Paket Tur Bilgileri
Rezervasyon No: 230527-4407
Tur Adı: Batumlu Doğu Karadeniz Turu
Sözleşme Tarihi: 27.05.2023
Tur Tarihi: 28.06.2023
Çıkış Yeri: Antalya Çıkışlı
Tur Fiyat(Toplam): 14.398 ₺
Alınan Ödeme: 0 ₺ Ödeme Yap
Katılımcı Listesi:
Ad Soyad Durak Koltuk No
BİLAL ŞAŞTIM Markantalya Avm
ÜMMÜGÜLSÜN ŞAŞTIM Markantalya Avm

Antalya Çıkışlı Batum'lu Doğu Karadeniz Turu


 2022 Yılının En Çok Tercih Edilen Programı 


6 Gece 7 Gün  5 Gece Konaklamalı 

 

2 Gece Ayder Yaylası Konaklama Farkıyla 

 

• Ayder Yaylası Horon Düzlüğüne  5 Km değil 100 Mt.   

 

Samsun • Ordu • Giresun • Trabzon • Sümela Manastırı • Uzungöl • Karestel • Rize Çamlıhemşin • Fırtına Vadisi • Ayder Yaylası • Badara • Gito • Batum • Borçka • Karagöl • Amasya

 !

Bu Programda Sadece Doğu Karadeniz Şehir ve Yaylaları Bulunmaktadır.  

 

* 2020 * 2021 * 2022 * Yılları Antalya Bölgesinin En Çok Karadeniz Turu Yapan Firmasıyla Güvenle Haydee Kardenize 

 

 Koşa Koşa Değil Doya Doya Karadeniz Programı 

 Her Çarşamba ve Cuma Kesin Kalkışlı 

 

 

 ! KEYİFLİ BİR TATİL HERKESİN HAKKI ! 

 

 MSA TOUR KALİTESİYLE 

 YİNE EN İYİ FİYAT 

 

 6.999 TL 

 'den başlayan fiyatlarla 

 

 TÜM KREDİ KARTLARINA 

  12 TAKSİT FIRSATI 

 VADE FARKSIZ 

 3 

  TAKSİT AVANTAJIYLA 

 

Bu Turda Kademeli Fiyat Artışı Uygulanmakta Olup, Her 4 Koltukta Bir Üst Fiyata Geçmektedir.

 

! Erken Kaydol En Uygun Fiyatı Sen Yakala !

 

 

 HER ŞEY SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 

 KALİTELİ & KEYİFLİ & KONFORLU 

 

"MSA Tour ile Keyifli, Kaliteli ve Konforlu Bir Tatil Deneyimi Yaşayın"


 10 Kişi ve Üzeri Gruplara Özel İndirim Yapılmaktadır  


Diğer Karadeniz Programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.


 

1.Gün : Antalya - Isparta - Afyon - Samsun

Siz değerli misafirlerimizi ilk durağımız olan; 

Msa Tour ofis önü: 17:00

Özdilek Avm: 17:10

Otogar kavşağı:17:20

5M Migros Konyaaltı: 17:40

100.yıl Samanyolu Pastanesi: 17:50

Markantalya Avm: 18:00

Eski Komaş : 18.15

Laura Avm: 18:30 ‘ da karşıladıktan sonra Isparta'ya geçiyoruz.

Isparta'da ki duraklarımızdan

Kültür Turizm Müdürlüğünü:20:30

Halısarayı Altı Duraklar:20:35

Iyaş Market Altı: 20:45' te misafirlerimizi karşılayıp yaklaşık 11:00 - 12:30 saat süren yolculuğumuz ardından Samsun Atakum’da bulunan restoranımıza ulaşıp Serpme kahvaltımızı yapıyoruz. (Ücrete Dahil) daha sonra turumuza başlıyoruz.


2.Gün : Samsun - Ordu - Giresun

Kahvaltı’ dan sonra Cumhuriyet anıtı ile turumuza başlıyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Tütün İskelesi’ne geçiyoruz. Tütün İskelesi ziyaretimizden sonra  Yabancılar Pazarı'nda molamızın ardından Bandırma Vapuru’na doğru kısa yolculuğumuz için aracımız ile buluşuyoruz. Bandırma Vapuru’nu gezip Terme’ ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Öğle yemeği (Ulusoy Terme Tesisleri) molamızın ardından ORDU‘ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Ordu’ya ulaştığımızda Ordu’yu kuş bakışı görebileceğimiz Boztepe'ye (Teleferik-ekstra) çıkarak serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Gerekli serbest zamanın ardından Ters Evi'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi tamamlayıp  GİRESUN’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Giresun’a ulaştığımızda panoramik olarak Giresun'u gezip sonrasında konaklama yapacağımız tesise gidip akşam yemeğimizi alıp dinlenmeye çekiliyoruz.

Konaklama: LA QUİNTA BY WYNDHAM - GİRESUN 4* veya GRAND AYZEK OTEL - ORDU 4*


3.Gün : Giresun – Trabzon - Uzungöl

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

TRABZON’un eşsiz güzelliklerini gezmek görmek için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından Sümela Manastrı ile turumuza başlıyoruz. Sümela Manastrı’nı gezdikten sonra Hamsiköy’e doğru kısa yolculuğumuzun ardından öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğimizden sonra fotoğraf ve yürüyüşümüzün ardından Ayasofya 'ya geçiyoruz. Ayasofya‘yı gezip, Telkari (Kazaziye Sanat Atölyesi) ve Atatürk Köşkü ziyaretimizden sonra otelimize yerleşip, akşam yemeğimiz için restoranımıza geçiyoruz. Akşam yemeğinden sonra konaklama için otelimize geri dönüyoruz.

Konaklama: SÖĞÜTPARK OTEL vb. -BUTİK OTEL /AKÇAABAT


4.Gün : Trabzon - Rize - Ayder Yaylası 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Uzungöl’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Uzun Göl yolculuğumuzun sırasında Sürmene EL Sanatları ile ünlü Bıçak Atölyesi ve daha sonrasında Çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Alışverişlerimizin sonrasında Uzungöl’e doğru geçip gezimize dileyen Misafirlerimiz ile ekstra olarak Karestel yaylasıDemirkapı yaylası, Krater ve Balık gölü, Aygır gölü turumuzu ekstra olarak yapıp katılmayan misafirlerimiz ise bu zamanı Uzungöl’de geçirebilirler.  öğle yemeği molamızın ardından RİZE’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ayder yaylası’na doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Ayder Yaylası’na doğru yolculuğumuz sırasında Fırtına Vadisi ve Taş Köprüleri gördükten sonra yayla otelimize ulaşıp akşam yemeği ve dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: NATURA LODGE OTEL - ZAFRAN OTEL - SİS OTEL vb. - AYDER YAYLASI


5.Gün : Ayder Yaylası - Batum (GÜRCİSTAN)

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Sabah erken saatlerde dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Borkça Karagöl’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından transfer araçlarımızla buluşup bozulmamış doğası, yaşlı ormanları, bitki örtüsü, bahar ve yaz aylarında yeşilin, sonbaharda ise sarı, turuncu, kırmızı ve kahverenginin farklı tonlarını sergileyen, yürüyüş yolları ve kamp alanlarıyla doğa tutkunlarının vazgeçilmezi Borçka Karagöl Tabiat Parkı’nı gezdikten sonra Batum’a doğru turumuza devam ediyoruz. Gümrük işlemlerimizi hallettikten sonra Batum’a geçtiğimizde; Sahilden başlayarak Türk mahallesi ile turumuza başlıyoruz. Türk mahallesin de ki Cami ve Klise ziyaretimizden sonra Piazza Meydan’ı geziyoruz.Ardından öğle yemeği için serbest zaman bırakıyoruz. Serbest zamanın ardından Alfabe kulesi ,Ali ve Nino heykeli ve son olarak Ters Restoran’ı panoramik ziyaret ederek turumuzu tamamlayıp geri dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Gerekli molalardan sonra otelimize geliyoruz.

Konaklama: NATURA LODGE OTEL - ZAFRAN OTEL - SİS OTEL vb. - AYDER YAYLASI

Batum hakkında;

-Batum'a Karayolu ile geçişlerde Yeni kimlik veya pasaport zorunludur.

-18 yaşından küçük misafirlerimizin yanında Anne veya Baba tek geliyorsa ya da Dede Nine geliyorsa Noterden Muavakatname alınması zorunludur.


6.Gün : Ayder Yaylası - Gito ve Badara Yaylası - Ordu

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Ayder yaylası’ nın sembölü olan Gelin Tülü Şelalesi ile turumuza başlıyoruz. Ardından; Ekstra olarak düzenleyeceğimiz yayla turumuza katılan misafirlerimiz ile Çinçiva köyü, Şenyuva köprüsü, Şimşir Ormanı, Zilkale, Palovit Şelalesi ile parkurumuz tamamladıktan sonra yaklaşık 2.100m rakımda bulunan Gito ve Badara yaylalarını ziyaret ediyoruz.(Hava koşullarına göre farklı yaylalarda ziyaret edilebilir.) ziyaret ediyoruz. Yayla turumuzun sonunda Fırtına Vadisi’ nde Zıplıne(ekstra) molamızın ardından  Giresun’da bulunan otelimize doğru yolculuğumuz başlıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelde.

