Bangkok Phuket Pattaya Turu

Antalya Çıkışlı

Yurtdışı Turlar

Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 6 Gece


Tur Programı

Antalya Çıkışlı Bangkok - Phuket - Pattaya Turu


 6 Gece 9 Gün - 6 Gece Konaklamalı  

 

* Antalya Çıkışlı *  

 

 *** (2) BANGKOK - (3) PHUKET - (1) PATTAYA ***

 *** VİZE YOK ***  

 


*** Türk Havayolları ve Singapur Havayolları *** 


 

  4* Otellerde Kahvaltı Dahil Konaklama  

 *

 *** Bir Gidene Sor ***

Yurtdışı Turunu Riske Atma 

 Rüya Gibi Bir TaTiL

*

 


Tur Tarihleri

1.Tur:22-31 Ağustos

2.Tur:12-21 Eylül

3.Tur:10-19 Ekim

4.Tur:7-16 Kasım

5.Tur:26 Aralık – 4 Ocak

6.Tur:16-25 Ocak

7.Tur:13-22 Şubat

8.Tur:6-15 Mart

 


1.Gün : Antalya-İstanbul

Sabah saat 8.30’da Antalya havaalanı iç hatlardan Türk Havayolları ile İstanbul yeni havaalanına ulaştıktan sonra dış hatlara geçip saat 13.30 Bangkok uçuşumuz için checkin işlemlerimizi yapıyoruz.


2.Gün :  Bangkok Panoramik Şehir Turu & Kanal Gezisi 

Sabah saatlerinde Bangkok’a varış ve Bangkok Başkent panoramik sehir turu ile programımıza başlıyoruz.Akşam üzeri dileyen misafirlerimiz icin ekstra Kanallar uzerinde tekne gezisi.

Bangkok Panoramik Şehir turu :Altın Buddha Tapınağı, Uyuyan Buddha Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlemento Binası ve Demokrasi Anıtı,Tayland’ın yeni en yüksek binasi görülecek yerlerden bazılarıdır.Bu turumuz esnasında hem Bangkok’ un egzotik ama modern güzelliğini hem de Tayland’ ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır.

Kanallar Uzerinde Tekne Gezisi :Şehri modern ve egzotik anlamda ikiye bölen Chaophraya nehrinin meşhur su kanalları üzerinde yapacağınız tekne gezintisi unutulmaz anılara sahip olmanizi sağlayacaktir. (30 Euro)

Konaklama: 4* Bangkok otelimizde


3.Gün : Bangkok - Yüzen Çarşı & Asiatique River Front Gece Pazarı

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz icin ekstra Yüzen Çarşı gezisi.(50 euro)

Yüzen Çarşı Gezisi:Dünyaca ünlenmiş ve CNN televizyonunun jeneriklerine dahi girmis olan otantik yüzen çarsı gezisinde Hindistan  Cevizi Çiftliği, Meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabileceksiniz.Şehre dönüş yolculuğu esnasinda taze tropikal meyveler ve hindistan cevizi pankek ikramlarimiz da olacak

Asiatique River Front Gece Pazarı:Bangkok’un tarihindeki ilk ticari liman yerlesimi olan bu dev panayir alaninda asya kültürüüne özgü sayısız minik dükkanlarda alışveriş yapabilecek ve nehir kenarindaki thai cafelerinde keyif molası verebileceksiniz.

Aksam saatlarinde dileyen misafirlerimiz icin ekstra Asiatique RiverFront gece pazarı turu.(10 euro)

Konaklama: 4* Bangkok otelimizde


4.Gün : Bangkok / Phuket:FantaSea Show ve Akşam Yemeği

Sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile hava limanına transfer ve 55 dakikalik Phuket uçuşu.

Açık büfe akşam yemekli Fantasea Show Programı:60 dönümlük bir alanda kurulu bu Tayland kültürel tema parkinda oncelikle aksam yemegimizi yiyecegiz.Yemegin ardindan parki gezip , 1600 koltuk kapasiteli dev sov alanında 270 derecelik açı ile hazırlanmış olan harika bir program izleyeceğiz.Akşam üzeri dileyen misafirlerimiz için ekstra Fanta Sea Show ve akşam, yemekli .(75 euro)

Konaklama: 4* Phuket otelimizde


5.Gün : Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli James Bond Adası

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz icin ekstra tam günlük sürat teknesi ile James Bond adasi ve öğle yemeği.(75 euro)

Sürat Teknesi ile James Bond Adasi Tekne gezisi:Sürat teknesi ile James  Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız.Adaya varışımızı takiben James Bond Altin Tabancali Adam filminin çevrildiği sette fotograf çektirebilecek ve local pazarda alışveriş yapma imkanını da bulacağız.Kanolar ile dış dünya ile bağlantımızı keserek filmlerde gorebildiğimiz doğal vaha olusumlarını fotograflayacağız.Dönüş esnasında adanın lokal restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

Konaklama: 4* Phuket otelimizde


6.Gün : Phuket-Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Phi Phi Adası

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz icin ekstra tam günlük sürat teknesi ile Phi Phi adasi ve öğle yemeği.(75 euro) 

Surat Teknesi ile Phi Phi Adasi Tekne Gezisi:Phi Phi Don ve Phi Phi Leh adlarindaki 2 komşu adadan olusan bu adalar kombinesi Leonardo Di Caprio’nun Kumsal filmi ile ünlenmistir.Bu ünlü kumsalın beyaz kumlu acik mavi sularinda şnorkel deneyimi yasayacagiz.Yumurta koyu , Maymun koyu ve Korsan mağarası ayrıca görülecek kumsallardan bazılarıdır.Adanın otantik restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

Konaklama: 4* Phuket otelimizde


7.Gün : Phuket / Pattaya-Fil Safarisi & Timsah Ciftligi & Alcazar Show & Barlar Sokagi

Sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile hava limanina transfer ve 55 dakikalik Bangkok uçuşa takriben yaklasik 2 saat sürecek kara yolculuğu ve Mücevher Muzesinde kisa bir mola verilmesinin ardindan dünyaca ünlu sahil beldesi Pattaya’daki hotelimize variyoruz.Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz icin ekstra Milyon Yillik Tas Park & Timsah Çiftliği ve Fil Safarisi.(50 euro) Akşam saatlarinde ise dileyen misafirlerimiz icin ekstra Alcazar Show.(25 euro) Turumuza takiben Barlar Sokaginda serbest zaman.

Fil Safarisi:Fillere binerek , doğal köy ve orman ortaminda keyifli bir safari yapacağız.

Milyon Yillik Tas Park ve Timsah Ciftligi:Çevresi tamamı orjinal volkanik taşlar ve dev bonzai ağacları ile donatılmış bu taş parkı gezerken , Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı birarada görme olanağı ve meshur Timsah şovu izleyeceksiniz.Mekong deltasında yetişen dev kedi baliklarini besleyecek ve Bengal kaplanlari ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız.

Alcazar Kabare Sov:Asyanin gelmis gecmis en meşhur kabare şovunda birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin surekli değiştiği keyifli bir program izleyeceksiniz.Sovun sonunda sizleri bir surpriz bekliyor…

Konaklama: 4* Pattaya otelimizde


8.Gün : Pattaya- Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Mercan Adası

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz icin ekstra Sürat Teknesi ile Mercan Adası ve oğle yemegi gezisi.(40 euro)

Hotele donüş ve serbest zaman

Mercan Adasi Tekne Gezisi:Mercan kayaliklari ile ünlu adanın beyaz kumsalin da , denizin tum tonlarına şahit olarak tüm gün deniz keyfi yapacagiz ve oğle yemeğini de adanın lokal restaurantinda alacağız.Akşam saatlerinde bizleri bekleyen özel aracimiz ile hava limanina transfer ve İstanbul uçuşu.


9.Gün : İstanbul - Antalya

Sabaha karşı İstanbul yeni havaalanına ulaşıp  daha sonra iç hatlara geçiş gerekli işlemlerin ardından Türk Havayolları ile 13.30’da Antalya’ya  varış ve bir başka Msa Tour organizasyonunda görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.

 

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-2
Yaş Çocuk
3-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
17.05.2024 0,00 € 0,00 € 0,00 € 0,00 €