Paket Tur Bilgileri
Rezervasyon No: 230523-4394
Tur Adı: Nahçivan'lı Doğu Anadolu Turu
Sözleşme Tarihi: 23.05.2023
Tur Tarihi: 13.10.2023
Çıkış Yeri: Antalya Çıkışlı
Tur Fiyat(Toplam): 18.000 ₺
Alınan Ödeme: 0 ₺ Ödeme Yap
Katılımcı Listesi:
Ad Soyad Durak Koltuk No
ALİM İZ
NURAL İZ

Antalya Çıkışlı Nahçivan'lı Doğu Anadolu Turu


9 Gündüz 8 Gece  

 

7 Gece Konaklamalı 

 

AZERBAYCAN ( NAHÇİVAN ) • MALATYA • ELAZIĞ  MUŞ • TATVAN • VAN • DOĞUBEYAZIT • AĞRI • IĞDIR • KARS • ERZURUM • ERZİNCAN  SİVAS   NEVŞEHİR  KONYA

 Dolu Dolu Nahçivan'lı Doğu ANADOLU Programı  

 

 

 ! KEYİFLİ BİR TATİL HERKESİN HAKKI ! 

 

 MSA TOUR KALİTESİYLE 

 YİNE EN İYİ FİYAT 

 

 7.999 TL 

 'den başlayan fiyatlarla 

 

 TÜM KREDİ KARTLARINA 

  12 TAKSİT FIRSATI 

 VADE FARKSIZ 

 3 

  TAKSİT AVANTAJIYLA 

 

Bu Turda Kademeli Fiyat Artışı Uygulanmakta Olup, Her 6 Koltukta Bir Üst Fiyata Geçmektedir.

 

! Erken Kaydol En Uygun Fiyatı Sen Yakala !

 

 

 HER ŞEY SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 

 KALİTELİ & KEYİFLİ & KONFORLU 

 

"MSA Tour ile Keyifli, Kaliteli ve Konforlu Bir Tatil Deneyimi Yaşayın"


 10 Kişi ve Üzeri Gruplara Özel İndirim Yapılmaktadır  


Diğer GAP Programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.


1.Gün : Antalya-Manavgat-Malatya

Antalya çıkışlı Doğu Anadolu turumuzda akşam saat 17:00’de Msa tour ofis önünden siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra diğer misafirlerimizi de bir gün öncesi belirledğimiz duraklardan karşılayıp Manavgat Konya üzeri yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından sabah Malatya’ya ulaştığımızda sabah kahvaltısı (Ücrete Dahil) ile güne başlıyoruz.


2.Gün :  Malatya – Darende – Somuncu Baba Türbesi – Sanat sokağı – Battalgazi – Ulu Camii – Kervansaray – Arslantepe Höyüğü - Elazığ

Malatya’nın şirin ilçesi Darende’de kahvaltıyla turumuza başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Somuncu Baba Türbesi, Tohma Kanyonu ardından şehir merkezinde yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeği molası veriyoruz.(Ekstra) Yemek sonrası sanat sokağında bulunan Malatya Kültür Evi’ni ziyaret ediyoruz. Burada bal mumundan yapılmış olan Ahmet KAYA ve Kemal SUNAL heykellerini gördükten sonra tarih kokan ilçemiz Battalgazi ilçesine geçiyoruz. Burada Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, farklı mimarisi ve göz alıcı çini süslemeleriyle Ulu Camii’yi gezdikten sonra Göbeklitepe öncesinde tarihte ki ilk yerleşim yeri olan Arslantepe Höyüğünü geziyoruz. Arslantepe sonrası kayısının başkenti olan şehrimizde kayısı ve kayısı ürünlerini tatmak ve hediyelik alışverişi için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrasında Elazığ'da ki otelimize geçiyoruz. 

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

4* Akgün - Park Dedeman hotel  vb. - Elazığ


3.Gün : Elazığ - Harput – Ulu Camii – Muş – Murat Köprüsü -Muş Ovası – Tatvan

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından

İlk durağımız 4000 yıllık tarihi geçmişe ve zenginliklere sahip olan ve Elazığ’ı tepeden göreceğimiz Harput’a çıkıyoruz. Harput Kalesi – Ulu Camii – Arap Baba Türbesi gezilerimizin sonrasında Elazığ şehir merkezine hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından Bingöl üzerinden Doğu Anadolu’nun en büyük 2. ovası olan Muş Ovası ile seyahatimize devam ediyoruz. Murat Nehri’nin hayat verdiği ovada ‘burası Muş ' tur yolu yokuştur ‘ türküsünün eşliğiyle ilk ziyaret noktamız 13. Yüzyılda Selçuklular tarafından inşa edilen tarihi Murat Köprüsü olacaktır. Murat nehri kenarında vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrasında yönümüzü Dünya üzerinde bulunan en büyük Türk mezarlığına doğru yol alıyoruz. Süphan Dağı’nın eteklerine kurulmuş ahlat kentine ulaştığımızda volkanik kayalardan yapılan ve Selçuklu Türk Mezarlığı olarak bilinen devasa boyuttaki taşların üzerinde onlarca sembol ve yazılar bulunmakta. Mezarlık alanında yapacağımız yürüyüşte Emir Bayındır Kümbeti’ni görüp mezar taşlarına işlenmiş sanat harikalarını keşfedeceğiz. Sonrasında otelimize geçiyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4* Crater Otel vb. - Tatvan


4.Gün : Nemrut Krater Gölü - Akdamar Adası - Tatvan – Van

Sabah otelden alacağımız kahvaltı sonrasında Arzu eden misafirlerimizle Türkiye‘nin en büyük krater gölü olan Nemrut Dağı Krater Gölü’ne ve Van Gölü’nü 2400 metrelik bir rakımdan seyredebileceğimiz bir zirveye çıkıyoruz. Tarihçilerin İskender’in Cenneti olarak adlandırdığı Nemrut Dağı Krater Gölü’nü gördükten sonra Bitlis'in en büyük ilçesi Tatvan üzerinden hareketle Van'ın Gevaş ilçesine ulaşıyoruz. Gevaş'ta bizi bekleyen teknemize binip yaklaşık 30 dakikalık seyahatle Akdamar Adası’na varıyoruz. 10. yüzyılda Kral Gagik adına yapılan, bir dönem ermeni vatandaşlarımızın en üst düzey ruhani liderlik makamı olan kiliseyi gezmeye başlıyoruz. Rehberimizin aktaracağı kilise üzerinde bulunan kabartmaların anlamlarını dinledikten sonra badem ağaçlarının içerinde kısa bir kahve molası veriyoruz. Teknemiz ile yapacağımız 30 dakikalık bir yolculukla karaya ulaşıp öğle yemeğimizde Van Göl'üne özgü olan İnci Kefal Balığının tadına bakıyoruz. Yemek sonrasında Van Başkale yolu üzerinde Güzelsu mevkiinde bulunan Urartu Kalesi’ni gördükten sonra otelimize doğru yol alıyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 5* Elite World Otel – Rönesans Otel vb. - Van 


5.Gün : Van – Van Kalesi - Doğubayazıt - Ağrı - Ağrı Dağı - Iğdır

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

Urartuların başkenti olan tarihte Tuşpa olarak bilinen kentte ilk ziyaret noktamız ülkemizin en eski kalesi olan Van Kalesi olacaktır. Van Kale’sini Panoramik olarak gördükten sonra Van denildiğinde akla gelen ilk şey eşsiz güzellikleriyle nam salmış Van kedilerini daha yakından görmek için Van kedi evine gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan özel alanlarda yaşatılıyor. Kedi evi gezimizden sonra Van Gölü 'nün eşliğiyle Muradiye Şelalesi’ne geçiyoruz. Oldukça geniş bir alanda coşkulu bir şekilde köpürerek dökülen şelalede vereceğimiz kahve molamızda bol bol fotoğraflar çekip şelalenin keyfini çıkarıyoruz. Bend-i Mahi Çayı’nın seyriyle çaldıran ovasına ulaşıp 1514 çaldıran meydan muharebesi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinleyip volkanik kaya kütlelerini görerek Tendürek dağı geçidinden hareketle Doğubayazıt’a devam ediyoruz. Ağrı Dağı’nın eteklerine kurulmuş Doğubayazıt 'ta Türkiye'nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla kullanıla İshak Paşa Sarayı’nı gezmeye başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Topkapı Sarayı’ndan sonra inşa edilmiş en önemli saray. Dünya üzerinde ilk defa merkezi ısıtma sistemin kullanıldığı saray, bu sanat harikası yapı taç kapısıyla selamlık ve haremlik bölümüyle bizi karşılıyor. Sarayın büyüleyici atmosferinde vereceğimiz serbest zamanımızda bolca fotoğraf alıp Doğubayazıt'ı yukardan seyretme şansını yakalıyoruz. Serbest zamanımız sonrasında alacağımız öğle yemeğiyle yönümüzü Doğu'nun Çukurova'sı olarak bilinen Iğdır'a çeviriyoruz. Konaklama Iğdır'da ki otelimizde.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4* Royal Hotel vb. - Iğdır


6.Gün : Nahçivan - Kars 

Otelde alınan sabah kahvaltısınında ardından;

Erken saatlerde Azerbeycan’a doğru seyahatimize başlıyoruz.Dilucu Sınır kapısında kimlik işlemlerinden sonra sırası ile Haydar Aliye Müzesi , Nahçivan Devlet Hastanesi,Mümine Hatun Türbesi, Han sarayı, Nahçivan Kalesi, şehir merkezinde serbest zaman sonrasında Türkiye’ye geri dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

-Nahçivan'a Karayolu ile geçişlerde Yeni kimlik veya pasaport zorunludur.

-18 yaşından küçük misafirlerimizin yanında Anne veya Baba tek geliyorsa ya da Dede Nine geliyorsa Noterden Muavakatname alınması zorunludur.

Kars Aşıklar eşliğinde akşam yemeği (Ekstra)

The Kars Park Otel / Sapran Otel / Grand Ani Otel vb. - Kars

 


7.Gün : Kars - Ani Harabeleri - Allahuekber Dağları - Palandöken - Erzurum

Sabah otelde alacağımız kahvaltıyla birlikte Ermenistan sınırında bulunan, zamanında Ermenistan'a başkentlik yapmış olan Ani Harabeleri’ne geçiyoruz. Hem mimari yapısı hem coğrafi farklılıklarından ötürü büyüleyici bir yürüyüş başlıyor. Kurtarıcı İsa Kilisesi, Resimli Kilise, Büyük Katedral, İpek Yolu Köprüsü ve Anadolu'da ilk Türk camii olan Ebu El Manuçehr Camisi’ni görüp fotoğrafladıktan sonra yönümüzü tekrar Kars'a çeviriyoruz. Zamanında Katedral olarak inşa edilen Rusların çekilmesiyle camiye dönüştürülen Fethiye Camii ilk durak noktamız. Şehir merkezinde bulunan Kars Kalesi, Kümbet Cami’yi (12 Havariler Kilisesi) görüp verilen serbest zamanda şehri tanıma fırsatı buluyoruz. Kars yöresel yemeklerinin tadına baktıktan sonra Allahuekber Dağları’nın seyriyle Sarıkamış yakınlarında 1914 yılında Rus ordularının ilerleyişini durdurmak için yola çıkan ama sert hava koşullarına yenik düşen askerlerimizin anısına yapılan şehitlik anıtına ulaşıyoruz. Şehitlik anıtında rehberimizin aktardığı Kafkas cephesi bilgilerini dinleyip Aras Nehri takibiyle Horasan üzerinden Erzurum'a doğru devam ediyoruz. Aras Nehri’nin üzerine İlhanlılar tarafından inşa edilen tarihi Çobandede Köprüsü’nü görüp Erzurum 'a ulaşıyoruz. Ulaştığımız kentte doğunun en büyük ulu camisi ve ülkemizin en büyük medresesi olan Çifte Minareli Medrese’yi ziyaret ediyoruz. Bir Selçuklu anıt mezarlığı olan Üç Kümbetler alanına geçiyoruz. Erzurum 'un ünlü oltu taş işçiliğini görmek ve alışveriş yapmak için Taş Han’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Palandöken'de bulunan otelimize geçiyoruz.

Konaklama ve Akşam yemeği Otelimizde

5* Polat Otel veya The Erzurum Otel vb. - Erzurum


8.Gün : Erzincan, Sivas, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi, Gök Medrese, Ulu Cami, Hükümet Konağı, Çifte Minareli Medrese, Şifahiye Medresesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında istikametimizi Erzincan üzeri Sivas’a çeviriyoruz. Erzincan merkezde kısa bir serbest zamanın ardından Sivas’a hareket ediyoruz. Sivas’a varışımızla birlikte ilk durağımız, adını tuğla örgülü iki minaresindeki mavi çinilerden alan Gök Medrese oluyor. Kitabesine göre 1196-1197 yılında Kızıl Arslan Bin İbrahim tarafından yaptırılan Ulu Cami; Birinci Dünya Savaşı’nda yeni bir Türk devletinin kuruluşunda temel olan kongrenin yapıldığı ve bugün Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesiolarak hizmet veren eski Sivas Lisesi; Vali Halil Rıfat Paşa tarafından 1884 yılında yaptırılan Hükümet Konağı; 1908 yılında Vali Reşit Akif Paşa zamanın da Jandarma Dairesi olarak yaptırılan sosyal hizmet binası; taç kapısındaki baş döndüren işçiliği ile Buruciye Medresesi; bir İlhanlı eseri olan Çifte Minareli Medrese ve Anadolu Selçuklu Tıp okullarının ve hastanelerinin en eski ve en büyüklerinden olan Şifahiye Medresesi’nden sonrasında otelimize yerleşiyoruz. 

