Bursa Mudanya Trilye ve Gölyazı Turu

Burdur Çıkışlı

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 1 Gece


Tur Programı

Burdur Çıkışlı Bursa Mudanya Trilye ve Gölyazı Turu


 

  MSA TOUR KALİTESİYLE  

 YİNE EN İYİ FİYAT 

 ..... TL 

 

  PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT İMKANI • Tüm Kredi Kartları Geçerlidir 

 

Diğer Bursa Programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.


1.Gün : Antalya Isparta Afyon Kütahya Bozüyük Bursa


         Burdur Çıkışlı Bursa Kültür turumuz için bir gece öncesi saat 23.59’da siz değerli misafirlerimizi ilk durağımız olan Msa Tour ofisimizin önünden karşılıyoruz. Antalya içi diğer duraklarımıza da uğradıktan sonra Isparta'dan katılacak misafirlerimizi almak için Isparta' ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Isparta' da saat 02.00 sularında daha önceden belirlenen duraklarımızdan misafirlerimizi aldıktan sonra yaklaşık 6 saat süren yolculuğumuza başlıyoruz. 


2.Gün :  


      Burdur Çıkışlı Bursa Kültür turumuzun 2.Gün'ünde İlk durağımız olan Unesco Dünya Miras Listesinde yeralan Cumalıkızık Köyü’nde yapacağımız serpme köy kahvaltısının ardından köyü geziyoruz. Mudanya merkezde bulunan Halitpaşa Mahallesi’ndeki Türk tarihinin en önemli günlerinden birine tanıklık etmiş ve Kurtuluş Savaşı’nın nihayete vardığı yer olan Mütareke Evi Müzesi ile turumuza başlıyoruz. Sonrasında Eski Girit Mahallesi sokaklarında gezip ardından Eski bir Rum köyü olan Trilye’de Fatih Camii ve Avlulu Hamam, Taş Mektep, Dündar Evi, Kemerli Kilise, Aziz Vasil Kilisesi ve Postane ile bu güzel köye veda edip Mudanya için yola çıkıyoruz. Ardından Nilüfer ilçesinde yer alan Gölyazı Köyü, ilginç doğal yapısı ile Karadağ’ın meşhur Sveti Steffan Köyü’nü andıran havası ve efsanelere konu olan Apollonia’nın merkezi olarak bilinen Ulubat Gölü kenarındaki bu küçük yarımadada bulunan 250 yıllık Rum Evlerini, 700 yılı aşmış ömrü ile Ağlayan Çınarı ve eşsiz coğrafi yapılarını gezerek güneşi batırdıktan sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.


3.Gün : Bursa Bozöyük Kütahya Afyon Isparta Antalya

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

            Burdur Çıkışlı Bursa Kültür turumuzun 3.Gün'ünde Bursa‘da şehrin tam merkezinde ve zirvesinde yer alan, yoğun bir tarih içeren Bursa’nın müthiş manzarasını kuşbaşı bir konumdan seyredeceğimiz Tophane’de Saat kulesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerini ziyaret ettikten sonra 1396-1399 tarihleri arasında 4.Osmanlı Sultanı Yıldırım Beyazıt Han tarafından yaptırılmış olan, Osmanlı Devleti’nin payitahtında inşa edilmiş ve günümüzde dahi ülkemizin en büyük camileri arasında yer almakta olan Ulu Camii’den sonra Kapalı Çarşı’daki alışveriş ve öğle yemeği molamızın ardından turumuza Yeşil Türbe ve Yeşil Camii ile devam ediyoruz. Turumuzdaki son durak olan Emir Sultan Hazretleri Türbesi ziyaretimizden sonra akşam saat17.00 gibi Antalya’ya geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Gerekli molaların ardında saat 2.00-2.30 gibi Antalya’ya gelerek sizlerle bir başka Msa Tour gezisinde buluşmak üzere diyerek vedalaşıyoruz.

 

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-5
Yaş Çocuk
6-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
21.07.2024 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺


Burdur Çıkışlı Bursa Turları

Burdur Çıkışlı Bursa Turları ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olan Bursa’yı köşe bucak gezebilirsiniz. Osmanlı’dan kalan türbeler, camiiler, çeşmeler, konaklar ve daha bir çok tarihi yapıyı görebilir, dönemin mimarisine hayran kalacağınız bir tur geçirebilirsiniz. Burdur Çıkışlı Bursa Turları ile yüksekliği, doğası, şehrin gürültüsünden uzak sakin bir atmosferi ve tam donanımlı kayak merkezi ile Uludağ’a da çıkabilir, dilediğiniz gibi kayabilir veya şömine başında muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Burdur Çıkışlı Bursa Turlarıyla gezginlere ve fotoğraf tutkunlarına köklü bir tarihe sahip olan Cumalıkızık Köyü’nü gezme, köy atmosferini doyasıya yaşama ve yerli halkın organik olarak ürettikleri ürünlerden alabilme şansını sunuyoruz. Siz de yoğun çalışma temposundan bunaldıysanız Msa Tour olarak Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyerek sizleri de Burdur Çıkışlı Bursa Turlarımıza Bekliyoruz.

Burdur Çıkışlı Uludağ Turları

Msa Tour olarak sizlere Burdur Çıkışlı Uludağ Turları ile kış sporu sevenlerin en çok tercih ettiği Uludağ’da eğlence ve huzur dolu bir tatil imkanı sunuyoruz. Burdur Çıkışlı Uludağ Turları ile unutamayacağınız bir  tatil yapabilirsiniz. Kayak tatilinizin öncesinde ya da sonrasında, doğal güzellikleri ve tarihiyle meşhur Bursa’da da gezebilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Uludağ’da konaklamak isterseniz Kayak Merkezinde bulunan onlarca otellerden birinde konaklayabilir, kar manzarasına karşı şömine başında gecenizi geçirebilirsiniz. Burdur Çıkışlı Uludağ Turları ile Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’da keyifli bir tatil geçirebiliriniz.

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı