorlarsa doğru adres MSA tour

Göksel Şimşek 18.06.2019 00:00:00
Genç ama oldukça tecrübeli.Kibar ama prensip sahibi.Candan ama seviyeli.Düzenledikleri tüm turlar bu kalitede.Antalyanin yeni yüzü icin 5 yildiz az 

Ahmet Bardak 12.06.2019 00:00:00
Karadeniz turundan yeni geldim mükemmeldi msa tür gerçekten farklı bir FİRMA insana değer vermenin güzelliğine vardık bekir by çağatay by ve kaptanlarımız hüseyin ve mehmet by çooooook teşekkür ederim

Seda İşler 11.06.2019 00:00:00
Bir hayalimizi daha gerceklestirmis olmanin mutlulugu icindeyiz. Hayallerimizi guleryuz ve kalitesiyle eslik eden Bekir Bey ve MSA TOUR ekibine sonsuz tesekkurler

Mehmet Esengül Haskanlı 29.05.2019 00:00:00
Güvenli ve hizmetleri çok başarılı

Esin Başçı Karataş 29.04.2019 00:00:00
muzaffer bey ve ekibiyle 2. defa birlikte gezdik.Bir ekip işini bu kadar hakkıyla yapabilir. şoföründen acente sorumlusuna tüm ekibin ilgisi kibarligi ve saygısından dolayı çok teşekkürler. Harika bir hafta sonu oldu bizim için. Tekrar gorusecegimize şimdiden eminim. teşekkürler muzaffer bey ve MSA ailesi. .. — Esra Köksal Özkaya ve Muteber Özgül ile birlikte.

Tc Yeliz Öztaş 27.04.2019 00:00:00
Sempatik,tatlı dilli,güleryüzlü bir ekip.Sorunsuz ulaşım,konaklama ,organizasyon muhteşem ...keyifli+eğlenceli bir tur sonrası MSA tour ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum ??tekrar görüşmek üzere

Bekir Ceylan 25.04.2019 00:00:00
Güzel bir Karadeniz turuydu çok teşekkürler Muzaffer bey

Hüseyin Bedir 24.04.2019 00:00:00
harika karadeniz turu yaptık msa turdan cok memnun kaldık.tsk msa tur. — Yusuf Doğan ve Selcuk Göz ile birlikte.

Hilmi Yurtseven 22.04.2019 00:00:00
Konakladığımız oteller gayet temiz ve güzeldi. Tour tarafından karşılanan yemekler on numaraydı. Teşekkürler msa tour Teşekkürler Muzaffer bey.

Ahmet Tezcan 21.04.2019 00:00:00
karadeniz turu icin tesekur ederim

Mehmet Karabacak 21.04.2019 00:00:00
Yaptığımız geziden ve muzaffer beyden allah razı olsun

Ali Inci 21.04.2019 00:00:00
Tşk msa tour herşey çok güzeldi

Osman Eser 17.04.2019 00:00:00
Deneyin görün profesyonel bir ekip kadrosuyla sorunsuz ve keyifli turlara imza atmış bir kişi.MSA TOUR farkını sizde yaşayın

Özlem Erik 14.04.2019 00:00:00
Grupla gezmek isteyen herkese tavsiye ederim.çok güzel çok keyifliydi.güler yüz bilgili bir kadro ile çok kaliteli hizmet aldım emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Mehmet Karataş 14.04.2019 00:00:00
Muhteşem organizasyon ekibi sahibi tüm personeli ve konaklattıgı yerleri misafirlerinin isteklerini fazlasıyla karşılamaları turlarda bi aile edasıyla eğlenceli güzel geziler düzenlemesi teşekkür ederiz muhteşemsiniz Msa Tour

Kamile Soydal Acun 14.04.2019 00:00:00
Tur bitene kadar ilgili oldukları için

Funda Özen 10.04.2019 00:00:00
Herşey çok güzeldi; rehberinden, oteline, servisinden, tur planına... Sizinle gezmek bir ayrıcalıktı. Herşey için teşekkürler. 

Mine Yeğinaltay 7.04.2019 00:00:00
Sorunsuz ulaşım ve konaklama güleryüzlü saygılı hizmet ...Herşey çok güzeldi emeği geçen herkese teşekkürler

Hande Tetik 7.04.2019 00:00:00
Herşey beklediğimden de güzeldi. İşlerinde çok ilgili ve çok titizler. Konfor alanına ve insana değer veren harika bi hizmet anlayışları var. Gezdiğimiz yerlerde kültürel anlamda da bilgiye harika rehberlik hizmeti sayesinde doydum. Kısacası çok memnun kaldım. Ve herkese tavsiye ediyorum. O

Çiğdem Koşan 7.04.2019 00:00:00
Yine çok güzel çok keyifli bir tur yaşadık Msa Tur farkı Ve kalitesiyle...Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim.Yeni turlarda görüşmek üzere....

Aysun Iyiay 7.04.2019 00:00:00
Msa tur ile ikinci kez geziye katıldım eklenecek hiç bir şey yok tek kelime ile mükemmel güler yüz saygı en önemlisi vermiş oldukları güven teşekkür ediyorum yeni bir gezide buluşmak dileğiyle tüm MSA ekibine başarılar


Galeri
Misafir Görüşleri

 • Handan Karakaya Ulukul
 • 20.08.2020

kırıkkaleden katıldım doğu karadeniz turuna ve gerçekten çok memnun kaldım bize vaad edilen her şeyi fazlası ile yerine getirdiler otellerden olsun yemeklerden olsun çok memnun kaldım verdiğim parayı fazlasıyla hak ettiler gerçekten buna değdi muzaffer beye çok teşekkür ederim


 • Büşra Dikmanoğlu
 • 20.08.2020

12-19 Agustos Dogu Karadeniz turuna katıldık.Öyle güzel yerlerdi ki anlatılmaz yaşanır.??Tabi ki hepsini @msa.tour farkı ile yaşadık.Muzaffer Bey ve Rehberimiz Dursun bey çok teşekkür ederiz.ilgi ve alakaları,kaldıgımız oteller, herşey dört dörtlüktü.Herşey için çok teşekkür ederiz.Bir sonra ki turumuz da tercihimiz tabiki @msa.tour?? @ Antalya, Turkey


 • Emre Dikmanoğlu
 • 19.08.2020

12 / 19 Ağustos Doğu Karadeniz turuna katıldık. öncelikle Msa toura çok çok teşekkür ederiz.cok güzel bı organizasyondu . gerek kalcagimiz yerlerin güzel ve temiz olusu, gezdigimiz yerleri en güzel bı şekilde sunum yapan rehberimiz , aynı zamanda bütün söylenen aktivitelerin yerine getirildiği icin gayet memnunuz...herkese kesinlikle tavsiye ederim.. en yakın zamanda görüşmek üzere..takipteyim..


 • Yasir Cesur
 • 18.08.2020

12 ağustos-19 ağustos doğu karadeniz turuna katıldık.msa turu seçtiğimiz icin çok şanslıyız. çok memnun kaldik ve çok mutlu olduk.eğlenceli geziler için msa tur sahibi muzaffer beye ve rehberimiz Dursun beye cok tesekkür ederiz. muzaffer bey herkesle birebir ilgilendi.rehberimiz Dursun bey çok keyifli anlatimlari ile bizlere bilgiler verdi.kendimizi aile ortaminda hissetmemizi sağladilar.artık turlarımızı msa turla çıkacağız. herkese tavsiye ederim. kesinlikle memnun kalırsıniz.


 • İnci Doğan
 • 18.08.2020

turunuzdan çok memnun kaldık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim


 • Klaudia Naji Cesur
 • 18.08.2020

Teşekkür ederız, her şey çok güzeldı, msa turla gezmek çok keyifli. Memnun kalmadığımız hiç bir nokta yok. 7 yaşında kızımız çok rahat ettı. Çocuklu aileler rahatlıkla gidebilirler


 • Tuncel Cibar
 • 18.08.2020

güzel bir tur düzenlemişsiniz teşekkür ederim tavsiye ederim


 • İbrahim Tatlıpınar
 • 18.08.2020

12-19 ağustos doğu karadeniz turuna katıldık. Verilen hizmet üst düzeyde kaliteli ve verdiğimiz ücretin çok üstunde bir hizmetle karşılaştık gerek personel gerekse rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. öncelikli olarak ilk turla bir seyahat geçirdik ne kadar rahat ve gidilebilecek heryere turun imkanlarından yararlanmak oldukça rahat ve konforlu. Gelmek isteyen arkadaşlara burdan tavsiyemdir. Geldiğiniz zaman Bolca güleryüz ve hizmet alacaksınız. Burdan Muzaffer Beye teşekkür ediyor ve bir dahaki turlara katılmak için sabırsızlıkla bekliyorum.


 • Raziye Canmaya
 • 26.07.2020

Tur yetkileri gayet ilgili ve güler yüzlü. Rehberimiz gideceğimiz yerler hakkında fazlasıyla bilgi verdi bunu eğlenceli bir dille ve tarzla yaptığı için sıkılma gibi bir durumumuz söz konusu olmadı. Tur fiyatları falan da gayet uygundu. Biz arkadaşlarımla çok memnun kaldık. Bir daha ki tur programımız olursa tercihimiz yine kendilerinden yana olacak


 • Alperen Kadir Sungur
 • 24.07.2020

Alperen Kadir Sungur


 • Khaled Hamdan Zkarni
 • 23.07.2020

Muhteşem turları yaparsınız çok eğlendik Sizi çok teşekkür ediyorum


 • Pervin Esedullayeva
 • 20.07.2020

MSA ekibinin ilgisi ve çalışma düzeni çok dakik. çözüm odaklı ve profesyonel arkadaşlık. bunun için teşekkür ederim. yeni tanıştım MSA ile umarim daha güzel günlerimize imza atarlar.


 • Ezgi Öztürk
 • 14.07.2020

MSA TOUR ile Günübirlik Adrasan Tekne Turu Deneyimi 12 Temmuz 2020 Pazar günü Adrasan-Suluada Tekne turuna katılmak için birkaç gün önce Instagram sayfalarında (@msa.tour) yayınladıkları numaradan Whatsapp üzerinden mesajlaşarak kolayca rezervasyon yaptırdık. Turdan bir gün önce arayarak, belirlediğimiz duraktan saat kaçta alacaklarını bildirdiler. Tur günü tam saatinde durakta oldular. Minibüste 15 kişiydik. Ortalama 1 saat sonra 15 dk mola verdik. Mola verdiğimiz yer pek hoş değildi açıkçası. Saat tam 10:00'da Adrasan sahildeydik. Minibüsten inip bizi bekleyen "Irem 3" isimli teknemize bindik ve turumuz tam anlamıyla başlamış oldu. Toplamda 5 koyu ziyaret ettik hepsinde ortalama 1 saat yüzme molası verdik. Sırasıyla; 1) Amerikan Koyu -> 2) Koyun ismini unuttum -> 3) Suluada -> 4) Hacivat koyu -> 5) Adrasan Koyu Öğle yemeği olarak; Balık + Makarna + Salata + Ekmek vardı. Gayet lezzetliydi. Doymayan bir daha yemek alabiliyordu :) Daha sonra Çay + Kurabiye ve en sonda da meyve tabağı servis edildi (Kavun + Karpuz) Saat 17:00'da tekrar Adrasan sahile geldik. Bizi bekleyen servis aracımıza binerek alındığımız noktalara bırakılmak üzere yola çıktık. Teknede de 15 kişiydik ve bu sebeple kimse birbirine yakın değildi. Nezih insanlar vardı. Kimse kimseyi hiçbir anlamda rahatsız etmiyordu. Müzikler gayet kaliteliydi. Caner kaptan ve yanındaki diğer görevli (ismini unuttum özür diliyorum) her anlamda yardımsever kişilerdi. Gereksiz bir samimiyete girerek sizleri asla rahatsız etmiyorlardı ama bir o kadar da eğlenceli ve bizleri her gittiğimiz koyda etkinliklere yönlendiriyorlardı. Kısacası; normalde bu tarz turların sistemsizligi sebebi ile sevmezken MSA TOUR şirketi ile sorunsuz bir şekilde ilerlediği için turlara bakış açımız değişti. Turunuzun sorunsuz geçmesini ve eğlenmeyi istiyorsanız MSA TOUR'a bir şans verebilirsiniz bence :) Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


 • Melahat Yavuz
 • 14.07.2020

İlgi alaka ve profesyonellik adına her şey çok güzeldi. Bence 5 yıldız bir kapadokya turu geçirdik. Bekir bey e ekstra teşekkürlerimi sunuyorum isteklerimiz konusunda bizi hiç kırmadı. Bundan sonra tek adresimiz MSA tour


 • Halil Yavuz
 • 15.03.2020

Çanakkale ve Bursa turu cok mükemmel gecti. Canakkale hava sartları cok güzeldi. Pazar günü ise hava kapalı olmasına ragmen cok güzel gecti. Zaman kısa olmasına rağmen cok yer gezdik süper gectiiiiiii.......


 • Zeliha Çevik Şan
 • 15.03.2020

ilk defa Bursa ve Çanakkale'ye geldim ve tur çok güzel geçti Rehberimiz Hasan Bey çok güzel bir sunum yaptı Çanakkale bir gün yetmezmiş çok güzel gezdik bir gün sürdü ama çok güzel gezdik tekrar turla Çanakkale turu yapmak isterim arkasından Bursa'ya geldik Bursa'da bir gündü ama o da yetmedi İnşallah m s a turla bundan sonra gezeceğim Zeliha Şan Teşekkürler m s a


 • Mizan Gül
 • 15.03.2020

Çanakkale ve Bursa turundan çok memnun kaldık ve rehberimiz Hasan bey ve Bekir bey esliginde konaklama ,gezi,yolculuk programlarıda çok güzeldi rehberimiz Hasan beyede verdigi bilgilerden dolayı çok tesekkur ediyoruz


 • Mustafa Ayçiçek
 • 15.03.2020

Msa tur sahibi başta olmak üzere 13.14 mart Çanakkale turunda bizimle birlikte olan Bekir bey ve rehberimiz Hasan bey sayesinde çok güzel Bir haftasonu geçirmemiz İ ve tarihimizi yaşarcasına anlatımları ve rezavasyon konusunda hiç bir masraftan kaçinmadan müşterisineverdigi degerli fazlasıyla kanıtladılar emegi geçen tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ederim msa tur dendiğinde gözü kapalı tercih edebilirsiniz ben Mustafa AYÇİÇEK ve eşim Fadime AYÇİÇEK adına tebrik ederim. Bir dahaki turda buluşmak dilegiyle


 • Birim Keresteci Buhur
 • 15.03.2020

Msa ile Çanakkale Bursa turu yaptık çok güzel. bir turdu hiçbir sıkıntı yaşamadık Rehberimiz Hasan Bey ve Tur operatörü Bekir bey e teşekkürler Birim BUHUR


 • Fadime Ayçiçek
 • 15.03.2020

Rehberimiz hasan bey ve tur sahibi bekir beye tesekkür ederim ilgi ve alaka süperdi bir sonraki turda görüşmek üzere


 • Nergis Yaman
 • 15.03.2020

Tek kelimeyle mükemmel Rehberimiz Hasanbeye teşekkürler


 • Selma Özkurt
 • 10.03.2020

Çok çok dolu geçen bir Kıbrıs turunu tamamladık.Bir günde gezersiniz Kıbrısı diyenlere şaşarım demekki hiç gezmemişler Kıbrısı bize üç gün bile az geldi.Her tarafı tarih kokuyor.Kaç medeniyet yaşamış sonra 1974 çekilen çileler vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizin başucunda bir fatiha okumayı bize nasip olmasına vesile olan tüm Msa tour çalışanlarına rehberimize çok çok teşekkür ederiz.İnşallah başka tourlara da katılırız. Bu yıl katıldığımız dördüncü gezi oldu.Herhangi bir sorun yaşamadık.Seçilen oteller,rehberlik hizmetleri,ulaşım kalitesi ve kendilerinin ilgi ve alakaları herkesi memnun etti.Daha çok gençler Allah yollarını açık etsin.Hepsini çok seviyoruz.


 • Emel Çoban
 • 9.03.2020

8 mart Kıbrıs gezisi çok keyifliydi. Verdiğiniz kaliteli hizmet ve güler yüzleriniz için teşekkür ediyorum. Bir sonraki gezide buluşmak üzere.


 • Ali Tolu
 • 1.02.2020

Dedikleri gibi MSA Tour ile keyifli bir tatil herkesin hakkı


 • Fatma Kızılboğa Bozova
 • 14.01.2020

Asıl biz size teşekkür ederiz bize bu güzellikleri yaşattığınız için bir numarasın MSA tur


 • İbrahim Aytar
 • 11.01.2020

kars gezimizin basindan sonuna kadar cok guzel gecmesini saglayan msa turizme ve rehberimiz bekir beye cok tesekkur ederiz. gezdigimiz yerler kaldigimiz otel ve konaklama yerlerin kalitesinden dolayi bizler cok memnun kaldik. gitmeyi dusunenlere kesinlikle tavsiye ederiz.