Konaklama: LA QUİNTA BY WYNDHAM - GİRESUN 4* veya GRAND AYZEK OTEL - ORDU 4*


7.Gün : Giresun - Ordu - Amasya - Isparta - Antalya

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Saat 9.00 gibi Amasya’ ya doğru seyahatimize başlıyoruz. Amasya’ ya ulaştığımızda Şirine olan aşkı uğruna Ferhat’ın deldiği dağ olarak bilinen Ferhat su kanalını görüp hikâyelerini tekrar dinleyip fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Etnografya ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçukludan, Osmanlıya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir. Müze gezimizin ardından Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu Evleri, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşilırmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikâyesi ile büyüleyen Kral Kaya Mezarlarını panoramik görüp fotoğraflayıp Amasya’dan ayrılıyoruz. Yaklaşık 12:00-13:00 saat kadar yolculuğumuzun ardından 4:00-4:30 gibi Isparta’daki misafirlerimiz ile vedalaşıp Antalya’ya ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabaha karşı 6:00-6:30 gibi Antalya’ya ulaştığımızda bir başka MSA Tour programında görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Ücrete Dahil Olanlar

 • Ulaşım
 • 5 Gece (2 Gece Ayder Yaylası) Konaklama
 • İlk Gün Serpme Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri 
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Msa Tour Refakatı
 • Msa Tour Araç içi İkramlar
 • Milli Park Girişleri

Ücrete Dahil Olmayanlar

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı - ( 150 TL)
 • Kişisel harcamalar
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Yayla Turu
 • Uzungöl' de ki Yayla Programı
 • Sümela Manastırı Dolmuş Ücreti
 • Otelde Minibar Kullanımı
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Ekstra Yapılan Etkinlikler
 • Batum Servis Ücreti
 • Borkça Karagöl Turu 
Garanti Bankası Logo
Garanti TL - 1207-6296905
Şarampol Şubesi
TR09 0006 2001 2070 0006 2969 05
Garanti Bankası Logo
Garanti EURO - 1207-9089990
Şarampol Şubesi
TR43 0006 2001 2070 0009 0899 90
Garanti Bankası Logo
Garanti USD- 1207-9089991
Şarampol Şubesi
TR16 0006 2001 2070 0009 0899 91

Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası TL 6226
Çallı Antalya
TR80 0006 4000 0016 2260 1655 45
Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası EURO 6226
Çallı Antalya
TR91 0006 4000 0026 2260 0324 52
Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası USD 6226
Çallı Antalya
TR51 0006 4000 0026 2260 0356 94

Banka Havalesi/EFT Talimatları


Lütfen aşağıdaki banka hesaplarımıza rezarvasyon toplam tutarı yatırınız.

Havale / EFT ödeme seçeneği ve yapılacak rezervasyonlar, işlem yapılan tarihten sonraki ilk iş günü, saat 14.00'e kadar opsiyonludur. Ödeme yapılmaması veya müşteri temsilcilerimizle ile yapacağınız görüşmede bilgi verilmemesi durumunda Ön Rezarvasyonunuz sistemimizde açığa alınacaktır.
 
Rezervasyonunuzu geçtiğiniz anda mail adresinize rezervasyon numaranız ve Tur Satış Sözleşmesi gönderilecek olup, bu sebepten dolayı kesinlikle gerçek mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
 
Müşteri temsilcilerimize rezervasyonunuzun onaylanması için sizler ile irtibata geçtiklerinde ödeme yaptığınızı bildirmeniz ve talep edilmesi durumunda ödeme dekontunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bildirilmeyen ödemelerden ötürü, iptal olacak rezervasyonlardan firmamız sorumlu değildir.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde rezarvasyonunuz iptal olur.

Havale ve Eft işlemi yapılırken yukarıda bulunan rezervasyon numarasının Havale / EFT Açıklama kısmında isminizle ile birlikte belirtilmesi gerekmektedir. 

Örnek: 211229-2239 / Ahmet C**** - Karadeniz Tur Bedeli 

** Tur Fiyatı TL ise TL hesabına Döviz ise İlgili Döviz Hesaplarına Yapılmak Zorundadır. Euro olan bir Tur için TL ödeme alınmamaktadır. 

Tur Yorumları
Tugba Özcan
Kıbrıs turuna katıldım, otel, rehber, tur lideri Meltem Hanım dahil olmak üzere her şey çok güzeldi. Teşekkür ederim
Özlem Cinoğlu
Kıbrıs turumuz , Tür lideri Meltem hanım, tür rehberi Hamdi Kartal bey ile harika geçti, teşekkür ediyorum
Esin Tümen
25 mart çıkışlı İzmir Alaçatı turu için Kumluca sorumlumuz Zehra Hanıma ve MSA tura çok teşekkür ederim bi dahaki turlarda görüşmek dileğiyle
Nilgün Baltacıoğlu
Her şey icin teşekkürler.Çok güzel geziydi.
İlknur Acar
25 mart tarihinde kumluca çıkışlı izmir alaçati ot festivali turu icin öncelikle bizimle yakindan ilgilenen tur sorumlumuz Zehra hanıma ve msa tur ekibine cok tesekkur ederiz
Betül Ilgaz
Merhaba 26 27 mart tarihli msa tur alaçatı ot festivaline katılarak yetkili Zehra hanımla çok eğlenceli bir tur gerçekleştirdik. Güler yüzlü hoş sohbetiyle bizi karşılayarak eğlenceli dakikalar yaşattığı için kendisine teşekkür ediyorum ayrıca rehberimizin de bizi birçok yeri tanıtıp bilgilendirdiği için msa tur ailesineçok teşekkürler bir dahaki turda görüşmek dileğiyle
Fatma Pehlivan
25 Mart çıkışlı olan Alaçatı ot festivali turumuzdan sorumlu olan Zehra hanıma ve msa tura ilgileri için teşekkür ederiz
Neval Çetin
25.03.2022 çıkışlı Alaçatı turu Msaglobaltour sorumlusu zehra hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkürederiz harika bir festivaldi
Murat Yavuer
Mükemmel bir tatil geçirdik. Çok teşekkürler MSA TOUR
Erhan Erol
Karadenizde cok guzel gezdirdiler ben cok beyendim

Diğer yorumları görmek için Tıklayınız

Firma Bilgi

MSA TOUR
Netalya Turizm Seyehat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti


Sedir Mh. Vatan Bulvarı Osman Koca İşhanı K:2 No:10/4 Muratapaşa / ANTALYA (Çallı Emniyet Müdürlüğü Karşısı)
Sosyal Medyada MSA Tour


Popüler Turlar
Doğu Karadeniz Turları
Doğu Karadeniz Turları
Doğu Anadolu Turları
Doğu Anadolu Turları
Balkan Turları
Balkan Turları
Kurban Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Mısır Turları
Mısır Turları
Dubai Turlari
Dubai Turlari
Avrupa Turları
Avrupa Turları
İtalya Turları
İtalya Turları
Gürcistan Turları
Gürcistan Turları


Foto Galeri
Doğu Karadeniz Turları
Batumlu Doğu Karadeniz Turu Foto Galeri
Güneydoğu Anadolu Turları
Uçaklı Gap Turu - 4 Gece 5 Gün Foto Galeri
Balkan Turları
Kosovalı Büyük Balkan Turu Foto Galeri
Kapadokya Turları
Kapadokya Turu Foto Galeri
Batı Karadeniz Turları
Batı Karadeniz Turu Foto Galeri
Ege Turları
Alaçatı Çeşme Sığacık ve Kazdağları Turu Foto Galeri
İstanbul Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Çanakkale Turları
Çanakkale ve Bursa Turu Foto Galeri
Bursa Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Doğu Anadolu Turları
Nahçivan'lı Doğu Anadolu Turu Foto Galeri
Eskişehir Turları
Sapanca Maşukiye Ormanya ve Eskişehir Turu Foto Galeri
Doğu Ekspresi Turları
Doğu Ekspresi Turu Foto Galeri
Kıbrıs Turları
Kıbrıs Turu Foto Galeri
Edirne Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Günübirlik Turlar
Rafting Turu - Günübirlik Foto Galeri
Tekne Turları
Kemer Tekne Turu Foto Galeri
Yurtiçi Turlar
Çanakkale ve Kazdağları Turu Foto Galeri
Yurtdışı Turlar
Gürcistan Batum Turu Foto Galeri
Konya Turları
Konya Şeb-i Aruz Turu Foto Galeri

İletişim Bilgileri