Paket Tur Bilgileri
Rezervasyon No: 230524-4399
Tur Adı: Kosovalı Büyük Balkan Turu
Sözleşme Tarihi: 24.05.2023
Tur Tarihi: 14.07.2023
Çıkış Yeri: Antalya Çıkışlı
Tur Fiyat(Toplam): 4.950 €
Alınan Ödeme: 0 €
Katılımcı Listesi:
Ad Soyad Durak Koltuk No
LATİF KELEŞTEMUR
İSMAİL KOCAOĞLU
İBRAHİM ETHEM KELEŞTEMUR
UFUK KELEŞTEMUR
MAKBUL KOCAOĞLU
İSMET MERAL KELEŞTEMUR
EMEL ÇOBAN
MEHMET EGEHAN KELEŞTEMUR
BİLGE KELEŞTEMUR

Antalya Çıkışlı Kosova'lı Büyük Balkan Turu


 9 Gece 10 Gün - 7 Gece Konaklamalı  

 

 • EKSTRA TUR YOK •   

 

 *** 9 ÜLKE - 23 ŞEHİR - 5 BAŞKENT ***

 

Bulgaristan • Sırbistan • Bosna Hersek • Hırvatistan • Karadağ • Arnavutluk • Kosova • Makedonya • Yunanistan 

 

Bitola – Resne – Ohrid – Struga – Tetova – Üsküp – Priştine – Prizren – İşkodra - Bar - Petrovaç – Budva – Kotor - Herceg Novi – Trebinje – Dubrovnik – Mostar – Saraybosna – Belgrad – Sofya - Plovdiv

 

 YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK  

 

   ANTALYA -  ISPARTA - BURDUR ÇIKIŞLI  

 

!!!

BÖLGENİN EN ÇOK BALKAN TURU YAPAN FİRMASIYLA

* GÜVENLE BALKANLARA * 

!!!


*** FARK YARATAN AYRILACIKLARIMIZ *** 

 

 7 SABAH KAHVALTISI 7 AKŞAM YEMEĞİ DAHİL 

 

 • DUBROVNİK TURU • 

 

 • MATKA KANYONU TURU • 

 

 • VRELO BOSNA TURU  • 

 

 • BLAGAJ TEKKESI TURU • 

 

 • VRELO BOSNA TURU • 

 

  • GERÇEK MAKEDON GECESİ • 

 

  • GERÇEK BULGAR TAVERNASI • 

 

   ***   DAHİL   ***   

 


 

 !!! 4* Otellerde YP Konaklama !!! 

  OTELLERDE ALINAN TÜM KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ FİYATA  DAHİLDİR  

 

 Tüm Tarihlerimizde En iyi Fiyat Garantisiyle 

*

 MSA TOUR KALİTESİYLE

 YİNE EN İYİ FİYAT 

*

 449 € 

 'den başlayan fiyatlarla 

 

 

> 150 € ÖN ÖDEME YAP FİYATI SABİTLE 

 

Bu Turda Kademeli Fiyat Artışı Uygulanmakta Olup, Her 4 Koltukta Bir Üst Fiyata Geçmektedir.

 

 *

 *** Bir Gidene Sor ***

Yurtdışı Turunu Riske Atma 

Balkanların Ehlinden Rüya Gibi Bir TaTiL

*

 

Bu Turda Her Gün Yeni Bir Şehirde Uyanıp,

O Şehri Panaromik Değil Doyasıya Keşfedekceksiniz.

 

Antalya Çıkışlı Balkan Turları

 

 

 HER ŞEY SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 

 KALİTELİ & KEYİFLİ & KONFORLU 

 

"MSA Tour ile Keyifli, Kaliteli ve Konforlu Bir Tatil Deneyimi Yaşayın"


 10 Kişi ve Üzeri Gruplara Özel İndirim Yapılmaktadır  


Diğer Balkan Programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.


· Balkan Turu Galerisi · 

 


1.Gün : Antalya - Isparta - Kavala

Kosova'lı Büyük Balkan turumuz için sabah saat 10:00'da Msa Tour ofis önünden hareket ettikten sonra Isparta Afyon Kütahya Çanakkale üzerinden İpsala sınır kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Yunanistan’a giriş yaptıktan sonra Kavala’ya ulaşıp (ekstra) sabah kahvaltımız ile güne başlıyoruz.


2.Gün :  Kavala - Selanik - Bitola(Manastır) - Resne - Ohrid

Kavala`ya varışımızın ardından sabah kahvaltısı ve enfes Kavala kurabiyelerinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası eşsiz güzelliği ile dikkat çeken Kavala sahillerinde kısa süreli bir fotoğraf molası verip Selanik`e doğru yola çıkıyoruz. Selanik`e varışımıza müteakip panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evi'ni ziyaret ettikten sonra Bitola’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası Şirok Sokak, Bedesten, İshak Camii, Yeni Camii, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağımız Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi'yesi yer almaktadır. Bitola ziyaretimiz ardından Resneli Niyazi’nin memleketi olan Resne üzerinden geçerek Balkanların incisi Ohrid’e varıyoruz. Otelimize transfer. Geceleme 4*otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Kavala’da dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Selanik şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.- Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:  Deniz Mahsulleri ve Mezeler.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama: Hotel Aqulina v.b – Ohrid

Para Birimleri : Yunanistan - Euro , Makedonya – Denar ( Ortalama 1 Euro : 60 Denar )

Rota: İstanbul-Kavala (445 km), Kavala – Selanik (136 km) ,  Selanik-Bitola (219 km), Bitola – Ohrid (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1370 km


3.Gün :  Ohrid - Teteva (Kalkandelen) - Üsküp

Otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid şehrinde gerçekleştirilecek olan turumuzda; Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Haydar Kadı Camii, Pir Mehmet Hayati Camii ve tekkesi ile Bedesten, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesi ve özgün sivil mimari örnekleri taşıyan tarihi Ohri sokakları görülecek yerler arasındadırTurumuzun ardından Ohrid gölünün doğduğu yer olup, muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turunu gerçekleştiriyoruz. Turun ardından başkent Üsküp yolculuğuna başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde ülkenin 3. Büyük şehri ve Arnavut nüfusunun en yoğun olduğu Tetova (Kalkandelen) şehrini ziyaret ediyoruz. İki kız kardeşin banisi olduğu Alaca Camii ve İmarethanesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası devam eden yolculukla varılan başkent Üsküp’te şehir turumuza başlıyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik turumuzda; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale Surları, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar dış mekan anlatımları ile gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Serbest zaman ve buluşmanın ardından otelimize transfer.Sonrasında rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi (Fiyata DAHİL !!!!). Geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Ohrid – Üsküp güzergahında özgün tatların sunulduğu tesislerde ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi .Fiyata DAHİL !!!!

Konaklama:Hotel Gold v.b – Üsküp

Para Birimleri : Makedonya – Denar ( Ortalama 1 Euro : 60 Denar )

Rota: Ohrid – Üsküp (175 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 170 km


4.Gün :  Üsküp - Prizren - İşkodra veya Podgorica

Otelde alınan kahvaltının ardından eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu turunu gerçekleştiriyoruz(Fiyata DAHiL). Programın ardından Kosova ülkesinin başkenti Priştineyolculuğuna başlıyoruz. Kosova sınır geçişi ile devam eden yolculukta Priştine panoramik geçişi ve Kosova Savaşına sahne olan Kosova Ovası, I.Sultan Murat Hüdavendigar Türbesi ziyareti ile devam eden yolculukla Prizren’e varıyoruz. Ülkede Türk nüfusunun en yoğun olduğu otantik şehir Prizren’de kent turuna başlıyoruz. Şadırvan meydanı, Bayraklı Cami, Sinan Paşa Camii, Hamam, Tarihi Prizren Köprüsü ve Halveti Dergahı panoramikziyaretleri sonrası öğle yemeği için serbest zaman.Buluşma sonrası Arnavutluk ülkesine geçiş ile Podgorica yolculuğuna başlıyoruz.İşkodra şehir geçişi ile Avrupa’nın en genç devletlerinden Karadağ ülkesine sınır geçişi ve Karadağ’da devam eden yolculukla konaklama noktasına varıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Prizren şehrinde Şadırvan Meydanı bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği tesislerde ekstra olarak alınabilir.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama:Hotel Oasis v.b – Podgorica

Para Birimleri:Kosova - Euro , Karadağ – Euro

Rota:Üsküp – Priştine (92 km), Priştine – Prizren (85 km), Prizren – Podgorica (238 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 415 km


5.Gün :  Podgorica - Budva - Kotor - Dubrovnik - Trebinje veya çevresi

Otelde alınan kahvaltının ardından Kotor’a yolculuğumuza başlıyoruz.Güzergah üzerinde dönemin balıkçı köyü konumunda olan, yakın zamanda Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılan, Jet Sosyetenin uğrak mekanı muhteşem St.Stefan yarım adası ve Budva’yı panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir noktada fotoğraf molası veriyoruz.Molanın ardından panoramik Budva geçişi ile tarih ve doğa cenneti, turistik cazibe merkezi Kotor Körfezi ve şehrine varıyoruz. Varışımızın ardından Stari Grad (Eski Şehir) turunda zamanda yolculuğa çıkıyoruz. Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi’nin görülmesi ile otantik dar Kotor sokaklarında keyifli fotoğraf molası ve serbest zamanın ardından buluşma ile Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş, Adriyatik sahiline hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan’a hareket ediyoruz.Varışımızın ardından Dubrovnik turumuzu gerçekleştiriyoruz (Fiyata DAHİL). Adriyatik manzaraları eşliğinde keyifli bir yolculuğun ardından İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış Stradun Caddesinin ikiye böldüğü tarihi şehirde muhteşem surları, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesi, Fransisken Manastırı, Rektörlük Sarayı, Liman ve şehir kapıları, Sponza Sarayı, Onofrio Çeşmesi, Saat Kulesi ve diğer önemli yapılar görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman alıyoruz. Buluşma sonrası otelimize transfer.(Sezon yoğunluğuna göre konaklama şehri Trebinje veya Medjugorje)

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Kotor şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.- Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi : Deniz Mahsulleri , Mezeler, Izgaralar , Yerel İçecekler

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama:Hotel Leotar  v.b

Para Birimleri :Karadağ – Euro , Hırvatistan – Kuna ( Ortalama Kur 1 Euro : 7 Kuna ) Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM )

Rota:İşkodra-Budva (86 km), Budva – Kotor (23 km) , Kotor - Dubrovnik (90 km) , Dubrovnik – Trebinje (31 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 230 km


6.Gün :  Blagaj - Mostar - Saraybosna

Otelde alınan kahvaltının ardından Mostar’a hareket ediyoruz.Güzergeh üzerinde Blagaj Tekkesi ve Buna Nehri kaynağı turunu gerçekleştiriyoruz(Fiyata DAHİL).Programın ardından devam eden yolculukla Mostar’a varıyoruz. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda; Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen, 1993 yılında Hırvat topçusu tarafından yıkılan ve 2004 yılında restorasyonu tamamlanan Mostar Köprüsü, Eğri Köprü, Koski Mehmet Paşa Camii ile çarşı ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Mostar’ın yerel pazarlarında alışveriş için serbest zaman alıyoruz Blagaj turuna başlıyoruz. Turumuzun ardından Mostar’dan hareketle, Neretva Nehri manzaraları eşliğinde ilerleyen yolculukla Saraybosna’ya varıyoruz. Varışımız ile kent turuna başlıyoruz.Osmanlı ve Avusturya – Macaristan dönemine ait izleri günümüze kadar korunmuş Başçarşı’da; Sebil Çeşmesi, Gazi Hüsrev Bey külliyesi ve yapıları, Kurşunlu Medresesi, Moriç Han, Saat Kulesi ve Bedesten dış mekan anlatımları ile devam eden turda Ferhadiye Caddesi üzerinde Saraybosna Gülleri, Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu ve şehrin II.Dünya Savaşı sonrası bağımsızlığını simgeleyen Sonsuzluk Ateşini görüyoruz. Pazar katliamının yaşandığı Markale pazarı ve Dünya Savaşı’nın patlak vermesine sebep olarak gösterilen Latin Köprüsü’nü ziyaret ettikten sonra çarşıda serbest zaman. sonrasında Restoranımızda Boşnak Köftesi ve (Fiyata DAHİL) sonrasında otelimize geçiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Mostar şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.- Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi : Boşnak Böreği , Soğan Dolması , Köfte , Boşnak Kahvesi

Akşam Yemeği:Yöresel Restaurant’da Boşnak Köftesi . Tur ücretine dahildir.

Konaklama:Hotel Holiday v.b –  Saraybosna

Para Birimleri:Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM )

Rota:Trebinje-Poçitel (108 km), Poçitel – Blagay (23 km) ,Blagay - Mostar (12 km), Mostar– Saraybosna (126 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 269 km


7.Gün :  Saraybosna - Belgrad

Otelde alınan kahvaltının ardından, ülkeye ismini veren, Saraybosna’nın su kaynağı Igman dağı’nın eteklerinde yer alan ve ülkenin en büyük milli parkı olan Vrelo Bosna turunu gerçekleştiriyoruz (Fiyata DAHİL). Programın ardından Sırbistan’a hareket ediyoruz. Sınır geçişi ve ara molalarla devam eden yolculukla başkent Belgrad’a varıyoruz. Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda; Yeni Belgrad, Usce Alışveriş merkezi, Tarihi Brankov Köprüsü, Taş Meydan, Slaviya Meydanı, Aziz Sava Kilisesi, Eski Saray, Yeni Saray ve Meclis binası, Kanuni Sultan Süleyman tarafından fethedilen Kale Megdan, Mora fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Belgrad galibi heykeli, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri müze, Saat kapı ve Müzesi, İstanbul Kapı, Nebojşa Kulesi, Saborna Kilisesi yapıları, Bayraklı Camii ile Kale Meydan gördükten sonra Cumhuriyet Meydanı’nda yürüyüş turumuza başlıyoruz. Belgrad’ın en hareketli Caddesi ve adını Sırbistan III.Prensi Mihailova’dan alan ve 1870 yıllarına ait bir çok büyük ve etkileyici binayı barındıran Knez Mihajlova Caddesi’nde yürüyüş turumuzda, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukur Çeşme, Cumhuriyet Meydanı, Sırbistan Ulusal Parlamentosu ve Prens Mihailo Heykeli’ni görerek turumuzu noktalıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Saraybosna – Belgrad arası rehberin belirliyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama:Hotel Abba v.b  - Belgrad

Para Birimleri:Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM ) , Sırbistan – Dinar ( Ortalama Kur 1 Euro : 115 Dinar)

Rota:Saraybosna – Belgrad (284 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 284 km


8.Gün :  Belgrad - Sofya

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Sofya’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Akabinde meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ile fotoğraf molasının ardından şehrin simgesi olan Banya Başı Cami’sini ziyaret ediyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize transfer.Sonrasında rehberin belirleyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Bulgar Gecesi. (Fiyata DAHİL !!!!) Konaklama Sofya`da otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Sofya’da serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Bulgar Gecesi. Fiyata DAHİL !!!!

Konaklama:Hotel Grand Astoria v.b  - Sofya

Para Birimleri:Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

Rota:Belgrad - Sofya (393 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 393 km


9.Gün : Sofya - Plovdiv - Isparta - Antalya

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Plovdiv’e hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrasında Plovdiv varıyoruz.Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan Plovdiv, uzun geçmişinde İslam - Türk kültürüne büyük hizmetler sunmuştur. 4000 yıl önceden beri yaşamın devam ettiği şehirdir. Mükemmel modern ve eski çağların mimarisini birleştiren yer. En ilgi çeken Eski Plovdiv adında şehrin en eski bölümü - Nöbet Tepe üzerinde bulunuyor. Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri görme fırsatımız olacak.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek.Argır Kuyumcuoğlu'nun evi (etnografya müzesine çevrilmiş), Plovdive özel en mükemmel simetrik ev örneği, Balabanov evi (orijinal ev düzenlemesiyle, günümüzde türlü kültüler faliyetlere ev sahipligi yapıyor) ve Georgi Mavridi´nin evi. Plovdiv´in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya, Eski Roma çağından kalma Antik Amfitiyatro, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Djumaya Cami’si görülmeye değer yerler arasındandır. Alışveriş ve şehri dilediğinizce gezebilmeniz için serbest zaman.Serbest zaman sonrası Türkiye’ye hareket ediyoruz. Kapıkule sınır kapısındaki pasaport, gümrük işlemleri ve free shop alışveriş molasından sonra Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Keşan - Gelibolu - Çanakkale - Isparta - Antalya ulaşıyoruz. Bir dahaki MSA TOUR organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Plovdiv şehir merkezinde  ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği:Edirne – İstanbul otobanı üzerinde dinlenme tesisi.

Para Birimleri:Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

Rota:Sofya – Plovdiv (145 km) , Plovdiv – Kapıkule (155 km) , Kapıkule – İzmir ( 610 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1410 km> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2018 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Ücrete Dahil Olanlar

 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • 7 Gece Otel Konaklaması
 • 7 Sabah Kahvaltısı
 • 7 Akşam Yemeği
 • Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Geziler
 • Msa Tour Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Yurtiçi Seyahat Sigortası
 • Bulgar Tavernası
 • Makedon Gecesi
 • Msa Tour Refakatı
 • Msa Tour Araç içi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar

 • Kişisel harcamalar
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm İçecekler
 • Otelde Minibar Kullanımı
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Ekstra Yapılan Etkinlikler
 • Vize Ücreti (180 Euro ) (Yeşil Pasaporta Vize Yoktur)
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası 70 yaş altı 15 Euro
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası 70 yaş üstü 25 Euro
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu - 300 TL
Garanti Bankası Logo
Garanti TL - 1207-6296905
Şarampol Şubesi
TR09 0006 2001 2070 0006 2969 05
Garanti Bankası Logo
Garanti EURO - 1207-9089990
Şarampol Şubesi
TR43 0006 2001 2070 0009 0899 90
Garanti Bankası Logo
Garanti USD- 1207-9089991
Şarampol Şubesi
TR16 0006 2001 2070 0009 0899 91

Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası TL 6226
Çallı Antalya
TR80 0006 4000 0016 2260 1655 45
Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası EURO 6226
Çallı Antalya
TR91 0006 4000 0026 2260 0324 52
Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası USD 6226
Çallı Antalya
TR51 0006 4000 0026 2260 0356 94

Banka Havalesi/EFT Talimatları


Lütfen aşağıdaki banka hesaplarımıza rezarvasyon toplam tutarı yatırınız.

Havale / EFT ödeme seçeneği ve yapılacak rezervasyonlar, işlem yapılan tarihten sonraki ilk iş günü, saat 14.00'e kadar opsiyonludur. Ödeme yapılmaması veya müşteri temsilcilerimizle ile yapacağınız görüşmede bilgi verilmemesi durumunda Ön Rezarvasyonunuz sistemimizde açığa alınacaktır.
 
Rezervasyonunuzu geçtiğiniz anda mail adresinize rezervasyon numaranız ve Tur Satış Sözleşmesi gönderilecek olup, bu sebepten dolayı kesinlikle gerçek mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
 
Müşteri temsilcilerimize rezervasyonunuzun onaylanması için sizler ile irtibata geçtiklerinde ödeme yaptığınızı bildirmeniz ve talep edilmesi durumunda ödeme dekontunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bildirilmeyen ödemelerden ötürü, iptal olacak rezervasyonlardan firmamız sorumlu değildir.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde rezarvasyonunuz iptal olur.

Havale ve Eft işlemi yapılırken yukarıda bulunan rezervasyon numarasının Havale / EFT Açıklama kısmında isminizle ile birlikte belirtilmesi gerekmektedir. 

Örnek: 211229-2239 / Ahmet C**** - Karadeniz Tur Bedeli 

** Tur Fiyatı TL ise TL hesabına Döviz ise İlgili Döviz Hesaplarına Yapılmak Zorundadır. Euro olan bir Tur için TL ödeme alınmamaktadır. 

Tur Yorumları
Tugba Özcan
Kıbrıs turuna katıldım, otel, rehber, tur lideri Meltem Hanım dahil olmak üzere her şey çok güzeldi. Teşekkür ederim
Özlem Cinoğlu
Kıbrıs turumuz , Tür lideri Meltem hanım, tür rehberi Hamdi Kartal bey ile harika geçti, teşekkür ediyorum
Esin Tümen
25 mart çıkışlı İzmir Alaçatı turu için Kumluca sorumlumuz Zehra Hanıma ve MSA tura çok teşekkür ederim bi dahaki turlarda görüşmek dileğiyle
Nilgün Baltacıoğlu
Her şey icin teşekkürler.Çok güzel geziydi.
İlknur Acar
25 mart tarihinde kumluca çıkışlı izmir alaçati ot festivali turu icin öncelikle bizimle yakindan ilgilenen tur sorumlumuz Zehra hanıma ve msa tur ekibine cok tesekkur ederiz
Betül Ilgaz
Merhaba 26 27 mart tarihli msa tur alaçatı ot festivaline katılarak yetkili Zehra hanımla çok eğlenceli bir tur gerçekleştirdik. Güler yüzlü hoş sohbetiyle bizi karşılayarak eğlenceli dakikalar yaşattığı için kendisine teşekkür ediyorum ayrıca rehberimizin de bizi birçok yeri tanıtıp bilgilendirdiği için msa tur ailesineçok teşekkürler bir dahaki turda görüşmek dileğiyle
Fatma Pehlivan
25 Mart çıkışlı olan Alaçatı ot festivali turumuzdan sorumlu olan Zehra hanıma ve msa tura ilgileri için teşekkür ederiz
Neval Çetin
25.03.2022 çıkışlı Alaçatı turu Msaglobaltour sorumlusu zehra hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkürederiz harika bir festivaldi
Murat Yavuer
Mükemmel bir tatil geçirdik. Çok teşekkürler MSA TOUR
Erhan Erol
Karadenizde cok guzel gezdirdiler ben cok beyendim

Diğer yorumları görmek için Tıklayınız

Firma Bilgi

MSA TOUR
Netalya Turizm Seyehat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti


Sedir Mh. Vatan Bulvarı Osman Koca İşhanı K:2 No:10/4 Muratapaşa / ANTALYA (Çallı Emniyet Müdürlüğü Karşısı)
Sosyal Medyada MSA Tour


Popüler Turlar
Doğu Karadeniz Turları
Doğu Karadeniz Turları
Doğu Anadolu Turları
Doğu Anadolu Turları
Balkan Turları
Balkan Turları
Kurban Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Mısır Turları
Mısır Turları
Dubai Turlari
Dubai Turlari
Avrupa Turları
Avrupa Turları
İtalya Turları
İtalya Turları
Gürcistan Turları
Gürcistan Turları


Foto Galeri
Doğu Karadeniz Turları
Batumlu Doğu Karadeniz Turu Foto Galeri
Güneydoğu Anadolu Turları
Uçaklı Gap Turu - 4 Gece 5 Gün Foto Galeri
Balkan Turları
Kosovalı Büyük Balkan Turu Foto Galeri
Kapadokya Turları
Kapadokya Turu Foto Galeri
Batı Karadeniz Turları
Batı Karadeniz Turu Foto Galeri
Ege Turları
Alaçatı Çeşme Sığacık ve Kazdağları Turu Foto Galeri
İstanbul Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Çanakkale Turları
Çanakkale ve Bursa Turu Foto Galeri
Bursa Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Doğu Anadolu Turları
Nahçivan'lı Doğu Anadolu Turu Foto Galeri
Eskişehir Turları
Sapanca Maşukiye Ormanya ve Eskişehir Turu Foto Galeri
Doğu Ekspresi Turları
Doğu Ekspresi Turu Foto Galeri
Kıbrıs Turları
Kıbrıs Turu Foto Galeri
Edirne Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Günübirlik Turlar
Rafting Turu - Günübirlik Foto Galeri
Tekne Turları
Kemer Tekne Turu Foto Galeri
Yurtiçi Turlar
Çanakkale ve Kazdağları Turu Foto Galeri
Yurtdışı Turlar
Gürcistan Batum Turu Foto Galeri
Konya Turları
Konya Şeb-i Aruz Turu Foto Galeri

İletişim Bilgileri