 • Nazik Gök
 • 11.01.2020

Biz de sizi tercih edip bu tura katıldığınız için son derece mutluyuz Her şey için teşekkürler her şey çok güzeldi. sizleri tebrik ediyorum.. bize demiştiniz ki yemeyeceğimiz yerde size yemek yedirmeyiz, yatmayacağımız yerde sizi yatırmayız kaliteniz ve insanı olan saygınız daim olsun..


 • Yasemin Doğan
 • 10.01.2020

07-10 ocak 2019 tarihleri arasında doğu ekspresi turunu arkadaşımın tavsiyesi üzerine Msa tourla yaptım..konaklama, restaurant seçimleri, rehberlik hizmeti çok çok iyiydi,rüya gibi bir tatil geçirmemi sağlayan Bekir Bey ve muzaffer beye çok çok teşekkür ederim..


 • Hatice Biten
 • 10.01.2020

Msa Tour ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır.. Profesyonel ve güleryüzlü ekip, sonuç sizinle yapmış olduğum rüya gibi tatile bir yenisi daha eklendi. Doğu eksper turu için Muzaffer bey ve Bekir beye çok ama çok teşekkür ederim..


 • Bülent Horzum
 • 8.01.2020

Msa Tour kann ich nur Empfehlen!??msa tur cok güzel tavsiye ederim


 • Hatice Gözlü
 • 7.01.2020

İlk yolculugum msatur harika bekirbey mşsafirler ile cok ilgili harika teşekkürler msa tur


 • Sevtap Opak
 • 4.01.2020

Yılbaşına özel Batum-Ayder Yaylası Turuna 3 kişi katıldık. Bize çok güzel ve rahat bir tatil yaşattığı için MSA TURa ilgi ve alakasından dolayı MUZAFFER BEYe teşekkür ediyoruz.


 • Demet Ilıman
 • 3.01.2020

Mükemmelin ötesinde bir tatil yaşattınız.. Huzur, keyif , bol bol kahkaha , güven ve eğlenceyle geçen doyumsuz anlar için Muzaffer Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle…


 • Hatice Yılmaz
 • 3.01.2020

Tatil şahane oteller tertemiz rehberlerimiz güzel maddi çıkar gözetilmeden kendimizi MSA Tour un misafiri gibi hissettik çok çok tşekkürler. İnşallah yeni tur larda beraber oluruz.


 • Serhat Urun
 • 3.01.2020

30/12/2019-02/01/2020 tarihleri arasında Batum/Ayder gezisini birlikte gerçekleştirdik,herşey çok güzeldi , Muzaffer bey ve Ramazan bey’e çok tşkederiz.Gönül rahatlığıyla MSA Tour’u tercih edebilirsiniz...


 • Canan Gülbayrak
 • 2.01.2020

Cok keyifli bir gezi oldu. Bizi bir müşteri gibi değil bir misafir gibi ağırladınız. Tüm ekibe emekleri, samimiyetleri ve güler yüzleri icin cok teşekkür ederiz


 • Remziye Çakmakçı
 • 2.01.2020

Yılbaşı turu Harika Bi geziydi çok keyif aldım


 • Serdar Cekin
 • 2.01.2020

Yılbaşında katıldığımız Batum-Ayder turunda; rezervasyon ve tur öncesinde Bekir Beye, turumuz boyunca bize eşlik eden Muzaffer Beye çok teşşekkür ediyoruz. Herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi, konaklanılan oteller, yemek için gidilen mekanlar, yerel rehber ve ulaşım şirketleri, eğlenceler, sürprizler vs. herşeyiyle çok güzeldi. Birdahaki turda görüşmek dileklerimizle..


 • Melek Karadag
 • 18.12.2019

My termal otele kaplıca turuna katıldık ve çok memnun kaldık tavsiye ederim


 • Yoğba Yaldız
 • 26.11.2019

Msa Tourla üç günlük Kıbrıs gezisinde birlikteydik.. sayelerinde çok güzel bir üç gün geçirdik.. tur öncesinde de tur boyunca da ekip olarak gayet sıcak ve içtenlerdi.. otel mükemmeldi.. Ebubekir beye, rehberimiz Mehmet beye, kaptanımıza tekrardan çok teşekkür ederiz.. biz 1 yaş bebeklerimizle bu kadar memnun kaldıysak sizin de kafanızda soru işareti olmadan tercih edebileceğiniz şirket MSA TOUR.. — Murat Yaldız ile birlikte.


 • Fatma Özfidan
 • 23.11.2019

belirtimiz harika kıbrıs turumuz daha bir harika tüm arkadaşlara tavsiye ederim msa turun hepsine çoook tesekku r ederim


 • Diyetisyen Ayşe Duran
 • 11.11.2019

Rehberimiz Ebubekir Ergün’e, enerjisi yüksek tur ekibimize, dikkatli araç kullanan bizleri sağ salim evimize getiren şöförlere, MSA tura teşekkürler. ??Yeni tur programlarında görüşmek dileği ile.


 • Müge Katırcı
 • 11.11.2019

Msa turizmle ilk kez kapadokya turuna ciktim ve o kadar guzeldi ki. Rehberimiz cok profesyoneldi bizi hic kalabaligin icine sokmadan heryeri gezdirdi. Otel cok konforluydu ve meltem hanim bizimle cok guzel ilgilendi kendilerine cok tesekkur ediyorum. Kesinlikle antalyadan tura katilmayi dusunuyorsaniz msa turla katilin??


 • Ayse Gürses
 • 28.10.2019

Güneydoğu Anadolu turumuz her yönü ile çok güzeldi. Msa Tur ekibine emeği geçenlerden Allah razı olsun. Gezilere gitmek isteyenlere Msa turu tavsiye ederim mükemmel bir geziyi.


 • Arif Çelik
 • 28.10.2019

Tura çıkmak isteyenlere tavsiye ederim hizmet 10 numara 5 yıldız oteller her şehirde en iyi oteller


 • Menekşe Çakır
 • 27.10.2019

tur görevlisi rehber şöförlerimize güzel bir tatil geçirttileri için teşekkür ederiz


 • Ayfer Keneki Türkan
 • 27.10.2019

MSA TOUR ile 3.gezimiz 21 ekim çıkışlı GAP turumuz bugün sona eriyor.Bu keyifli,dolu dolu gezi için emeği geçen Bekir bey, rehberimiz Gül hanım ve kaptanımıza çok teşekkür ederiz . Baska gezilerde tekrar bulusmak umuduyla…


 • Sadık Çakır
 • 27.10.2019

herşey çok güzeldi teşekkür ederiz


 • Canan Tahincioğlu
 • 27.10.2019

kesinlikle tavsiye ederim


 • Mevlüt Doğanay
 • 26.10.2019

Ilk defa boyle bir tur operatorlle seyahat etmnin lezzetine vardik.Sicak bir aile ortaminda 7gun boyunca hoşça vakit geçirdik.Gul Hanima,Bekir Beye,Şoförünüze,Muavininize ailecek teşekkür şükranlarımızı sunarız.


 • Hülya Başer Atar
 • 24.10.2019

güzel bir yolculuk ve iyi bir hizmet eglenceli


 • Ayşegül Duran
 • 24.10.2019

Çok keyifli bir yolculuktu. Tur ekibi de süperdi????teşekkür ederiiizz


 • Mevlüt Dikmen
 • 23.10.2019

Turumuz güzel gidiyor memnunuz


 • Emine Soylu
 • 18.10.2019

Gap gezisine katıldım personelçok ilgiliydi konaklama yerleri çok iyiydi herhangi bir sorun yaşamadık herkese tavsiye ederim


 • Nuray Küçükatar
 • 14.10.2019

8 ekim gap turuna katıldık. Herşey çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.


 • Seyde Soydal
 • 14.10.2019

Msa turla güney doğu gezimizi memnun bir şekilde tamamladık ayrıca otellerimizden rehberimizden bekir beyden cok memnun kaldık burdan ayrıca teşekkür ederim


 • Nilgün Ilhan
 • 14.10.2019

her şey çok mükemmel gezimizin son günü otel yemek rehberimiz ebubekir beye kabdanlara çok teşekkürler MSA ailesine


 • Rukiye Günes
 • 14.10.2019

Daha önce çok tur la geziye ciktim ama inanın en iyisi msa tur şiddetle tavsiye ediyorum


 • Guler Bilgiç
 • 14.10.2019

Çok çok güzel bir gezi oldu herşey harika başta ebubekir rehber kaptanlarımız çok teşekürler oteller 5 yıldız hizmet çok iyi çıkın çıkın gelin


 • Nejla Yilmaz Karakaya
 • 14.10.2019

ilkez katıldığı msa tura başta ebubekir rehper kaptanlara teşekürler kaldığımız oteller 5yıldız hizmet harika çıkın çıkın gelin kilometrelerce yolun nasıl geçtiğini anlamadık süperdi


 • Nazlı Topay
 • 14.10.2019

MSA turizimle yaptığımız guney dogu turumuz bitmek üzere çok güzel güzel 5 yıldız otellerde kaldık coknezih mekanlarda yemek yedik merak ettiğimiz heryeri gördük gezdik çok anılar biriktirdik ekibiniz bir harikaydı hiç bir masraftan kacinilmamis güler yüzlü kaptanlar harika bir insan olan Bekir beyin ilgi alakası mükemmeldi sizlere çok tesekkur ederiz yolunuz açık olsun


 • Gülsüm Kılıçaslan Gökçe
 • 14.10.2019

msa nın güneydoğu anadolu turumuz çok güzel geçti hiç bir olumsuzluk yaşamadık oteller temiz ve yemekler çok güzeldi bekir bey, kaptanlarımız ve rehberimiz Adnan bey den çok memnun kaldık herkeze msa turla seyahat etmeyi tavsiye ederim teşekkürler


 • Sevil Ülperen Taş
 • 13.10.2019

çok memnun kaldık msa turdan da rehber lerimizden de Bekir beydende


 • Fatma Kızılboğa Bozova
 • 13.10.2019

cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim iyiki tanidim bundan sonra hep berabariz. Ömrümce unutamayacağım bir geziydi teşekkürler MSA tur Şimdi sıra Doğu Karadenizde heyecanla gününü bekliyorum


 • Fatma Türker Gelincik Kuafr
 • 10.10.2019

Turdan ve Bekir beyden çok me memnunuz. Teşekkür ederiz.


 • Ziya Özcan
 • 30.09.2019

Alaçatı,Çeşme,Şirince Köyü ve Kuşadası gezisi muhteşemdi.Teşekkürler Msa Tur


 • Gülsüm Öcal Uguz
 • 29.09.2019

süper bir geziydi.cook tesekkurler


 • Hatice Bağcı
 • 29.09.2019

harika bi geziydi tesekkurler msa


 • Aynur Özcan
 • 29.09.2019

Msa yetkilisi Bekir Bey ile rehberimiz Süleyman Beyin yakın ilgileri ve Süleyman Beyin mükemmel rehberliği ile şahane bir tur gezisi yaptık. Ekimde Gap turuna da katılacağım. Dost ve arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile Msa’yı tavsiye ederim.Teşekkürler MSA


 • Ada Alptekin
 • 16.09.2019

6-14 Eylül 2019 tarihlerinde Msa tur ile muhteşem bir Balkan turu yaptık.Gezmek herkesin hakkı sözünün hakkını veren bir turdu.Herkese tavsiye ediyorum.


 • Hülya Güllü Ünal
 • 15.09.2019

Msa turun 6-14 eylul tarihli balkan turuna katildim..Dolu dolu 9gün gecirdik, hem gözümüz doydu hem balkan lezzetleriyle midemiz..Rüya gibi gecti..Herkese tavsiye ederim, ben cok memnun kaldım..Herşey baştan sona planlı ve programliydi..Tura katilan arkadaşlarimizin uyumunuda atlamayayim..Basta Muzaffer bey olmak üzere rehberimiz Tarkan beye ve söforlerimize cok tesekkurler.. Msa tur ekibini kutluyorum..


 • Yagdigar Oruc
 • 15.09.2019

dogutur çok güzel geçti ortam güzeldi Bekir beye ve msa tour a çok teşekkür ediyorum


 • Hakan Akın
 • 14.09.2019

Büyük Balkan turu gerçekten çok güzel geçti organizasyon ve rehber harikaydı tüm ekibe teşekkür ederiz


 • TC Melek Akın
 • 14.09.2019

msa turla büyük balkan turuna çıktık..her şey çok güzeldi..herkes çok ilgiliydi..şahane yerler gördük .. bu güzel gezi için başta muzaffer şanlıtürke ve msa ailesine çok teşekkür ederiz..Herkese tavsiye ederiz..ben kendi adıma mutlaka gidin derim.


 • Melek Çetin
 • 14.09.2019

Balkan turu 6_16eylül turumuz harikaydı, Balkanları çok güzel bir şekilde tanıtan rehberlerimiz Tarkan Capkın bey ve Muzaffer Şanlıtürk beylere, şoför beylere, MSA Tura ve ayrıca uyumla gezen yolcu arkadaşlara çok teşekkür ederim.


 • Nurgül Yavuz
 • 14.09.2019

Msa tur ile 6-16 eylül 2019 tarihinde büyük balkan turuna katıldım çok keyifli bir turdu herkese tavsiye ederim


 • Mustafa Sandıkçı
 • 14.09.2019

6-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Büyük Balkan Turuna katıldım. Otel tercihleri, rehber tercihleri, güzergah tercihleri, kaptanları, acenta sorumlusu ile her şey mükemmeldi. Tur öncesi taahhüt edilenler eksiksiz ve hatta fazlasıyla yerine getirildi. Diğer turlatda olduğu gibi şehir turu, tekne turu vb. adı altında ekstra her hangi bir ücret taleb edilmedi. TEŞEKKÜRLER MSA. Sizinle gezmeye devam edeceğiz. Mustafa SANDIKÇI Afyonkarahisar


 • Zöhre Civelioğlu
 • 14.09.2019

Çok güzel ve keyifli bir büyük Başkanlar turu (6-15 Eylül) gerçekleştirdik ?? emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ?? Çanakkale de bizi karşılayan Makedonyalı Türk asıllı rehberiniz Tarkan Caphun bey harika gezdirdi., çok güzel anlattı , ilgilendi çok sempatik şakacıydı ,eneklerinden dolayı teşekkür ederim .Balkanlar da kaldığımız oteller kaliteli ve temizdi ?? başka gezilerde görüşmek üzere ?? Otobüs kaptanlarımız Uğur ve Yıldırım beylere çok teşekkür ediyorum ??Teşekkürler MSA TOUR ?? Muzaffer Şanlıtürk


 • Cafer Akkaya
 • 14.09.2019

Bu tura katılırken endişe duyuyorduk.Ancak yarattığınız güven cesaretimizi arttırdı.Çok keyifli bir gezi oldu.Emeği geçenlere teşekkür ederiz.Bu turları daha kapsamlı olarak çoğaltabilirsiniz.


 • Mesut Özlük
 • 11.09.2019

MSA TUR çok iyi Gap turumuz güzel geçiyor


 • Ramazan Yeşiloğlu
 • 11.09.2019

Şirketimizden Bekir beyden ve rehberimizden çok memnunuz çok teşekkür ediyorum


 • Tülay Karaoğlu
 • 11.09.2019

Msa Tour Bu iş bir ekip işi ve insanları memnun etmek gibi zor bir iş yapıyorsunuz. Birçok turlara katıldım ama sizinle olmak bana göre bir ayrıcalık .Elinize emeğinize sağlık tek kelimeyle şahane bir gezi oldu herkese tavsiyemdir.


 • Ali Topak
 • 3.09.2019

Msa tour ekibine ve rehberlerine cok cok TSK ederim cok güzel bi balayı geçirdim Cok memnun kaldım başka bi turda görüşmek üzere


 • Süleyman Aslan
 • 3.09.2019

Karadeniz gezisini tamamladik emegi gecen herkese tesekkurler siddetle tavsiye ederim ilgi ve alakasindan dolayi Bekir Beye ayrica tesekkur ederiz aklinizda hic suphe kalmasin soförler isinin ehli hersey kontrol altinda. bezdum da bezdum diyen varsa acil ilac MSA ile karadeniz gezisi olacaktir. Huzuuurrrrrrrr


 • Ayse Cetin
 • 3.09.2019

Herşey harikaydı mükemmel Bi balayı geçirdik herkese tavsiye ederim özellikle tur liderimiz Bekir beye çok tşk ederim. Bir dahaki turlarda görüşmek üzere


 • İlknur Ekin
 • 3.09.2019

Çok memnun kaldık harika bir gezi oldu çok eğlendik herkeze tavsiye ederim teşekkürler MSA tur


 • Sevil Sertçakacılar Demir
 • 3.09.2019

Ayder Gito Badara yaylası


 • TC Nurgül Çeviktürk
 • 3.09.2019

Batumlu Karadeniz turumuzda herşey harikaydı. Başta tur liderimiz Bekir bey olmak üzere rehberimiz Türkan hanıma, kaptanlarımız Mehmet bey ve Erkan beye çok teşekkür ediyorum. Güleryüzlü ve kaliteli çalışmalarının devamını diliyorum.


 • Ahmet Sekanlı
 • 2.09.2019

çok güzel bir etkinlikle batı karadeniz turumuzu yaptık. MSA tur gerçekten programa tamamen uydu ve beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Bundan sonraki turlarımıza MSA ile devam edeceğiz…


 • Serap Çalık Uçuran
 • 2.09.2019

EMO=Elektrik Mühendisleri Odamızın MSA tur ile düzenlediği Egenin İncileri gezisinden çok memnun kaldık.Rehberimiz Selçuk beyin bilgilendirici anlatımları, tur yetkilisi İbrahim beyle birlikte güleryüzlü,zarif ve beyefendi tavırları; araç sürücülerinin efendiliği ve o kadar yol boyunca bir kez bile sürüşlerinde riskli davranmamaları kayda değerdi.Ağırlandığımız oteller temizlik ve yemekleri açısından çok iyiydi. Araçlar priz ve havalandırma yönünden sorunsuz , başta sürekli soğuk suyumuz ve diğer ikramlar ihmal edilmemişti.Tercih etmelisiniz derim.Kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz eşim ve ben.


 • Gülcan Pekşen
 • 1.09.2019

bekir kardeşin sayesinde rahat bir karadeniz turu yaptik


 • Cemile Darıcı
 • 31.08.2019

güzel bi karadeniz turundayız şu an herşey yolunda çok şükür msa tur ekibine güler yüzleri ilgi ve alakaları bekir bey melek hnm şoförler çok teşekkür ederiz kesinlikle güvenebilirsiniz


 • Kemal Aksoy
 • 30.08.2019

şuan karadeniz turundayız herşey mükemmel bekir bey ve rehberimiz herşeyiyle harika bu tutu düzenleyip emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim


 • Semra Nemli
 • 27.08.2019

Çok güzel huzurlu bir şekilde Eskişehir gezimize gidip geldik. Msa tura ve katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Başka gezilerde yine birlikte olmak dileği ile.


 • Hacer Cakal
 • 27.08.2019

seviyeli Güler yüzlü çözüm odaklı bir ekip başta Muzaffer bey ve ekibine çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ediyorum


 • Feyza Ahsen Uğur
 • 27.08.2019

ekrar bir tur şirketi tercih edecek olsam bu yine MSA TUR olacak ...Saygili, disiplinli , güleryuzlu, ekibi sayesinde harika bir karadeniz gezisi yaşatti ....


 • TC Hatice Karaçay
 • 27.08.2019

msa tur ile doğu karadeniz turu yaptık, dönüş yolundayız muhteşem bir gezi oldu,saygılı misafirperver, konaklamadaki tercihleri çok güzel yerler rahat ettik,eğlendik bizlere güzel anlar yaşattılar çok teşekkürler, tekrar farklı güzel yerlere beraber seyahat etmek dileği ile


 • Özlem Demirpençe Uçak
 • 27.08.2019

Çok güzel bir karadeniz turu yaptık. Çok memnun kaldım.Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Profesyonel hizmet,kalite ve zamanlama harikaydı. Herşey için teşekkür ederim MSA .


 • Zerrin Eraslan
 • 26.08.2019

Herşey çok güzeldi teşekkürler


 • Mahinur Akçil
 • 25.08.2019

Gerçekten herşey süperdi msa tura bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederiz Başka gezilerde buluşmak dileğiyle


 • Saliha Dağistan
 • 25.08.2019

Çok teşekkür ederiz çok güzel bir gezi oldu darısı bidahaki gezilerde inşallah


 • Aysun Tokta
 • 25.08.2019

Çok memnun kaldım MSA tura en kısa zamanda tekrar katılmak istiyorum..


 • Aynur Güneş
 • 23.08.2019

turda keyifli tatil geçirmelerini tavsiye ederim biz geçirdik samimî ictenliklerinden çok memnun kaldık tekrar katılmak dileğiyle inşallah


 • Alev Güngör
 • 17.08.2019

Isparta lavanta ve salda turumuz çok güzeldiO? tur sorumlumuz ve tur rehberimiz çok ilgili samimi ve nazikti... bir otobüs dolu yabancıyı kaynaştıran aile ortamı yaratan güzel bir gün geçirmemizi sağlayan MSA tur ailesine teşekkür ederiz ?????? kesinlikle tavsiye ederim??aynı zamanda hem hesaplı hem de güvenilir!!! teşekkürler MSA tur


 • Ahmet Emircikoğlu
 • 11.08.2019

31 temmuz çıkışlı doğu Karadeniz turuna katıldık ,ortalamaya göre oldukça temiz konaklama tesisleri seçilmiş ,ayrıca işletme sahibi Muzaffer bey ve rehberimiz Çağatay bey oldukça ilgililerdi ,genel olarak memnun kaldığımız bir gezi oldu msa tura teşekkür ederiz


 • Ayşe Uçar Gözütok
 • 9.08.2019

31 Temmuz çıkışlı Karadeniz Batum turuna katıldım. Gösterilen ilgiden, aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Msa turu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


 • Kurt Erkut
 • 7.08.2019

Sorunsuz bir şekilde geçirdiğim ender gezilerden biri idi, tüm personelin ilgisi ve güler yüzlü olması, gidilen yerlerdeki hizmet karşılayanların alakası, anlaşılır bir şekilde bilgi verilmesi herşey mükemmeldi bundan sonraki gezilerimde tabiiki Msa tur tercihim, kesinlikle MSA turu tavsiye ediyorum.


 • Hatice Gençer
 • 7.08.2019

Hizmetiyle kalitesiyle çok eğlenerek geçirdiğimiz güzel bir gezi oldu teşekkür ederiz


 • Nuriye Koruç
 • 6.08.2019

Kan bağı atalardan can bağı çevrenden gelir. Cok guzrl bir cevre olusturmama vesile olan Msa Tur ailesine sonsuz tesekkurler.Sınırsız güleryüz, hizmet,özveri ve çözümcü anlayışlarıyla unutulmaz bir hafta yaşadım. Hemen diğer turlara katılma planları yapıldı bile


 • Ercan Çetinkaya
 • 5.08.2019

MSA turla dokuz günlük Büyük Balkan Turu gerçekleştirdik çok memnun kaldık deneyimli bilgili ve güleryüzlü ekip herkese tavsiyedir Msa turla hayatı keşfedin


 • Melek Öncüler
 • 4.08.2019

20-29 Temmuz da Balkanlar turuna katıldık. Yoğun bir program olmasına rağmen çok güzeldi.Tur çalışanları çok kibar ve ilgiliydi, çok donanımlı rehber ve usta kaptanlarla keyifli bir yolculuk yaşadık...Teşekkürler MSA Tur…


 • Hürses Ceylan
 • 3.08.2019

20-29 Temmuz 2019 tarihlerinde büyük Balkan turuna katıldık. Tur yetkilileri, rehberimiz ve kaptanımız çok ilgililerdi. Teşekkür ediyoruz.


 • Ferhan Büyükyörük
 • 1.08.2019

MSA Tour ile Büyük Balkanlar gezisi sırasında tanıştım. Öncelikle rehber seçimi konusunda kendilerini kutlamak isterim. Hem görsel, hem tarihi açıdan, geçmişi ve bugünüyle bölgeyi yaşattı bizlere... Bu konuda diğer bölgeler için de aynı hassasiyeti göstereceklerine inanıyorum... Başarılarının devamını diliyorum.


 • Mustafa Gümüş
 • 31.07.2019

Bir grup arkadaşımla 20-29 Temmuz balkanlar turuna katıldık. Çok iyi bir rehber ve iyi bir organizasyonla, turu gerçekleştirdik. Bize verilen tüm sözler tutuldu. ilgileri samimi ve içten idi. Emeği geçenlere teşekkürler.


 • Murat Şavklıyıldız
 • 31.07.2019

doğu karadeniz turu yapmak için kullandığımız antalya menşeili bir tur şirketi. karadeniz dışında da farklı turları var... gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim. özverili disiplinli ve güler yüzlü bir personel ekibi var, çözüm odaklı çalışıyorlar... aklınızın bir köşesinde bulunsun efendim. 


 • Ayşe Kasap Erkmen
 • 30.07.2019

Merhabalar hayatımda ilk defa turla seyahat ettim ve limitlerimi biraz alcakta tutmuştum işin açıkcası ama beklentilerimin çok çok üstünde çıktı. Çok eğlendim,çok güldüm ve bir çok arkadaş edindim, bana kazandırdığı çok şey oldu. Hep diyorlar ya ilgilerine alakalarına bayıldım diye bunu bana yaşattığınız için Teşekkürler MSA Tour


 • TC Yaşar Süleyman Öcal
 • 30.07.2019

Hayatımdaki üçüncü önemli tarih MSA tur ile Doğu Karadeniz turuna katılma tarihi oldu. 1984 yılında evlendiğim tarih süperdi,1996 yılında sigarayı bıraktığım tarih süperdi 24 .07.2019 MSA Tur ile Doğu Karadeniz turu süperdi. Bu kadar güzel insanlar ile tanışma fırsatı veren ve Mükemmel bir organizasyon sunan MSA Tura teşekkür ediyoruz.....


 • Ömer Güçlü
 • 30.07.2019

ILK DEFA KATILDIĞIM TURDA MSA TURA GOSTERDIKLERI HASSASIYETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM


 • Ali Fuat Uz
 • 30.07.2019

25 Temmuzda başladığımız Doğu Karadeniz turu rüya gibiydi.... Nasıl başladı nasıl bitti anlayamadım. Tabi ki böylesine güzel günleri yaşamamızın gerisinde ki ekibi kutluyorum.... Tur sorumlusu Bekir Beye rehberimiz Çağatay Beye kaptanlarımız Halil ve Hakan Beylere sonsuz teşekkürler...


 • Havva Koç
 • 30.07.2019

Uzun süredir istediğim karadeniz turunu böylesine emeğine sevgi katan bir ekiple yaşamak cok güzeldi her sey son derece profesyoneldi herdaim tüm gezilerim msa turla diyorum tür operatörü oglum bekire rehberimiz çağataya kaptanlarımız hakan ve halil e sonsuz teşekkürler ....


 • Perihan Kılınç Sarı
 • 30.07.2019

mükemmel bir tura katıldım adı MSA TUM EKIBINE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM kaptanlar hakan ve Halil beyler rehber çağatay bey organizatör Bekir bey ışını seven ilgili insanlar kusursuz ağırladılar herkese tavsiye ederim


 • Memnune Kvcr
 • 30.07.2019

Rabbım dünyaki bütün doğal güzellikleri doğu Karadenize bahşetmiş bizde msa tur sayesinde bu güzellikleri gördük msa tur ekibi rehberlerine ve şöförlerine güler yüzlü hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz msa turla bir dahaki turlara...


 • Mehmet Cankaya
 • 30.07.2019

10 numara 5 yildiz super.


 • Ayşe Özbaşı
 • 29.07.2019

Turun ilgi alakasından kaldığımız otellerden; misafirperverliklerinden son derece memnun kaldım. Rehberimiz Çağatay bey in nezaketi sabrına da diyecek bşy yok gezi boyunca hiç sıkmadan keyifli sohbetleriyle bize eşlik etti. Eee tabi kaptanlarımız Halil ve Hakan bey e de teşekkürlerimizi borç biliriz. Herşeyiyle mükemmel bir turdu hiç pişman olmadım. Başka turlarda görüşmek üzere...


 • Hayati Öztürk
 • 28.07.2019

Tavsiye ederim arkadaslar Ben katildim cok memnun oldum


 • Melike Cantekin
 • 27.07.2019

Bütün görevlileri süper İlgi ve alaka Harika MSA TOUR başka bir turda görüşmek üzere


 • Eylem Kalem
 • 24.07.2019

ilk kez bir turla tatile gittik ailece iyiki gitmişiz MSA Toura çok ama çok teşekkür ederiz Bekir beye Çağatay beye ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.Arkadaslar tura cikacaksaniz adresiniz Msa tour olmalı sevgiler Kalem ailesi


 • Ayca Uzumcu
 • 24.07.2019

herşey için çok tşk ederiz.harika bir geziydi.rehberimiz Çağatay ve Bekir Beye anlayışlı, güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederiz.MSA tur tercihimiz her zaman:)


 • Sena Alhan
 • 23.07.2019

Dolu dolu bir Karadeniz turu yaptık her şey güzeldi teşekkürler.


 • Rahime Şimşek Koçak
 • 21.07.2019

Guzel yerlerin tadi ,guzel insanlar ve MSA ile cikar.Kaldigimiz oteller,gelen misafirler hersey mukemmeldi.Tam bir aile ortami.MSA Mükemmel Seyahat Acentasi


 • Hasan Hüseyin Üzümcü
 • 20.07.2019

Tam anlamıyla dört dörtlük hizmet ve gayet ilgili rehber arkadaşlar...Teşekkürler...Kısa zamanda görüşmek üzere…


 • Mehmet Bayar
 • 19.07.2019

bekir beye çok teşkür ederiz her şeyi çok güzeldi sagoler


 • Mustafa Arslan
 • 17.07.2019

Güvenilir. Tura katılanların tasarrufunu düşünüyorlar.Çağatay rehberin derin bilgileri ile bizleri aydınlatmaları takdire şayandır . Çok memnun oldum. Ben Muzaffer Şanlıtürk ile seyahat etmeyi çok sevdim. Bu turla ikinci seyahatimdi. Gelecek yıllarda gene MSA turla gezmek isterim. Doğu Karadeniz Batum turu çok verimliydi. Tavsiye ederim.


 • Vicdan Küçük
 • 16.07.2019

Herşey Harika tavsiyeye gerek yok


 • Hanife Coşkun
 • 16.07.2019

Harika bir tur harika bir ekipti ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler


 • Fatma Coşkun
 • 16.07.2019

10-16 Temmuz Karadeniz turuna katıldım ve iyiki katılmışım diyorum , iyiki MSA Touru tercih etmişim.Harika bir gezi oldu her şey mükemmeldi çok teşekkürler


 • Nevzat Bayram Karahan
 • 16.07.2019

10-17 temmuz doğu karadeniz batum turuna ailecek katılırsan şimdi dönüş yolundayız. harika bir gezi oldu firma konaklama için güzel yerlerde seçiyor, güzel bir tur programı ayarlıyor her detayı düşünüyor. Misafirlere ekstradan ne kadar az harcamayla kaliteli güzel tatildi yaptırabiliriz anlayışında Muzaffer Bey ve ekibine tur rehberimiz Çağatay Beye çok teşekür ediyorum. — Muzaffer Şanlıtürk ile birlikte.


 • Ümran Mutlu
 • 16.07.2019

Sorunsuz bir karadeniz turuydu.İlgili ve sabırlı bir ekipti Herkese tavsiye ederim MSA ve ekibine tesekkür ederim.


 • Ramazan Yılmaz
 • 14.07.2019

çok beğendim.Tüm dostlara tavsiye ederim.Tekrar gitmeyi düşünüyorum.MSA tura teşekkürler.


 • Ragıp Okudan
 • 10.07.2019

Balkan turu, çok güzel ve eğlenceli geçti,hem MSA nin programı, hem de grup çok güzeldi, teşekkürler


 • Havva Özden
 • 10.07.2019

Henüz gidiyoruz Muzaffer bey seyahat için bilgi verdi şimdilik ilgiden memnunuz. Bugün 16 Temmuz itibariyle turumuzu tamamlıyoruz her şey çok güzeldi,nezaket ,sevgi , saygı ve hassasiyet.Bir gezide tur sahibinin ve görevlilerin gösterebilrceği incelık hepsinin üzerindeydi yani her şey fevkaladenin fevkindeydi.Saygılarımız ve sevgilerimizle en içten teşekkürler.Yolunuz açık olsun.


 • Tülin Şahin Karagöz
 • 10.07.2019

Harika bir tur Harika bir ekip en güzel zamanlar msa turla herkeze tavsiye ederim Bekir beye teşekkürler ilgisinden dolayı iyi çalışmalar dileriz


 • Fatih Arısoy
 • 9.07.2019

3-10 Temmuz kara Deniz turuna katıldım ver her şey çok güzeldi


 • Zafer Öztürk
 • 9.07.2019

İlgi,alaka,samimiyet,konaklama,gezi herşey çok güzeldi.Tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Teşekkürler Muzaffer bey teşekkürler Çağatay bey.


 • Ozkan Cetin
 • 9.07.2019

3 /9 temmuzda yapmış olduğum msa tur ile yapmış olduğum Karadeniz turu rehberiyle şöförüyle en önemlisi tur sahibi muzaffer beyin kibarlıyla mükemel üstü tatil yaptım onlara hizmetlrinden dolayı çok teşekkür ediyorum en büyük m s a tur saygılar


 • İrfan Durmaz
 • 9.07.2019

Bugün geri dönüş ama aklımız Karadeniz’de kaldı.Harika bir gezi oldu.Herşey İçin Muzaffer Beye ,rehberimiz Hasan Çağatay beye ve şoförlerimize çok teşekkür ederiz.Başka gezilerde de tek tercihimiz kesinlikle MSA tur olacak.Şimdi “ateş bizi çağırıyor” geliyoruz Antalyaaa


 • Tarik Dvrc
 • 9.07.2019

3...9 temmuz Karadeniz turu efsane ekip Muzaffer Bey ve Rehberimiz Çağatay Beye sonsuz tesekkurler… yayla havasını alınca zıpkın gibi fişşek gibi olduk valla....Herkese MSA TUR tavsiye edilir bir sonraki turun planları yapılmaya başlanır..


 • Bayram Alhan
 • 9.07.2019

3-10 temmuz 2019 tarihleri arasında msa turla karadeniz turuna çıktık ve çok memnun kaldıkk.Başta hemşerim muzaffer beye kaptanlarımıza ve rehberimiz çağatay bey kardeşime çok teşekkür ederim.


 • Nurgül Altındal Ekşi
 • 9.07.2019

Herşey için teşekkürler sayenizde çok güzel yerler ve balayı tatili yaptık süper bir ekiple Antalya ya geri dönüyoruz Muzaffer beye rehberimiz Çağatay bey’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz birdahaki sefere tatile gelirsek tek tercihimiz MSA’tur olacaktır


 • Ugur Yılmaz Deniz
 • 9.07.2019

Güzel yüzlü ve iyi bir hizmet almak isterseniz MSA tur’u seçebilirsiniz :)


 • Mahmut Toprak
 • 9.07.2019

Her şey çok güzel ama otobüs içinde arada çay da verilse çok iyi olur.


 • Hasan Tombak
 • 9.07.2019

öncelikle rehberleri Ozan abi çok iyiydi gerek bilgisiyle gerekte nezaketi ile muhteşem bi insandı onu tanıdığımıza çok sevindik çok rahat eğlenceli ve en önemlisi samimi bi yolculuk geçirdik ev konforunda olmayan o koltuklar bile sanki evimdeymişim gibi rahat hissettirdi Şahin abi ayrı zaten süper bi insan çok iyi ilgilendi muhabbeti ile sohpeti ile bana bi abi diğer yolculara kardeş oldu sağolsun Genel Olarak programları gezdirdikleri heryer Konakladığımız oteller çok ince ince düşünülmüştü herşey çok muazzamdı ve katıldığım en iyi turdu Msa Tura çok teşekkür ediyorum ve Canı gönülden Tavsiye ediyorum


 • Türkan Öztürk Divarci
 • 8.07.2019

ilgi alaka ve dürüstlük....Seçtikleri konaklama yerleri de çok güzel ve kaliteliydi herkese tavsiye ederim.Aklınızda soru işareti kalmasın paranızın üstünde hizmet alıyorsunuz ...teşekkürler Muzaffer Bey ve Çağatay Bey


 • Mesut Özlük
 • 7.07.2019

Msa tour ayrıcalığıyla gezimiz devam ediyor kendilerine teşekkür ederim başka bir gezide görüşmek üzere


 • Mehmet Kara
 • 6.07.2019

Her çok güzeldi çok teşekkür ederim


 • Serap Ayaz
 • 4.07.2019

kesinlikle tavsiye ederim hepsi isin ustası profesyonel çok keyifli güzel günler geçirdik sayelerinde çok teşekkür ederim


 • Özlem Kandil
 • 2.07.2019

Msa Tour ile Doğu Karadeniz katıldım. Çok memnun kaldım. Katılmak isteyenler gönül rahatlığı ile katılabilirler. Her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ediyorum. Bir daha ki turda görüşmek dileğiyle.


 • Aysegül AYŞEGÜL
 • 2.07.2019

İlk defa yolculuk yaptım Msa ile. Doğru bir seçim yapmışım İstanbul gezisi boyunca güler yüzlü ve yardım sever personeli ile güzel bir gezi geçirdim. Bundan sonrası için tercih edeceğim bir tur olacak. İyi çalışmalar. :)


 • Mehmet Ayşe Çul
 • 30.06.2019

Bana tur gezisini sevdirdi.Teşekkürler.


 • Huriye Çevikbaş Kara
 • 29.06.2019

her sey cok guzeldi cok memnun kaldik arkadaslarin hepsi uyumlu onlardan da Allah razi olsun bana sorarlar ise bu touru oneririm gitmeyenlere tavsiye ederim Allah razi olsun


 • Leyla Hülya Torun
 • 22.06.2019

10 HAZ. BALKAN Turundaki sıcak insani ilgi ve alakanızın eksilmeden sürmesi ümidiyle başarılarınızın devamını dileriz LEYLA& ZEKİ TORUN


 • Halil Tezcan
 • 20.06.2019

08-14 Ekim 2019 tarihleri arasında MSA Turla Güney Doğu Anadolu Gap Turuna katılarak muhteşem bir gezi yaptık.MSA Turla yaptığımız bu dördüncü gezimiz oldu (SÜMERBANK olarak Balkanlar,Lavanta ve Salda Gölü,Meis Adası) ve şimdide GAP gezisi.Gördüm ki MSA Tur gezilerdeki çıtayı daha da yukarı taşıyor "kaldığımız otellerle,yediğimiz yemeklerle,yapılan ikramlarla muhteşem" Gezimizde MSA Tur adına eşlik eden başta Bekir kardeşimize bize olan ilgi ve sıcaklığından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.Rehberimiz Adnan beye yöreyi çok iyi bilmesi ve yöre ile ilgili bizlere lehçesiyle muhteşem bir lezzet dunduğundan dolayı sonsuz teşekkür ediyorun,kaptanlarımız Mehmet ve İbrahim kardeşlerimizin bizlere karşı mütevazi tutumlarından dolayı ve hiç bir isteğimizi geri çevirmiyerek bizlere muhteşem bir yolculuk yaptırdıkları için sonsuz teşekkürletimi sunuyorum.MSA ailesinin güzel insanlarına söyleyecek birşey bulamıyorum,sizleri gönülden tebrik ediyorum,yolunuz açık olsun MSA. Halil Tezcan SÜMERBANK Vakfı Antalya Temsilcisi


 • Halil Tezcan
 • 20.06.2019

MSA Tur ile birlikte yapmış olduğumuz Yurt Dışı ve Yurt İçi Kültür Turlarımızda SÜMERBANK camiamıza tur süresince gerekli ilgiyi esirgemeyen MSA Tur çalışanlarından,Muzaffer,Şahin,Bekir kardeşimize,Sakine,Nilgün ve Gözde kızımıza teşekkür ederim. Bu yolda başarılı çalışmalarının hep devanını dilerim,sevgiler.Halil Tezcan SÜMERBANK Vakfı Antalya Temsilcisi


 • Selma Özkurt
 • 20.06.2019

Ben emekli bir öğretmenim.Alanyadan Balkan turuna katıldım.İyi ki katılmışım.Balkan toprakları beni çok etkiledi.Tur işletmecisi Muzaffer Şanlıtürk ve ekibine çok teşekkür ederim.Muazzam bir organizasyon seviyeli saygılı,güleryüzlü ve çok dikkatli olmaları herkesi çok mutlu etti.Genç olmalarına rağmen çok anlayışlı ve kültürlüler.Kendilerini tebrik eder yollarının açık olmasını Allahtan dilerim.Ayrıca rehber olarak İzmirden katılan Ali Mert gencimize de çok teşekkür ederim.Çok beyendik sanki bir prof.maşallah.Kendisini çok iyi yetiştirmiş O bunda yolu açık olsun.Msa turu herkese tavsiye ederim.


 • Ali Karaca
 • 19.06.2019

Bir haftalık güzel bir Karadeniz gezisi gerçekleştirdik. Tur görevlisi Sakine Hanım ve Rehber Çağatay Bey oldukça alakalı ve işlerinde başarılar. Kaptanlarda çok dikkatliydiler. MSA tura teşekkür ederim.


 • Nuran Türeli
 • 19.06.2019

saygılı samimi mükemmel msa teşekkür ler


 • Ramazan Savran
 • 19.06.2019

Harika bir ekip, mükemmel geziler, unutulmaz deneyimler msa turda.


 • Yıldırım Hamdi
 • 19.06.2019

Eşimle Balkan turuna katıldık. Nasıl geçecek diye endişe içinde iken harika bir gezi oldu. Bunu sağlayan şirket yönetimine, işinin ehli rehberimiz Ali Mert beye gönülden teşekkürler. Sanırım seyahat şirketimizi bulduk. Yeni gezilerde buluşmak dileği ile...


 • Gülhan Yılmaz
 • 18.06.2019

Ben emekli öğretmenim, 10 üzerinden 10 olan bu tura son anda katıldım. İyiki katılmışım. Bu turda mükemmel bir ekiple karşılaştım , iyi yetistirilmis 3 pırlanta genç, turun sahibi oglum Muzaffer, 2.oglum Sahin artik onlar benim oglum,3oglum süper bir rehber olan Ali Mert . Allah ayaklarini tasa degdirmesin..İki mükemmel kaptanı unutmamak lazım onlarada ayrıca teşekkür ediyorum. Herşey bu turda planlı, gezdigimiz o kadar çok yer oldu ki çocukların güler yüzünden, arabada ki servislerden , yediğimiz yemeklerden,yaptığımız tekne turlarından o kadar memnun kaldık ki yorulmadik desem abartiyor olmam. Allah bana MSA turla tekrar gezmeyi nasip eder inşallah.


 • Faden Knc
 • 18.06.2019

ilk kez katıldım sıcak ,guleryuz deneyimli rehber akılda kalabilecek bilgiler .çok güzel bir tur oldu benim için tüm dostlara tavsiye ederim.


 • Serife Özen
 • 18.06.2019

Geri dönüş başladı çok güzel bir geziydin çok sıcak rehberler Sakine hanım çağatay bey hep yardımcı oldular güler yüzleri len ve sakalariylan ve şoförlerimizde çok dikkatli bey efendiler yolculara da çok kaymasdik çok memnun kaldık herkez ede davsiye ederim


 • Emine Aydemir
 • 18.06.2019

herşey çok güzeldi çok memnun kaldık sakine hanıma rehberimiz Çağatay beye ve soforlerimize çok teşekkür ederiz.


 • İsmail Kaya
 • 18.06.2019

Tabiki tavsiye ederim ekip harikaydı sakine hanım güler yüzü ile tüm müşterilere olumlu bir enerji verdiğine inanıyororum sağolsunlar hepsine teşekkür ediyorum


 • TC Sezer Özdemir
 • 18.06.2019

Güzel bir tur güzel dostluklar MSA da emeği geçen tüm personele çok tşk ler .Herkesin bu güzel deneyimi yaşaması gerekir


 • Asuman Fural
 • 18.06.2019

Rehberiyle şöforü ile yöneticileri ile büyük bir aile .Herşeyi ile güzel mutlu bir tur yaptık.zHepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz esimle birlikte.Dogru tercih.


 • Celal Denizli
 • 18.06.2019

Büyük Balkan turuna katıldım İyi bir Organizasyon keyif verici idi teşekkürler


 • Mustafa Yıldırım Karacan
 • 18.06.2019

Çok güzel günler geçìrdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim


 • Gülden-süleyman Toksöz
 • 18.06.2019

Herşey çok güzeldi..Keyifli bir Balkan turu geçirdik.. Güzel dostluklarla birlikte..


 • Zehra Günay Tığlı
 • 18.06.2019

Kesinlikle tavsiye ederim özellikle rahat yolculuk yapmak isteyenler uyum içinde gitmek isteyenler ve en önemlisi yazdıkları programa uyan bir tur istiyorlarsa doğru adres MSA tour


 • Göksel Şimşek
 • 18.06.2019

Genç ama oldukça tecrübeli.Kibar ama prensip sahibi.Candan ama seviyeli.Düzenledikleri tüm turlar bu kalitede.Antalyanin yeni yüzü icin 5 yildiz az 


 • Ahmet Bardak
 • 12.06.2019

Karadeniz turundan yeni geldim mükemmeldi msa tür gerçekten farklı bir FİRMA insana değer vermenin güzelliğine vardık bekir by çağatay by ve kaptanlarımız hüseyin ve mehmet by çooooook teşekkür ederim


 • Seda İşler
 • 11.06.2019

Bir hayalimizi daha gerceklestirmis olmanin mutlulugu icindeyiz. Hayallerimizi guleryuz ve kalitesiyle eslik eden Bekir Bey ve MSA TOUR ekibine sonsuz tesekkurler


 • Mehmet Esengül Haskanlı
 • 29.05.2019

Güvenli ve hizmetleri çok başarılı


 • Esin Başçı Karataş
 • 29.04.2019

muzaffer bey ve ekibiyle 2. defa birlikte gezdik.Bir ekip işini bu kadar hakkıyla yapabilir. şoföründen acente sorumlusuna tüm ekibin ilgisi kibarligi ve saygısından dolayı çok teşekkürler. Harika bir hafta sonu oldu bizim için. Tekrar gorusecegimize şimdiden eminim. teşekkürler muzaffer bey ve MSA ailesi. .. — Esra Köksal Özkaya ve Muteber Özgül ile birlikte.


 • Tc Yeliz Öztaş
 • 27.04.2019

Sempatik,tatlı dilli,güleryüzlü bir ekip.Sorunsuz ulaşım,konaklama ,organizasyon muhteşem ...keyifli+eğlenceli bir tur sonrası MSA tour ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum ??tekrar görüşmek üzere


 • Bekir Ceylan
 • 25.04.2019

Güzel bir Karadeniz turuydu çok teşekkürler Muzaffer bey


 • Hüseyin Bedir
 • 24.04.2019

harika karadeniz turu yaptık msa turdan cok memnun kaldık.tsk msa tur. — Yusuf Doğan ve Selcuk Göz ile birlikte.


 • Hilmi Yurtseven
 • 22.04.2019

Konakladığımız oteller gayet temiz ve güzeldi. Tour tarafından karşılanan yemekler on numaraydı. Teşekkürler msa tour Teşekkürler Muzaffer bey.


 • Ahmet Tezcan
 • 21.04.2019

karadeniz turu icin tesekur ederim


 • Mehmet Karabacak
 • 21.04.2019

Yaptığımız geziden ve muzaffer beyden allah razı olsun


 • Ali Inci
 • 21.04.2019

Tşk msa tour herşey çok güzeldi


 • Osman Eser
 • 17.04.2019

Deneyin görün profesyonel bir ekip kadrosuyla sorunsuz ve keyifli turlara imza atmış bir kişi.MSA TOUR farkını sizde yaşayın


 • Özlem Erik
 • 14.04.2019

Grupla gezmek isteyen herkese tavsiye ederim.çok güzel çok keyifliydi.güler yüz bilgili bir kadro ile çok kaliteli hizmet aldım emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.


 • Mehmet Karataş
 • 14.04.2019

Muhteşem organizasyon ekibi sahibi tüm personeli ve konaklattıgı yerleri misafirlerinin isteklerini fazlasıyla karşılamaları turlarda bi aile edasıyla eğlenceli güzel geziler düzenlemesi teşekkür ederiz muhteşemsiniz Msa Tour


 • Kamile Soydal Acun
 • 14.04.2019

Tur bitene kadar ilgili oldukları için


 • Funda Özen
 • 10.04.2019

Herşey çok güzeldi; rehberinden, oteline, servisinden, tur planına... Sizinle gezmek bir ayrıcalıktı. Herşey için teşekkürler. 


 • Mine Yeğinaltay
 • 7.04.2019

Sorunsuz ulaşım ve konaklama güleryüzlü saygılı hizmet ...Herşey çok güzeldi emeği geçen herkese teşekkürler


 • Hande Tetik
 • 7.04.2019

Herşey beklediğimden de güzeldi. İşlerinde çok ilgili ve çok titizler. Konfor alanına ve insana değer veren harika bi hizmet anlayışları var. Gezdiğimiz yerlerde kültürel anlamda da bilgiye harika rehberlik hizmeti sayesinde doydum. Kısacası çok memnun kaldım. Ve herkese tavsiye ediyorum. O


 • Çiğdem Koşan
 • 7.04.2019

Yine çok güzel çok keyifli bir tur yaşadık Msa Tur farkı Ve kalitesiyle...Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim.Yeni turlarda görüşmek üzere....


 • Aysun Iyiay
 • 7.04.2019

Msa tur ile ikinci kez geziye katıldım eklenecek hiç bir şey yok tek kelime ile mükemmel güler yüz saygı en önemlisi vermiş oldukları güven teşekkür ediyorum yeni bir gezide buluşmak dileğiyle tüm MSA ekibine başarılar


Isparta Çıkışlı Alaçatı Çeşme Sığacık ve Kazdağları Turu