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4* Keykavus Otel vb. - Sivas


9.Gün :  Sivas - Nevşehir -Antalya

Otelde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından;

Nevşehir'e doğru seyahatimize başlıyoruz. Nevşehir'e ulaştığımızda Üç güzeller ile turumuza başlıyoruz. Derinkuyu yeraltı şehrinin gezdikten sonra Ihlara vadisi öğle yemeği molamızın ardından Konya’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Konya’da Mevlana Müzesi gezildikten sonra akşam yemeği ve alışveriş için serbest zamanın ardından Antalya’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 

> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MSA Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan MSA Tour sorumlu tutulamaz.

> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır.

> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme misafirin keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez.

> Misafirlerlerin hastalık,kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir.

> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz.

> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

> Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Msa Tour Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

> Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

> Ekstra Turlar ve Seçeneklerini Tur Detayında Bulunmaktadır.


Ulaşımlarımız Kişi Sayısına Göre Aşağıdaki Araç Modelleri ile Sağlanmaktadır;

>19 Kişilik :2019 Model Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

>31 Kişilik :2020-2022 Model Otokar Sultan & Isuzu Novo Lux

>46 Kişilik :2015 Model ve üzeri Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir 


Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için Tıklaynız. 
Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.

 

Ücrete Dahil Olanlar

 • Lüks Araçlarla Ulaşım 
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
 • Seyahat Sigortası 
 • 4* ve 5* Otellerde 7 Gece Konaklama 
 • İlk Günün Serpme Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltılar ve 6 Akşam Yemeği
 • Nahçıvan Turu 
 • Msa Tour Araç İçi İkramlar
 • Msa Tour Refakatı

Ücrete Dahil Olmayanlar

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Öğle Yemekleri 
 • Kişisel Harcamalar
 • Nemrut Krater Gölü minibüs hizmet 
 • Akdamar Adası Tekne Hizmeti 
 • Kars Aşıklar eşliğinde akşam yemeği 
Garanti Bankası Logo
Garanti TL - 1207-6296905
Şarampol Şubesi
TR09 0006 2001 2070 0006 2969 05
Garanti Bankası Logo
Garanti EURO - 1207-9089990
Şarampol Şubesi
TR43 0006 2001 2070 0009 0899 90
Garanti Bankası Logo
Garanti USD- 1207-9089991
Şarampol Şubesi
TR16 0006 2001 2070 0009 0899 91

Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası TL 6226
Çallı Antalya
TR80 0006 4000 0016 2260 1655 45
Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası EURO 6226
Çallı Antalya
TR91 0006 4000 0026 2260 0324 52
Türkiye İş Bankası Logo

İş Bankası USD 6226
Çallı Antalya
TR51 0006 4000 0026 2260 0356 94

Banka Havalesi/EFT Talimatları


Lütfen aşağıdaki banka hesaplarımıza rezarvasyon toplam tutarı yatırınız.

Havale / EFT ödeme seçeneği ve yapılacak rezervasyonlar, işlem yapılan tarihten sonraki ilk iş günü, saat 14.00'e kadar opsiyonludur. Ödeme yapılmaması veya müşteri temsilcilerimizle ile yapacağınız görüşmede bilgi verilmemesi durumunda Ön Rezarvasyonunuz sistemimizde açığa alınacaktır.
 
Rezervasyonunuzu geçtiğiniz anda mail adresinize rezervasyon numaranız ve Tur Satış Sözleşmesi gönderilecek olup, bu sebepten dolayı kesinlikle gerçek mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
 
Müşteri temsilcilerimize rezervasyonunuzun onaylanması için sizler ile irtibata geçtiklerinde ödeme yaptığınızı bildirmeniz ve talep edilmesi durumunda ödeme dekontunu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bildirilmeyen ödemelerden ötürü, iptal olacak rezervasyonlardan firmamız sorumlu değildir.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde rezarvasyonunuz iptal olur.

Havale ve Eft işlemi yapılırken yukarıda bulunan rezervasyon numarasının Havale / EFT Açıklama kısmında isminizle ile birlikte belirtilmesi gerekmektedir. 

Örnek: 211229-2239 / Ahmet C**** - Karadeniz Tur Bedeli 

** Tur Fiyatı TL ise TL hesabına Döviz ise İlgili Döviz Hesaplarına Yapılmak Zorundadır. Euro olan bir Tur için TL ödeme alınmamaktadır. 

Tur Yorumları
Tugba Özcan
Kıbrıs turuna katıldım, otel, rehber, tur lideri Meltem Hanım dahil olmak üzere her şey çok güzeldi. Teşekkür ederim
Özlem Cinoğlu
Kıbrıs turumuz , Tür lideri Meltem hanım, tür rehberi Hamdi Kartal bey ile harika geçti, teşekkür ediyorum
Esin Tümen
25 mart çıkışlı İzmir Alaçatı turu için Kumluca sorumlumuz Zehra Hanıma ve MSA tura çok teşekkür ederim bi dahaki turlarda görüşmek dileğiyle
Nilgün Baltacıoğlu
Her şey icin teşekkürler.Çok güzel geziydi.
İlknur Acar
25 mart tarihinde kumluca çıkışlı izmir alaçati ot festivali turu icin öncelikle bizimle yakindan ilgilenen tur sorumlumuz Zehra hanıma ve msa tur ekibine cok tesekkur ederiz
Betül Ilgaz
Merhaba 26 27 mart tarihli msa tur alaçatı ot festivaline katılarak yetkili Zehra hanımla çok eğlenceli bir tur gerçekleştirdik. Güler yüzlü hoş sohbetiyle bizi karşılayarak eğlenceli dakikalar yaşattığı için kendisine teşekkür ediyorum ayrıca rehberimizin de bizi birçok yeri tanıtıp bilgilendirdiği için msa tur ailesineçok teşekkürler bir dahaki turda görüşmek dileğiyle
Fatma Pehlivan
25 Mart çıkışlı olan Alaçatı ot festivali turumuzdan sorumlu olan Zehra hanıma ve msa tura ilgileri için teşekkür ederiz
Neval Çetin
25.03.2022 çıkışlı Alaçatı turu Msaglobaltour sorumlusu zehra hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkürederiz harika bir festivaldi
Murat Yavuer
Mükemmel bir tatil geçirdik. Çok teşekkürler MSA TOUR
Erhan Erol
Karadenizde cok guzel gezdirdiler ben cok beyendim

Diğer yorumları görmek için Tıklayınız

Firma Bilgi

MSA TOUR
Netalya Turizm Seyehat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti


Sedir Mh. Vatan Bulvarı Osman Koca İşhanı K:2 No:10/4 Muratapaşa / ANTALYA (Çallı Emniyet Müdürlüğü Karşısı)
Sosyal Medyada MSA Tour


Popüler Turlar
Doğu Karadeniz Turları
Doğu Karadeniz Turları
Doğu Anadolu Turları
Doğu Anadolu Turları
Balkan Turları
Balkan Turları
Kurban Bayramı Turları
Kurban Bayramı Turları
Mısır Turları
Mısır Turları
Dubai Turlari
Dubai Turlari
Avrupa Turları
Avrupa Turları
İtalya Turları
İtalya Turları
Gürcistan Turları
Gürcistan Turları


Foto Galeri
Doğu Karadeniz Turları
Batumlu Doğu Karadeniz Turu Foto Galeri
Güneydoğu Anadolu Turları
Uçaklı Gap Turu - 4 Gece 5 Gün Foto Galeri
Balkan Turları
Kosovalı Büyük Balkan Turu Foto Galeri
Kapadokya Turları
Kapadokya Turu Foto Galeri
Batı Karadeniz Turları
Batı Karadeniz Turu Foto Galeri
Ege Turları
Alaçatı Çeşme Sığacık ve Kazdağları Turu Foto Galeri
İstanbul Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Çanakkale Turları
Çanakkale ve Bursa Turu Foto Galeri
Bursa Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Doğu Anadolu Turları
Nahçivan'lı Doğu Anadolu Turu Foto Galeri
Eskişehir Turları
Sapanca Maşukiye Ormanya ve Eskişehir Turu Foto Galeri
Doğu Ekspresi Turları
Doğu Ekspresi Turu Foto Galeri
Kıbrıs Turları
Kıbrıs Turu Foto Galeri
Edirne Turları
Edirne İstanbul Bursa Turu Foto Galeri
Günübirlik Turlar
Rafting Turu - Günübirlik Foto Galeri
Tekne Turları
Kemer Tekne Turu Foto Galeri
Yurtiçi Turlar
Çanakkale ve Kazdağları Turu Foto Galeri
Yurtdışı Turlar
Gürcistan Batum Turu Foto Galeri
Konya Turları
Konya Şeb-i Aruz Turu Foto Galeri

İletişim Bilgileri