Doğu Ekspresi Turu

Antalya Çıkışlı

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 4 Gece


Tur Programı

Antalya Çıkışlı Turistik Doğu Ekspresi Turu


Ankara - Erzincan - Erzurum - Kars - Ağrı - Doğu Beyazıt - Van   

 

 !! Tüm Programlarımız !! 

 UÇAKLI  ve  LÜKS YATAKLI VAGONLAR   ile Yapılmaktadır

 

 ! Koltuklu Yapılan Kısa Programlardan Değildir ! 

 

 ! ANKARA - KARS Tam Parkur Yataklı Vagondur ! 

 

 Kalite ve Keyfinden Ödün Vermeyenler için

 

 1 GECE TURİSTİK YATAKLI VAGONDA SEYAHAT 

 3 GECE OTEL KONAKLAMALI 

 

 4 Gece 5 Gün 

 

ERZİNCAN ERZURUM KARS AĞRI DOĞUBEYAZIT VAN

 

 UÇAK BİLETLERİ - TURİSTİK TREN İLE SEYAHAT - 3 GECE KONAKLAMA - ÇEVRE GEZİLERİ - PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ - 3 SABAH KAHVALTISI - 3 AKŞAM YEMEĞİ - SEYAHAT SİGORTASI - ACENTA REFAKATI DAHİL

 

 MSA TOUR KALİTESİYLE

 YİNE EN İYİ FİYAT 

 7.999 TL 

 'den başlayan fiyatlarla 

 

 TÜM KREDİ KARTLARINA 

 VADE FARKSIZ 

 3 

  TAKSİT  

Bu Turda Kademeli Fiyat Artışı Uygulanmakta Olup, Her 4 Koltukta Bir Üst Fiyata Geçmektedir.

 

! Erken Kaydol En Uygun Fiyatı Sen Yakala !

 

 HER ŞEY SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 

 KALİTELİ & KEYİFLİ & KONFORLU 

 

Diğer Doğu Ekspresi Programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

 

 ! BU TURDA TEK KONAKLAMA ALINMAMAKTADIR ! 

 


1.Gün : Antalya - Ankara - Turistik Doğu Ekspresi 

Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turumuz için Değerli misafirlerimiz ile sabah saat 8.30’da AnadoluJet Kontuarı önünde buluşup check in işlemlerini gerçekleştirdikten sonra 9.55'te AnadoluJet uçuşu ile yolculuğumuzu gerçekleştiriyoruz. Esenboğa havaalanına ulaştıktan sonra transfer aracımız ile buluşma ve tren saatimize kadar şehir merkezi veya Avm ‘de serbest zaman 15.00’de buluşup Ankara Tren Gar’ında geçiyoruz ve trendeki yerlerimizi alıyoruz. 15:55’de trenin hareketi ile uzun ve nostaljik bir yolculuğa çıkıyoruz.

Konaklama Yataklı Turistik Tren’de


2.Gün :  Erzincan– Erzurum – Kars

Sabah saat 08:00 sularında Erzincan'a varış.Kahvaltı molası ve Bakırçılar çarşısını ziyaret şehir merkezinde serbest zaman sonrasında Trene dönüş. Saat 10.45'te ve Erzuruma doğru seyahatimize başlıyoruz.Saat 15.00 gibi Erzurum Tren Garına varış. Erzurum Şehir TuruÇifte Minareli MedreseÜç kümbetlerUlu camii, Yakutiye Medresesi, Erzurum Kongresi’nin yapıldığı Kongre Binası görüldükten sonra Oltu taşı üretim ve pazarlaması yapılan Taş Han’ı geziyor ve Oltu Taşı'ndan yapılan ürünlerle ilgili alışveriş ve Akşam yemeği ( FİYATA DAHİL) sonrası trene dönüş saat: 20:00 civarı Kars’a hareket. Gece saat 23:00 – 01:00 civarı varış ve tren garından araçlarla otelimize hareket.

Kars otelimizde Konaklama

 


3.Gün :  Ani Ören Yeri - Çıldır Gölü – Kars Merkez - Kars Müzesi - Kars Kalesi - Kafkas Gösterileri

Sabah otelde alınan geç kahvaltının ardından, Ani Ören Yeri'ne doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Menucehr Camii’ni görerek gezimize başlıyoruz. Daha sonra sırasıyla Ebul Muammeral Camii (Boz Minare), Kurtarıcılar (Keçeli) Kilisesi, Tigran Honents Kilisesi, Büyük Kral II. Gagik tarafından yaptırılmış Abughamrent Gregor Kilisesini görüyoruz. Ardından Güvercinli Kilisesini (Genç Kızlar Kilisesi), Alparslan’ın kenti fethi sonrasında bir süre cami olarak kullandığı Büyük Katedrali (Fethiye Cami) ve son olarak Havariler Kilisesi görüyoruz. Ani Antik gezisi tamamlanıyor. Daha sonra Çıldır Gölüne doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeğimiz için serbest zaman ( Çıldır gölünde donan gölden çıkarılan lezzetli sarı balık) sonrasında Göl etrafında manzarayı seyredip dileyen misafirlerimiz Atlı Kızaklar (ops) ile göl üzerinde gezme imkanı ardından Kars Merkez Gezisini yapmaya başlıyoruz. İlk durağımız Kars Müzesi ardından Kars Kalesi, 12 Havariler Kilisesi, Eski Vali konağı (Cenub-i Garbi Kafkas hükümeti parlamento binası), Defterdarlık Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Ünlü şairlerimiz den Namık Kemal’in bir dönem yaşadığı ev, Rus Baltık mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Aleksander Nevsky Katedrali (Fethiye Cami) gezilerimizin sonra otelimize dönüyoruz otel de istirahat ettikten sonra Kafkas Gösterileri eşliğinde yöresel yemeğimizi alacağımız restoranımıza geçiyoruz.(FİYATA DAHİL)

Yöresel menü: Çorba, Kete , Hangel ,Piti,Kaz Eti, Pilav, Salata, Meze, Tatlı, Su, Çay şeklinde olup 20.00- 22.30 arası Dans Gösterilerini izliyor ve yöresel akşam yemeğimizin tadını çıkartıyoruz. 23.00’de restorandan ayrılarak otelimize geçiş yapıyoruz.

Kars otelimizde Konaklama

 


4.Gün :  Doğubeyazıt – İshakpaşa Sarayı – Muradiye Şelalesi – Van Gölü – Kedi Evi - Van

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Ağrı Dağı’nın muhteşem manzarasını gün boyu izleyeceğimiz yolculuğumuza başlıyoruz. Volkanik etkilerin görülebildiği Tendürek Dağları içerisinde yapacağımız yolculuk size dünyanın zirvesinde hissi yaşatacak. Tendürek dağlarını aştıktan sonra Türkiye’nin en yüksek Dağı olan Ağrı Dağı eteğine kurulmuş Doğubayazıt’a ulaşıyoruz. Doğubayazıt’ta Türkiye’ nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla yer alan ve Ağrı Dağı manzarasına bakan İshak Paşa Sarayı'nı geziyoruz. İshak Paşa gezimizden sonra yöresel öğle yemeğimizi Doğubeyazıt’ta alarak yolculuğumuza devam ediyoruz Muradiye ilçesine giderek yaklaşık 20 metre yükseklikten dökülen Muradiye Şelalesi’ni görüyoruz ve Şelale manzarasında çay , kahvelerimizi içtikten sonra Van’a doğru devam ediyor yolculuğumuz Van’a ulaştığımızda panaromik olarak Van Kalesi'ni görüyor ve meşhur Van kedisini görebileceğimiz Kedi Evi'ne gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan Van dışına çıkartılması yasaklanmış durumda bu sebepten dolayı özel alanlarda yaşatılıyorlar. Bu özel alanlardan birisi olan Kedi evi gezimiz sonrası Van’ın meşhur Urartu Gümüş sanatı olan Savat ve Arubani sanatları hakkında bilgi almak üzere Gümüş Atölyesine uğruyoruz. Burada alacağımız sunumun ardından alışveriş imkanı da buluyoruz. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


5.Gün : Van-Antalya

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrasında Antalya’ya dönüş uçağımız için havalimanına hareket ediyoruz. SunExpress XQ7615 10:55 uçağı ile Antalya’ya hareket. Antalya’ya ulaştığımızda turumuzu sonlandırıp bir başka Msa Tour gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

 


Not: 

Trende yataklı vagonlarda 2 kişilik kompartımanlarda kalınacaktır. Bu sebeple turumuzda tek kişilik veya 3 kişilik konaklama kabul edilmemektedir.

2 yaş üstü tüm misafirler yetişkin kategorisindedir. 

 

Her Tarihte 18 kişilik kontenjanımız bulunmaktadır.

 


Turistik Doğu Ekspresi Yataklı Vagon ile İlgili Bilgiler;

 

Doğu Ekspresinde Yataklı vagon 10 adet misafir odası, 1 adet teknik personel odası, 2 adet tuvalet bölümü ve bu odaların açıldığı koridordan oluşmaktadır.

Vagondaki her oda 2 kişiliktir.

Odaların içerisinde el lavabosu, ayna, mini buzdolabı, çalışma masası, elbise askısı, raf ve merdiven bulunur.

Oda içinde 2 adet 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır.

Camlar perde ile kapatılabilmekte, oda kapısı kilitlenebilmektedir.

Her odada ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır.

Yataklar için ; beyaz çarşaf, yastık kılıfı ve yastık, 1 adet beyaz battaniye koruyucu çarşaf, 1 adet battaniye temiz ve yatmaya hazır halde bulunmaktadır.  

Restoran Vagonuna Kahvaltı, yemek çeşitleri ve aparatif atıştırmalıklar ile yemek ihtiyaçları giderilmesi için hizmet vermektedir.

Trende Tuvalet ihtiyaçları için koridorun her iki başında birer adet tuvalet bulunur. Bu tuvaletlerden biri Alaturka diğeri Alafrangadır. 

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-2
Yaş Çocuk
3-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
13.07.2024 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺


Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları

Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi ve Kars Van turları ile hem Doğu Ekspresi ile seyahat ayrıcalığını yaşayacak hem de Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü’nün yanı sıra Van Gölü ve Akdamar Adası’nın muhteşem güzelliklerine şahit olacaksınız. Türkiye’nin en uzun tren hatlarından biri olan Doğu Ekspresi ile Anadolu’nun güzelliklerini Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları ile kendinizi bir romanın içerisinde hissedeceksiniz. Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları ile unutulmaz manzaralara tanık olurken muhteşem yol arkadaşlıkları da kuracaksınız. Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turları kapsamında alternatif bir tur olan Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi seyahati ile Keyifli Bir TaTiL hakkına sahip olacaksınız. 
Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı