Beypazarı Bolu Abant Kartalkaya Turu

Antalya Çıkışlı

Yurtiçi Turlar

Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
Resimler Yükleniyor
  • Dolu

  • İndirim

  • 1 Gece


Tur Programı

Antalya Çıkışlı Beypazarı Bolu Abant Gölcük ve Kartalkaya Turu


1.Gün : Antalya - Isparta - Beypazarı
Siz değerli misafirlerimizi 17 Ocak gecesi 23.30’da Msa Tour ofis önünden karşılıyoruz. Antalya merkez içi diğer duraklarımızı tamamladıktan sonra Isparta misafirlerimizi almak için Isparta güzergahında yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 7-7.30 saat süren yolculuğumuzun sonunda İnözü Vadisi Zindancık restorana ulaşıyoruz ve kahvaltı ile güne başlıyoruz. 

Beypazarı Hıdırlık Tepesi ile kuşbakışı gördüğümüz Beypazarı’nın Halk evi ve Tarihi çarşı’sını gezerek tamamlıyoruz. Ardından öğle yemeği molamızı veriyoruz ve moladan sonra zengin bir bitki örtüsüne sahip yaklaşık 1150 Hektarlık alana sahip olan Abant Milli Parkı ile turumuza devam ediyoruz. Bol bol temiz hava ve fotoğraf çekilip Gölcük Milli Parkı’na doğru yolculuğumuz için tekrardan aracımız ile buluşuyoruz.Bolu şehir merkezinin 13 km güneyinde suni olarak yapılmış bir set gölü olan Gölcük Milli Parkı’nı gezerek günümüzü tamamlayıp konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz


2.Gün :  Bolu - Kartalkaya - Isparta - Antalya
Otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Batı Karadeniz’in en önemli kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya Kayak Merkezi’ne doğru yola çıkıyoruz. Denizden 2200 metre yüksekte bulunan zirvesiyle, efsanelere konu olan Köroğlu dağlarının 1800 metre eteklerinde bulunan kayak merkezimizde vereceğimiz tüm gün serbest zamanımızda, dileyen misafirlerimiz kayak ve snowboard yapabilir, kartopu oynayabilir veya şömine başında kahve içmenin keyfini çıkartabilir. Bembeyaz ve eğlence dolu günümüzün sonunda turumuzu tamamlayarak gerekli molalar eşliğinde Antalya’ya doğru geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Isparta’dan katılan misafirlerimiz ile vedalaştıktan sonra Antalya’ya doğru yolculuğumuza devam edip siz değerli misafirlerimiz ile  Antalya’ya ulaştığımızda bir başka Msa Tour gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 


Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı. 


↓ ...Alternatif Diğer Turlarımız... ↓ 


Karadeniz Turları  GAP Turları 

Doğu Karadeniz Turları  Batı Karadeniz Turları 

Kapadokya Turları   EGE Turları  Çanakkale Turları 

İstanbul Turları  Doğu Anadolu Turları  

Fethiye Turları  Hafta Sonu Turları  

Festival Turları 


Günübirlik Turlar 

Tekne Turları Diving Turları Rafting Turlar 

Tazı Kanyonu Turları Adrasan Suluada Turları 


Balkan Turları  Gürcistan Turları  Kıbrıs Turları 

Vizesiz Turlar  Uzakdoğu Turları  


↓ ...Ulaşım Tipine Göre Turlarımız... ↓ 

Otobüslü Turlar  Uçaklı Turlar  Tren Turları  

Uçaklı Karadeniz Turları  Uçaklı Gap Turları  

Uçaklı Balkan Turları 


↓ ...Çıkış Yerine Göre Turlarımız... ↓ 

Antalya Çıkışlı Turlar   Alanya Çıkışlı Turlar  

Isparta Çıkışlı Turlar  Burdur Çıkışlı Turlar  


↓ ...Resmi Tatil Turlarımız... ↓ 

Ramazan Bayramı  Kurban Bayramı  

Sömestr Turları  


Tur Galeri & Misafir Yorumları 

Seyahat Notları

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Fiyat Bilgisi
Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek kişi 0-5
Yaş Çocuk
6-11
Yaş Çocuk
Kalan Koltuk
20.05.2024 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺ 0,00 ₺


Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları 

Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları ile meşhur tarihi evleriyle bilinen Safranbolu’ya, muhteşem plajlarıyla Amasra’ya, göller cenneti olarak bilinen doğanın hükmettiği Bolu’ya, muhteşem manzaraya sahip tepeleri ve dar sokaklarıyla bilinen Beypazarı’na doyacaksınız. Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turlarıyla denizin tadını çıkarırken bir yandan da doğayla iç içe huzur dolu bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Keyifli Bir Tatil Herkesin Hakkı diyorsanız, Msa Tour olarak sizlere sunmuş olduğumuz muhteşem Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları fırsatını kaçırmayın. 
Safranbolu;
Antalya Çıkışlı Safranbolu Turları ile adını safran bitkisinden almış olan Safranbolu’da Kaymakamlar Konağı, Yörük Köyü, Sipahioğlu Konağı, Arasta Çarşısı, Saat Kulesi, İzzet Paşa Cami bigi bir çok yeri gezebilir, anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.
Amasra;
Antalya Çıkışlı Amasra Turları ile 1982 yılında faaliyete geçirilmiş olan Helenistik, Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı dönemlerine ait eserlerin sergilendiği Amasra Müzesi’ni, yerli halkın kendi yetiştirdikleri organik ürünlerden alabileceğiniz Galla Pazarı’nı, ormanlar arasında gizlenmiş olan Göldere Şelalesi’ni, derin tarihe ve etkileyici bir manzaraya sahip olan Kemere Köprüsü’nü, Roma Dönemi’ne ait Amasra Kalesi’ni ve daha bir çok yeri gezip görebilirsiniz.
Abant;
Antalya Çıkışlı Abant Turları ile Abant Gölü etrafında yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir veya at binebilirsiniz. Fotoğraf tutkunlarınun vazgeçilmez yeri olan Abant her mevsim bizlere muhteşem renklerde etkileyici manzaralar sunuyor. Siz de bu manzaranın tadına varmak istiyorsanız Msa Tour olarak sizleri de Antalya Çıkışlı Abant Turlarımıza bekliyoruz.
Yedigöller;
Msa Tour olarak düzenlemiş olduğumuz Antalya Çıkışlı Yedigöller Turları sizlere Yedigöller Milli Parkı İçerisinde bulunan Büyük Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl’ün sahip olduğu dört mevsim muhteşem manzarasıyla buluşturuyor. Antalya Çıkışlı Yedigöller Turu  hem kültürel hem de doğal güzellerikleriyle gezginlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Msa Tour’un sizlere sunmuş olduğu ödeme seçenekleri ile Antalya Çıkışlı Yedigöller Turlarına katılabilir, doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.
Antalya Çıkışlı Beypazarı Bolu Abant Kartalkaya Turları En uygun fiyatlar ile msatour.com'da. Ziyaret edin indirim ve kampanyaları kaçırmayın..

Keyifli Bir TaTiL Herkesin Hakkı