Çanakkale ve Bozcaada Turu

Burdur Çıkışlı

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 1 Gece


Tur Programı

Burdur Çıkışlı Çanakkale Bozcaada Turu


 

ÇANAKKALE – ECEABAT – ŞEHİTLİK - BOZCAADA 

ULAŞIM-KONAKLAMA-OTELDE ALINAN SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ-FERİBOT GEÇİŞLERİ-SEYAHAT SİGORTASI-PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ-ARAÇ İÇİ İKRAMLAR-ACENTA REFAKATI DAHİL

 

  MSA TOUR KALİTESİYLE  

 YİNE EN İYİ FİYAT 

 ..... TL 

 'den başlayan fiyatlarla 

 

  PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT İMKANI • Tüm Kredi Kartları Geçerlidir 

 

Diğer Çanakkele Programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.


Tur Tarihleri

 


Transfer hakkında : Antalya – Isparta – Çanakkale

Siz değerli misafirlerimizi Cuma akşamı saat 19.30’da Msa Tour önünde karşıladıktan sonra sırası ile 19:40 Özdilek Avm 20:00 Konyaaltı 5M Migros 20.10 100.yıl Samanyolu Pastanesi 20.20 Mark Antalya Avm20.30 Eski Komaş Önü 20.45 Laura Atm Önü sizleri karşıladıktan sonra seyahatimize başlıyoruz. Not: Duraklarımız 1 gün öncesinden katılım noktalarına göre değiştirilebilir.

 


1.Gün :  Çanakkale

Sabah kahvaltımızın ardından; Şehir merkezinde bulunan Odysseus'un Truva surlarını aşmak ve şehre gizlice girmek için yaptırdığı Truva Atı ile turumuza başlıyoruz. Truva Atı’nı görüp fotoğrafladıktan sonra feribot ile Şehitlik alanına geçiyoruz. I. Dünya Savaşı'nda, Çanakkale Savaşları esnasında hayatını kaybetmiş olan Türk askerlerinin anısına yaptırılmış olan Şehitlikte göreceğimiz ilk durak; denizin kilidi anlamına gelen yonca şeklinde inşa edilmiş bir kale olan Kilitbahir,mekanizması bozulan bir topun mermisini sırtına alarak namluya süren, ateşleyip İngiliz zırhlısını vurarak Çanakkale Savaşı'nın seyrini değiştiren Seyit Onbaşı , Seyit Onbaşı’nın görev aldığı Rumeli Mecidiye Tabyası, 1915 yılında I. Dünya Savaşı esnasında bu coğrafyada yaşananların hatırlanması, bu destanın kahramanlarının ebediyen unutulmaması için yapılmış olan Büyük Abide, Çanakkale Savaşı sırasında Anzakların çıkarma yapmalarıyla ünlenmiş olan Anzak Koyu’nu gezdikten sonra öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından turumuza Çanakkale Savaşı’nın bir parçası olan Arıburnu , Çanakkale Savaşları sırasında Enver Paşa tarafından planlanan ve büyük bir hezimete dönüşen taaruzun geçtiği yer olan Kanlı Sırt, 57. Alay, savaşın en kanlı çatışmalarının geçtiği Conk Bayırı ziyaretlerimiz ile Şehitlik turumuzu tamamlayıp feribot ile tekrardan merkeze dönüyoruz. Çanakkale’de 1890 senesinde şehrin Musevi cemaatinin ileri gelenlerinden Eliyau Hallio tarafından yaptırılmış olan Aynalı Çarşı’da ki alışverişimizden sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.

(KULE OTEL- ÇANAKKALE)


2.Gün : Çanakkale - Bursa - Isparta - Antalya 

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun sonunda Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti olan Bursa’ya ulaşıyoruz. Bursa’daki ilk durağımız; Bursa’yı kuşbakışı fotoğraflayabileceğimiz Tophane ile turumuza başlıyoruz. Tophane Parkı içerisinde yer alan Saat Kulesi , Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerini atan Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbelerinin bulunduğu aynı zaman  Tophane gezildikten sonra öğle yemeği molamızı verip turumuza başka içerisindeki şadırvanla eşsiz olan Ulu Camii ile devam ediyoruz. Akabinde Çelebi Mehmed için yaptırılan ve cephelerini süsleyen yeşil, turkuaz kabartma çinilerin rengiyle anılan Yeşil Türbe ve Yeşil Cami’yi gezerek  Uludağ eteklerindeki bir tepenin üzerine inşa edilmiş olan Emir Sultan Cami’ye geçiyoruz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Antalya’ya ulaştığımızda bir başka Msa Tour organizasyonunda görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-5
Yaş Çocuk
6-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
17.06.2024 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺


Burdur Çıkışlı Çanakkale Turları

Burdur Çıkışlı Çanakkale Turları ile tarih sahnesinde büyük bir rol oynamış ve kahramanlık hikayelerimizin gerçekleştiği ilimiz Çanakkale’yi ziyaret edebilirsiniz. Burdur Çıkışlı Çanakkale Turları tarih severlere Gelibolu, Çanakkale Şehitlik, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı’nı, doğa severler için Kazdağları, Bozcaada ve Gökçeada’yı, Antik Tarih düşkünleri için ise  Assos, Truva Atı gibi eşsiz noktaları görme imkanını sunuyor. Siz de dolu dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Burdur Çıkışlı Çanakkale Turlarımıza katılabilir, Çanakkale’yi baştan sona keşfedebilirsiniz.

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı